• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
joohana, si to taky myslím s těmi onesize, já už je dala pryč, byly na doraz a bbh ještě zapneme, pořídila jsem místo nich PP ultrafit biofroté, trochu hrubnou, ale třeba ty onesizky hrubly víc, dovycpávám prefoldem nebo bi nudlema
22. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou teda šoky, já myslela že One size jsou obří! Tak jaká plína je ještě veliká ? Asi budem teda kupovat BL bambusky a párat gumičky :astonished:
22. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co Two size bambus Popolini? Sympatické jsou druky na bocích. Které plíny se ještě zapínají ve dvou řadách ?
22. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechte toho s těma one size :slight_smile: , to chcete říct, že mi celá výbava bude k ničemu :fearful: ? Od kolika kilo nebo od jakého věku zhruba už vám tak nebyly?
23. únor 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vůbec, najde se tu někdo, kdo s one size došel až k odplenění??? Prosím, řekněte že jo :sweat_smile:
23. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem šetřílek. zatím jsem na 6,5 tis. a už si připravuji něco na prodej asi za 1 tis., za to bych pak něco zase přikoupila. Ale moc nechci ty náklady zvyšovat, jak to tady vidím, tak ještě nás čeká 1,5 roku utrácení :grinning:
23. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem mezi 8-9 tisíci, to už jsem za 2000 něco prodala a hnedka zas uvalila :grinning: A už zas přemýšlím, co vyměním, furt nejsem spokojená :grinning:
23. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám - BBH jsou úplně tipťop, OneSize nezapnem kolem stehýnka - a to máme min. rok před sebou :frowning2: Holt v 9 měsících skoro 11kg :wink: Ale co s tím?
23. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt nemá nikdo zkušenost s tou SWB AIO? Jsem se dívala na bránu a tam je vůbec nemají. Za tu cenu mě lákají, z BG AIO už pomalu vyrůstá, tak ať máme aspoň 2. A jak je to na tuly-tuly s poštovným? Nemůžu to nikde najít :frowning2:
23. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty onesize tak max.do 11kg - u nás to bylo zhruba v 1,5roce - a to nemáme tlustá sehýnka :wink:
joohana - mrkni do albíčka - máme na noc P´tit vel.3 - jsou obr - ještě je zmenšujem a vycpávám prefoldem a jsem spokojená :slight_smile: pak od Popolini jsme měly two size, ty nám neseděly kolem pasu- potřebovaly by jsme tam ještě jeden druk a jinak o.k.(myslím,že dělají i XL)
23. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
betegeuzz - ano, ano - moje nej plína AIO - hůř schne - ale když ji obrátíš naruby a dáš na topení, tak dobrý :slight_smile: jen pozor na velikosti - jako vše od SWB neodpovídá rozmezím v kg. :unamused: My máme 13kg, máme L-ko a zapínáme nedovycpanou na prostřední druky.Máme 3 a točíme pořád dokola - jsou to naše tréninkovky(dají se stáhnout, když je necháš trošku volněji)
23. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro nás SWB - 1 :slight_smile: oproti Bum genius organic,savá vrstva mikrovlákno a povrch co je u zadečku žádný flees :wink:
23. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
betelgeuzz:
poštovná na dobírku je tuším stovku a při platbě na účet je 70, posílají předem, nečekají až to mají na účtu
23. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad tuly - ceny dopravy se zobrazí až po vložení do košíku, obchodní balík při platbně předem 70Kč, nad 3tis zdarma :slight_smile:
Andnov, takže pro 11kilovýho cvaldu vzít ty SWB už L? Přemýšlím nad nima...to zapínání na boku by mohla být výhoda :wink:
23. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
andov - k té SWB - je teda menší nebo větší? :confused: Jsem zmatena
23. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš supersportovec má 27 měsíců cca 11,5kg a má PP OS Super na noc s vkládačkou navíc a zapínám to tak, že uprostřed zůstanou dva druky. :fearful: :grinning: A nikde se mu to neotlačuje. Navrch vlňáčky Disana. :wink:
23. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je menší - u L - píšou rozmezí 10-18kg, ale my máme 13kg ve 2 letech a zapínáme na prostřední druky, ale u prodeje ještě jsou přesné míry velikostí, tak raději poměřit. Zkusím dnes nafotit, jak vypadá a dám do alba :wink:
23. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si tu AIO objednala :slight_smile: Malá má 5,5 kg,vzala jsem M, buď jí to už bude, nebo doroste. Pak můžu poreferovat.
23. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida - neboj vlňáčky L-ko jsou v pohodě, odpovídala jsem na tu jejich AIO :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám SWB kapsovku L a malé jí dávám v 6,5 kg :sweat_smile: a to není tlusťoch..
a popo one size snad vydrží, včera mi dorazila domů :grinning:
23. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak kolik jsem utratila za pliny nechci ani vedet. nejen ze to NESMI vedet manzel, ale i jak chci v klidu spat :grinning:
a to zas tolik plin nemam, nechapu kam jsem ty prachy dala :confounded:

prosim muzete mi nekdo rict, jak se jmenujou takovy ty pytliky ve kterych jsou baleny veci od BabyIdea? nebo aspon ten material, z chemie jsem vzdycky propadala :sunglasses:
23. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
joohano, klídek. U One size děsně záleží, jaký je to materiál. Obyč bavlněné froté moc nepruží, takže kolem těch 14 kil už patentky moc nezvláají. Ale třeba bambus a tencl jsou v pohodě a vydrží.
23. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že jsme měli one size biofroté :frowning2:
23. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
k těm onesize, Viky má teď třináct kilo a buclatý nohy, zapínáme ještě na oba patentky, ale už je to konečná fáze, protože nenechám "ostrou" část patentku, aby se zarývala Vikoušovi do špeku a jsou to ty úplně první co opravdu moc nepruží, takže ty víc pružící třeba vydrží dýl
joohano a tady je two size Lko v nějakých 9-10kg
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2500962&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

teď už je to sakra bokovka
23. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hollky. POradíte mi, kde koupit kyblík na pleny? Ted nevím, jestli to bylo Obi nebo Baumax? KOukala jsem v ikei, ale neměli nic s držátkem...nemáte ho některá v albu? Potřebovala bych vidět, jak vypadá, abych ho v tom obchodě pak našla :sweat_smile: :slight_smile: MOc díky za radu :wink:
23. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k buclíkům - co takhle p´tit bamboo? Jestli se nepletu, zrovna evicka je před časem tady zmiňovala
23. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, velikost 3 dobrá an šířku a stehýnka, ale je hrozně vysoká, pomalu až po prsa :grinning:
23. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale dá se zmenšit, nebo ne :wink: - patentky tam jsou.. a šla by jako noční? kolik nasaje?
23. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj, two size je můj favorit. Mám two size bambus, dobrá ale dlouho schne. Takže teď jsem dokoupila two size organic a dovycpávám. Máme vel. L, v 18m, 9 kg. Ještě mám na toto zapínání Ptitiku velur, vel. 2.
23. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, teď koukám, že na two size se ptala joohana. :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek