• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
když jsme u toho na kolik asi vychází bambusová BBH, na bráně není cena zatím nejsou, prosím :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v poslední době jak slepá, fakt :angry: Já tam zas četla bambusový flauš a on je bavlněný, asi si opravdu zajdu na oční :rolling_eyes: A to tak mám teď pořád, neumím číst, pořád něco motám, že by to bylo tou mateřskou??? :grinning:
16. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambusová BBH za 420Kč a budou prý mít nové zboží od BBH koncem února...
16. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ta dry bees opravdu nevypadá zle :wink: Že bysme do toho šli:slight_smile:
16. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj jj to se stává, já tu bambusovou DB asi zkusím :slight_smile: mám totální nedostatek bambusových plen, sice mám na cestě domů bambusové látky ale kdo ví kdy bude čas něco spíchnout. malá mne v poslední době nenechává moc prostoru :slight_smile:

BBH vím psala jsem si dotaz.
16. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky slepoň, taky jsem myslela, že je bambusová :slight_smile:
já přemýšlím nad tímhle: http://www.eplenka.cz/product/kanyrkova-drybees-18/ v létě na parádu :wink:
16. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, mám už paní na šití i na patentkování, momentálně dokončujeme zakázku pro eshop a kamenný obchod, to by mělo být k předání příští týden a hned potom se vrhneme na naskladnění vlastního eshopu. Já už teda asi šít nebudu, jen organizovat, což ale taky dá dost práce :grinning: Takže pak by měly být trvale skladem plínky (snad už i noční verze), vložky, prefoldy a vlňáky. Jak kapacita dovolí, budeme vyvíjet oblečky, hlavně z biobavlny, bambusu a asi i merina.
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin, tak ta kanyrkova me dostala :grinning:
ivuska, takze dalsi odberatele pribiras jo? :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
butt - u nocních plenek je zasadni savost - ta je nejvyssi u bambusu, pak konopi a bavlna. Dale se ceni suchy povrch u zadecku (tj. zejmena flis). Oblíbená je bambusová BabyBeeHinds (viz.BBH, která neni), BambooExtra od BabyIdea, konopná Bum Hugger od ella´s house. Jestli jsem nakou zapomnela, prosim doplnit :wink:
16. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone, nevím, jak to bude se zakázkama, to by bylo teď asi organizačně hodně náročné... Prostě budeme šít a kdo si co vybere, to bude jeho.
16. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska, no ono to se mnou stejne neni tak zhavy, ja pekne pomalu... :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko to mě podrž, to je parádní plínka pro holčičky :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatouch dekuji :wink:
16. únor 2010 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď nevím, jestli tu kdysi házela odkaz kubinkov?? No každopádně na ni furt myslím :dizzy_face: Jen nevím, jestli je dobrá....
16. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, rada bych se zeptala, kdyz jsem zacala skladovat pouzite plinky "na mokro" v kybli, nemuze se tim snizovat jejich zivotnost?
16. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, ale mají už jen S :frowning2:
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erin: Odkaz na co? Třeba bych si vzpomněla. :wink:
16. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na tu kanýrkovou Drybees, ale nevím, jestli jsi to tu tenkrát dávala ty? Už jsi nejsem jistá, možná to byl někdo jiný :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už taky nevím, ale nevylučuji to. Občas narazím na pěkné "blbinky".
16. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erin, to sem asi davala Silente, pokud si dobre pamatuji.
16. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barica: životnost nevím... Ala určitě měň vodu... Já to tak dělala na dovči a 3 dny neměnila a byl to teda hnus :confounded:
16. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuska: já jsem ti psala mejlík ohledně ušití vložek a jedné biobavlněné-bambusové plenky - takže spíš vyčkat nebo přes Bránu, jo? A bude na Bráně i ta snapková biobavlněno-bambusová plenka?

A co vložky, ty půjdou v blízké době někde koupit? Ty byly totiž krááásné... :dizzy_face: Nebo jdou koupit přes šijemdetem?
16. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
noone, BL flanelová je celkem v pohodě. Jen opravdu málo saje, je hned mokrá. Nevím, jaké teď mají vzory, ale ty kostičkované se docela rychle opraly.

Ivushko, taky bych ráda zkusila látkové vložky od tebe. :wink:

kackaj, tiše závidím. V 5 měsících Barči jsem rozhodně zkompletovanou látkovou výbavu neměla. Vždy se našlo něco, co nutně potřebuji. To ještě teď
:grinning:
16. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, ale Kackaj závidí nám, co pořád ještě komplet nejsme :grinning: :wink:
16. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alice si teĎ našla novou zábavu. Ve chvíli, kdy na ni motám novosklad, tak zatlačí a vyčůrá se. Už mi to udělala několikrát. A to třeba hodila před 5 minutami dávku na přebalováku a dávám ji i na nočník, ale poslední dobou neúspěšně. Tak jsem na ni vyzrála a nejdřív jí dam mezi nohy jen poskládaný čč, ona to pustí do něj a pak ji teprve dám novosklad. :grinning:
16. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, na Bráně budou i na snapku, 50 kusů, snad chvíli vydrží :slight_smile:)

Vložky -- ty jsou pořád objednatelné na zakázku, po těch není taková poptávka, takže se to dá zvládat...
16. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuška: super... Já si ji tam pohlídám :slight_smile:
Takže vložky jdou? To je super... :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet, to je dobrý :grinning: Nám dneska ani jedna nálož nešla do nočníčku, vždy do plínky nebo na přebalovák...

včera jsem řekla m, že když dává Barče doma svrchňáky, ať dá savější vkládačku, tu bambusovou (běžně používáme žínky z Ikey, ale máme i Kikko bambusky)...no a v noci jsem marně hledala prefold, až mi došlo, že ho asi narval Barče odpoledne :grinning: asi mu utkvělo v hlavě, že jsem o něm mluvila jako o supr savé plíně :wink: no nebylo mu divné, že je tam jen jeden...a určitě zapomněl, že je dávám jen na noc :sweat_smile: no ale je to moje chyba, opět jsem si neuvědomila, že instrukce musí být přesné a vyčerpávající :grinning: ale pro jistotu musím pořídit těch prefoldů víc :wink:
16. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
O BKM mi povídejte... Už nám to šlo parádně a teď poslední dny mu dám plínu a hned čůrá... Začínám si mslet, že mé dítě je alergické na suchou plínu :grinning:

Můj muž nepřinese dom ani šlehačku, pokud nenapíšu Smetana ke šlehání 33% :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, což o to, to já taky pořád něco nakupuju, jen abych se ale nenudila. Jinak v podstatě vybavení jsme a tak už mám jen roupy:slight_smile: Zrovna mám objednané dvě BG organic a ten prefold jsem teda objednala, ale není to už takové vzrůšo a tak potřeba, jak když člověk shání celou novou výbavu. Škoda, že nám to asi vydrží i na druhé mimi :wink: :grinning:
16. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek