• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
prcku, my meli v 5.mesici taky fazi, kdy najednou prestala curat do nocniku.. trvalo to myslim tak 2-3 tydny a pak zase zacala. a ted teda parada, do pliny si uz ani nahodou nenakaka a cura pokazde, kdyz ji dam na nocnajz. a dopoledne mame pliny suche :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj :grinning: :grinning: :grinning:
a pak ze je latkovani levnejsi.. :wink: :sweat_smile:
16. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím, (snad mi to nesmažou, je to mimo téma...)

jaký používáte hrníček na čaj/vodu? Z toho Avent hnečku to nechápe... :unamused: Já bych nejradši nějaký co teče furt, existuje to ještě?
16. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcku, urcite jich existuje vic, ja koupila furttekouci hrnek v ikea v takove sade s miskou a talirkem. Ale teklo to furt a malej taky nechapal, tak ted davam do aventu, kterej sice taky uplne nepochopil, ale obcas do toho zahryzne a ono to tece a hlavne si s tim muze dyl hrat a neni vsechno kolem mokry. Jinak bych uplne nejradsi zavedla bez jakehokoli pitka obycejnej hrnek, ale zatim na to nemam nervy :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, diky za odpoved s tou BL flanelkou. takze i za ty prachy je draha? :unamused:
16. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcku, tak vyndej tu membránu a i Avent bude téci. Tak jsem já naučila malého, že v něm je pití a teďka zvládá pít i v té netekoucí variantě a není mokrý.
16. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
noone, ty to chceš do obchodu, viď. No, myslím, že by se prodávala hezky, ale nevím jak dlouho... fakt by se musela vycpávat. Nebo bych možná vzala jen tu menší velikost. Na novouška by mohly být ze začátku dostačující, neotlačují nožičky. Mně se také docela líbily od BL organicy.
Jinak jsem mrkla na Chorvaty a mají docela pěkné plenky.
16. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcku, jinak jsem se dneska naprasila doktorovi, ze uz jsme zacali prikrmovat a v jakych obr davkach jedeme a on to vcelku chvalil a ptala jsem se na tekutiny a pry pokud se i koji, tak se nemusi davat tekutiny navic. Prej muzeme zkouset davat, jen aby vedel, ze neco je a naucil se postupem casu pomalu z neceho pit, ale nutnost to neni, tak to nemusime hrotit. Tak jsem rada,zatim nam to taky moc nejde :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackaj: My právě budem začínat cca příští týden s příkrmama (furt přemýšlím, jestli začít kaší nebo zeleninkou)... Právě chci, aby se učil z něčeho pít... Je mi jasné, že povede prso :slight_smile:

Baarca: díky, taky jsem nad tím uvažovala, mně se právě líbí ty Aventy, jak to všecko na sebe krásně pasuje...
16. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
z hrnicku mame nuka, ten tece a pak avent a ten taky nechape.. ale s tim bojujeme zatim pres tyden, tak to snad casem pochopi..
prcku, hlasuju pro zeleninu.. :wink:
16. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to já taky...začali jsme mrkvi, dva dny nevěděl o co jde a třetí den snědl celou skleničku a teď po týdnu baští ráno skleničku jablečné výživy (domácí) a odpo skleničku zeleniny. A kdybych mu dala i oběd, tak by ho zblajzl taky, ale tak už to radši nehrotím, třeba až příští týden :wink: Každopádně jde to pěkně a zelenina je ideál.
16. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je neco, ceho se mam pri lanolinovani vlnacku vyvarovat? :wink: diky
16. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci asi si dej pozor na teplotu vody, aby se vlňáčky nesrazily a taky aby se lanolin rozpustil..při věšení je jen položit na sušák aby se nevytahaly..víc mě nenapadá..
Vendulka cucá vše - lahev, hrneček, lžičku ( ví na co to je, občas dostala příkrm z lahve) ale jakmile z toho teče něco jiného jak mlíko tak to plive..
16. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii, jen nesuš vlňáky na topení :slight_smile:.

Ad hrnek-byl mi doporučen Nuby Babylove- ta značka z DM, ale na tom hrnku je vyraženo Nuby. Má dvě ouška a šroubovací víčko a vlastně "dudel"-celý vršek je ze silikonu takže měkký a má měkké pítko. Dcerka bojkotující Avent s ventilem i bez něj a nechápající flašku tohle pochopila hned (je to fakt jak prso) a pije už 2 hrnky denně - má problémy se zácpou, takže jsem si fakt oddechla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Stojí 109 a mají modrozelenej pro kluky nebo růžovooranžovej pro holky.
16. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii, jen nesuš vlňáky na topení :slight_smile:.

Ad hrnek-byl mi doporučen Nuby Babylove- ta značka z DM, ale na tom hrnku je vyraženo Nuby. Má dvě ouška a šroubovací víčko a vlastně "dudel"-celý vršek je ze silikonu takže měkký a má měkké pítko. Dcerka bojkotující Avent s ventilem i bez něj a nechápající flašku tohle pochopila hned (je to fakt jak prso) a pije už 2 hrnky denně - má problémy se zácpou, takže jsem si fakt oddechla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Stojí 109 a mají modrozelenej pro kluky nebo růžovooranžovej pro holky.

Tady ho má někdo v bazárku:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=496125&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
16. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ktery vlnacky si mam objednat? Co rikate na popolinky? Delam ted vetsi objednavku, ze bych je prihodila, ale nevim ktery, maji dva druhy. Pak taky nevim velikost. Mimi se ma narodit 1.6.

A jsou dobry jejich svrchnacky? To taky nevim jakou velikost...
16. únor 2010 ve 23:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám že řešíte vlnáčky, mám stejný dotaz....
máte některá zkušenost s podomácku upletenými vlnáčky??? nemam žádnou zkušenost s lanolinem a nevim jestli jsou pak ty "domácí" upletené vlnáčky stejně kvalitní jako ty z obchodu???

právě jsem narazila na tohle a ty ceny jsou super proti jiným
http://www.fler.cz/zbozi?search=vl%C5%88%C3%A1%C4%8Dky&where=product

koupily byste je tam? nebo máte špatný zkušenosti?
17. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
kjucukovna, mám i doma pletené vlňáčky a jsou v pohodě. Mám kupované i na MMB, zejména ty ze 100% vlny dobře drží. Nebo 100% vlna a rantly v pase a u nožiček merino je také fajn. Mám pocit, že na fleru už také někdo kupoval a byl spokojený. Jedny bych klidně zkusila.
17. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám doma home made, ale zatím jsou nám velký :slight_smile: Ale vím, že tu některý holky psaly, že je používají a dobrý... :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráády dík... tak asi to zkusím :slight_smile:
a ted mám dotaz (omlouvám se - určitě už to tu bylo několikrát)
co je nejlepší na údržbu vlnáčku, jaký je postup a jaký prostředky používáte? Moc děkuju!
17. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin dík , vy některá používáte dětský šampon místo šamponu na vlnu???
17. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dětský šampon Hipp :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám Babylove ( od hlavy k patě) :wink:
17. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosim, poradte mi, ktery vlnacky mam od popolini objednat? :unamused:
17. únor 2010 v 10:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka, kubinko a používáte ty šampony místo šamponů na vlnu, jo????
17. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, jojo, chci ty BL do obchodu... neco za fakt malo penez. no a za malo penez malo muziky, ze :grinning:
jen proste aby to nebyla fakt nejaka spatna plina. ze moc nevypije neva.
akorat ted jeste koukam na to slozeni ze vnitrek je 30% polyester a 70% viskoza... ale to snad tolik vadit nebude...
17. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Katko já mám vlňáky Popo na patenty na boku z druhé ruky a leží ve skříni, zatím mě neoslovily..
asi bych vzala ty natahovací, jsou dobré na noc
Hrníček Babylove máme, malá z něj saje hezky ale jakmile z něj začne něco téct tak ho pustí..
17. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kju, jo, místo šamponu na vlnu, nechtělo se mi ho kupovat, když tu holky říkaly, že stačí dětský šampon :wink:
17. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natahovací vlňáčky Disany, na patentky Lovíky...

Na lanolínování používám taky šampón... Ani není dětský, zatím vlásky nemyjem :slight_smile:

Mám doma jedny homemade natahovací vlňáčky (tak 0-3 měsíce), nám už jsou malé, kdybyste chtěly... Tak za 80kč. Moc jsme je nepoužívali, na malé mimčo jsem jela spíš pulky, ale držáky to jsou dobé... V průběhu dne hodím foto...

Takže myslíte začít spíš zeleninkou? Já jsem si zas říkala, že taková řidší rýžová kaše z MM by byla menší zátěž... Přeci jen začínáme přikrmovat dřív...
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek