• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
17. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcku, ja taky zacala s kasi, nekdy v 4,5M a ted jedem tyden zeleninu. proc chces zacit uz ted?
ja zacla, protoze jsem doufala, ze se malej zasyti a v noci da pokoj, ale jaksi to nezabralo :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkka, jestli chceš Popo vlňáčky, volila bych taky natahovací.
17. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, dik za radu, asi k nim tihnu vic. Ted uz jen velikosti...
17. únor 2010 ve 13:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkka, my měli tu nejmenší. Malá měla porodní váhu 3 kg. Nosila je 3 měsíce. Je spíš drobnější.
Na patentky by si mohla pak koupit nějaké tenčí. To bych asi ale počkala, kolik bude mít miminko porodní váhu a jak bude přibírat. Přeci jenom vlňáčky jsou dražší...
17. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze myslis vzit ty S? Ja je chci hlavne na leto. Dneska me doktorka vystrasila, ze uz muzu klidne pristi tyden rodit :frowning2: ??? takze asi to nebudem prenaset a mit obrika :frowning2:(

Vezmu natahovaci Ska.
17. únor 2010 ve 14:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Zdravím po nějaké době...potřebovala bych poradit :wink: jak jinak :grinning: koupila jsem vlňáčky disana a chtěla bych se zeptat v čem perete (v dětském šamponu nebo něčem jiném) a jak přesně se lanolínuje. Lanolin mám koupenej, takže bych se do toho pustila, at to stihnu :slight_smile: Jo, a taky se chci zeptat, jestli používáte některá vkládací plenku od bamboo extra, slyšela jsem, že je dobrá, jen nevím, jestli koupit tu krátkou nebo dlouhou...asi radši tu dlouhou, že? Mám totiž dvoje hamp hour strap a jedny bamboo extra, tak abych měla něco do nich... :slight_smile: moc děkuji za radu :wink:
17. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkattkka - není na porod ještě nějak brzo? :sweat_smile: nebo máš nějaké problémy? Teda,pokud to není tajné...
17. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni to tajny, jen proste jsem moc aktivni a nejak tlacim na dite a ono se dere ven :frowning2:
17. únor 2010 ve 14:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkattka - tak neblbni, nebo jsi profesionální sporotovec? :sweat_smile: Nohy nahoru a klídek, at tam ještě mrňous chvíli vydrží, přecejen je ještě brzo :wink:
17. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkka - vezmi určitě S, my měli M ka od cca 3m, ale zezačátku byly volnější... Já vlastně měla na novoška na noc natahovací flísáčky... Super rychle schly :slight_smile:

Kliiid... Polehávej, mně taky strašili předčasným porodem, břicho permanentně tvrdé, magnézko jsem jedla po 8 denně, od 28tt CS 4, ve 33tt nalíhalo mimi na klenby a nakonec ho vyvolávali... Hlavně prventivně jenom nelež, já proležela půlku těhu a skoro sem to neodrodila, jak jsem byla z kondice...

Nonne - malý je hodně velký, má už cca 7,5kg a já zas hodně malá (42kg), takže mě vysává a začala mi lézt dolů má už tak malá váha a celkově mě to už hodně vyčerpává... V noci to docela jde... :slight_smile:
Mě právě přijde ta kaše s MM taková míň náročná na trávení... Ale ono je to asi prašť jak uhoď, čím se začne...:slight_smile:
17. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzule o stránku dozadu jsem házela odkaz na lanolinování....
17. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, kkattkka ještě vydrž :wink: Asi bych také vzala velikost 62/68.

zuzule, asi myslíš vkládací pleky od Baby Idey. Jsou z bambusového flauše Bamboo hour (to jsou ty nudle) a pak je čtverec prefold, nebo twofold. Asi bych vzala 2 BH nudle a 1 prefold. Je to tedy dražší, ale užiješ do konce plekování.
17. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkka: určitě vem 62/68, my je máme doteď - malý má 3,5 měsíců - máme teda Disany natahovací - mám je i v albíčku a ony se ještě průběžně natahují, takže pokud je nesrazíš, tak vám vydrží několik měsíců :wink:

já jsem byla v těhu taky pořád v pohodě, pak jsem začala chodit skákat na balonech - takové to cvičení pro těhu a rázem jsem měla nachystáno na porod. Tak jsem musela zvolnit. Asi jsem malého nějak vyskákávala ven čico.
17. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kdybych potřebovala vlňáky srazit :sweat_smile: tak asi vyprat třeba na 40? :slight_smile: Mám ty Disany takový hodně vytahaný....
17. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcku, cozee?? 42kg?? no tak to je jasny, to zacni hned a nejlip 2x denne, nebo se nekde ztratis... prosimte kolik meris?
taky mi prisla kase lepsi, v podstate jen hustsi mliko a ma to i stejnou chut :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dik za podporu. Ja nijak nesportuju. Uz ve tretim jsem byla v nem. s krvacenim - odtrhavala se mi placenta. Pry zacinajici potrat. Ja to nejak neresim. Jen dost sedim - prace na PC a uz dva mesice lovim plenky :grinning:

Ale jo, budu min poletovat, jenze znate to, skola, prace, domacnost...

Vezmu teda tu velikost, co doporucujete. Dik.
17. únor 2010 v 17:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám Disany 62/68 vydržely ( no ještě je mám) do půl roku.. :wink:
A taky mě dr. strašil od 20. týdne že musím jen ležet ani sedět..a nakonec jsem rodila ve 39+0..
17. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mezi nama, vim, ze to sem nepatri, ale potrebovala bych rodit az ve 41., protoze na 1TP mam obhajobu bakalarky a na 2TP statnice :sunglasses:
17. únor 2010 v 17:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a máte někdo P´tit bambusku? jak se proboha zapíná? nějak divně ne? :sweat_smile:
17. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha, P´tit má jen jednu. Ale je to naše stálice, pravě kvůli tomu zapínání - jakoby na boku. Je fajn, že můžeš regulovat zvlášť nožičky a zvlášť pas. Akorát, že má děťátko tu hladkou stranu druků na tělíčku. Ale Barče to nijak neva.
17. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale má být do 16 kg a to se mi teda vůbec nezdá..ale to u všech plínek, máím asi dítě atyp :grinning:
17. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkatkka: To mi někoho připomíná... :slight_smile: Taky jsem byla v 16tt ve špitálu... Státnice jsem teda stihla, i když den před jsem byla na pohotovosti... Mazec... plínky se dají vybírat i v leže :wink:
17. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone: tak normálně mívám 43kg, už roky... :slight_smile: Měřím 158cm... Mám výkonný metabolismus, prostě nepřiberu ať jim co jim...
17. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha, asi máš velikost 2 jako my. No taky si nedělám iluze, že nám vydrží nějak dlouho. I když Barča není obřík.
17. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcku, mno ja merim taky 158, ale 43 kg jsem nemela snad ani na zakladce :unamused: . ne ze bych byla vylozene tlusta, ale mam o 20kg vic nez ty. asi tezky kosti :grinning: . ty musis bejt uplne prusvitna :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone myslím že jsme na tom s postavou podobně :wink:
Raady naše Vendulka je hubená, ale mám pocit že bokový plínky pro ní vůbec nejsou
17. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy, jen tak pro pobavení, jak se tady onehdá řešil ten kalich, tak říkám dneska manželovi, že jsem ho objednala a on: kolik to stojí, 10 Kč? Já na to: to není jednorázové, je to ze silikonu. On: že bych ti tam dal tu plastovou štaprdlu... :grinning: Se z něj picnu fakt :grinning:
17. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca - to mi připomíná scénky u nás, taky takovej srandista :grinning:
17. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha,raady:co máte za bambusky od P´tit? Já mám zapínání vepředu a tam co je připínací plínka uvnitř se dá přehnout ven a zmenšit - máme tu vel.3 a spokojenost na noc (sem musela už poslat pryč BBH,protože od 12kg se to fakt nedalo-permanentně otlačené nohy :angry:
17. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek