• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Raady, tak honem už napiš, že jsi objednala a že tam už žádná nezbyla....svrbí mě ruka strašně, málem jsem si ji už objednala já...ale já nechciiiii :grinning:
24. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem objednala na tuly-tuly. Včera ještě měli M.
24. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já k vám přestanu nakukovat :grinning: jsem tu slibovala, že budu objednávat, až bude prcek na světě a co jsem dneska udělala?????? ano, objednala jsem si jednu SWB AIO a jednu Econappi!! :grinning: ještě se může stát, že budou volat, že něco není .... ale snad ne :cry:
24. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ty merino kalhotky, myslíte, že by šly i na zavazovačku??
24. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já myslím Erin, že zavazovačka je taky dost široká a že by to ty kalhotky nepokryly...ale nevím, nemám zavazovajdu. Ale hezká jsou i ta kráťata ve stejném stylu jako kalhotky a myslím, že sednou líp :wink:
24. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, opravdu davová psychóza. :angry: :slight_smile: Tak jsem objednala SWB AIO. Když nám náhodou bude hooodně velká, je k dispozici :wink:
24. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, tak davová psychóza za 3kila je furt lepší jak davová např. cuddlepsychóza za 6kil ne?:slight_smile: Když budou velké, tak dej vědět do IP, hlásím se jako první zájemce:slight_smile: Chceme aio hlavně na léto a to už budem hooodně velcí macci myslím:slight_smile:
24. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo Kacko, včera jsem chtěla spočítat, kolik jsem do plenkování dala celkem. Pak jsem si to raději rozmyslela :grinning: Cudly mi ani nepřipomínej. Vypadají fakt úžasně. Moc je tady vždycky chválila Ijo. Těm jsem naštěstí oddolala :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, ty kraťata už jsou celkem drahý...ach jo, ale potřebuju ještě nějaký vlňáky, a zapínací tlačí kolem nožiček -(
24. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erin a co prostě disany...levné, praktické. Taky je nemám, objednala jsem si storchenkinder vlňáky asi před měsícem a půl a stále nejsou doma :angry: měla jsem jít taky do disan, ale já ne, pořád musím mít něco extra a nakonec mám prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko, mám vlňáčky shorties od Baby Idey a jsem s nimi opravdu spokojená. Už mám dvoje, abych je mohla točit. Jedny jsem kupovala z druhé ruky a jsou ve 100% stavu. Dávám k nim návleky.
24. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Disany mám, chtěla jsme zkusit něco jiného, ale musí to pasovat na zavazovačky :grinning: Já mám totiž pocit, že z kalhotovek má Barča hodně otlačený nožičky, kdežto v zavazovačkách v pohodě... Raady, to je taky pálka :frowning2: To ty disany jsou levnější....Ch jo :sweat_smile: Taky vám na Bráně nejdou rozkliknout ty obrázky? Myslím detaily...
24. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý den :rolling_eyes:
Tak BL Classic selhala na celé čáře a mohla jsem do ní nacpat třeba modré z nebe... V osm jsem mu jí dala a před dvanáctou už byl nacucanej jak houba, musím koupit nějako na noc, nebo mě trefí... Se vzbudil na mokrou plínu pak na deset minut zabral a pak přišel horor mama horor. Do půl druhé záchvat řevu takovej že se začal opěd dusit a musela jsem mu dát na zadek aby se vzpamatoval a nadechl :frowning2: Jsem ko a on si kdlidně usnul, to je děs :angry: :grinning:
24. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erin, já vím jsou drahé. Strašně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli je mám koupit. Právě že já na doma taky dávám většinou zavazovačky +vv. Disany jsou fajn, ale proti BI jsou hodně silné, žmolkují a drží hůř tvar. Mě spíš vyhovovaly na ležíčí mimi. Teď mám 1 Lovíky (z druhé ruky od Lusinty), 2 BI shorties, na noc domapletené. PUL HD jako pohotovostní. Přiznám se,že mám 90% látkovek vč. svrchňáčků z druhé ruky. Většinou jsem měla štěstí na opravdu "jakonové" :wink:
24. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, ty lovíky máš jersey? Barča má od toho otlačený nožky, bohužel i od bambusek Anavy :frowning2: A ty se mi přitom tááák líbí :frowning2: Takže do těch shorties dáváš zavazovačku? Asi bych měla vzít M, že?
24. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje natahovací vlňáčky i longies taky krásně udrží čč :wink:
24. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko a tím otlačením myslíš jen začervenalé proužky na stehýnkách nebo ji to nějak bolí a dělá to potíže?
24. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, mám LVB jersey. Ale přepískla jsem to s velikostí, máme L, takže jsou B. ještě volnější, neotlačují. Bambuska Anavy neotlačovala, byla to ale ta z těch prvních várek a byla moc nízká. B. lezl ven zadeček.
Shorties jsem kupovala rovnou vel. L, nosíme je asi od 7 kg. Jsou krásně vysoké. Dávám do nich vázací Disany nebo Popo.
24. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Vendulce z bambusky Anavy taky lezl zadeček..musím koupit tu novější ale růžovou :grinning:
24. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinka: Anavy vlňáčky jsou fakt super, krásně tenké, máme oranžové natahovací... Jsou rostoucí :grinning: Nějak se mi zvětšujou, asi by chtěly oprat :slight_smile:

Ivuska: nás taky otačujou, ale jen červené proužky, malému to nevadí se mi zdá... Ale radši mám snapkové bavlno-bambus, přijde mi, že tou snapkou si to líp utáhnu jak potřebuju...
24. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme první zkoušku BG :dizzy_face: Dala jsem na odpolední spánek a uvidíme, snad zachrání situaci po té noční BL :pensive:
24. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem Vás tu pěkně nakazila SWB AIO :grinning: ale myslím, že nebudete zklamané - příp.se dá ještě dovycpat do kapsy bambus.vkládačkou a to nám venku vydržela i 3hod. :slight_smile: a pro neposedy jdou nandat i vestoje :grinning: a hlavně pokud začne protíkat ( hodně používaná), tak se dá jednoduše převrátit a ten PUL tam zamáznout voskem a o.k. :wink:
24. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, a co zkusit doma pletené vlňáčky? Já mám z MMB na noc a jsem s nimi spokojená.
24. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má to jen červené a zmizne to, ale někdy to má strašně moc, že se mi to nelíbí... Ale vždycky se to naštěstí ztratilo...
Bet, doma pletené mám, ale neodhadla jsme velikost a asi pár měsíců musíme počkat :grinning: Ale máš pravdu, to by bylo nejlevnější :slight_smile:

No musím si to nějak rozmyslet :slight_smile:

Raady, tak nám včera poprvé protekla BG kapsovka :frowning2: Kolem nožičky, malá čůrala na boku :frowning2: Když jenom ležela, bylo to naprosto OK, tak jsem zvědavá, co nás ještě čeká :grinning:
24. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem našla tu tuly stránku, je to tam krapet probrané, ty akce :rolling_eyes:
24. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mataharyy, oni mají akce každou chvíli, tak třeba něco ulovíš příště :wink: A jinak musíš hnedka v pondělí :grinning:
24. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem opět neodolala tuly-tuly akcím, zkusila jsem tu SWB velurku a ještě jsem si vzala další econappi - ty Aio už nemají :unamused:
24. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdyby nesoupeřila s kobylkama, tak bych to stihla :grinning: No neva jsem alespoň ušetřila :grinning:
Jináč BG paráda, teda nebyla možnost jí nechat až tak dlouho, neb hned zkoušel jestli na ní zůstanou fleky :rolling_eyes: ale po dvou hodinách paráda :dizzy_face: A pokud se z něj nějakou rychlostí nestane méďa kulička, tak to s ní dotáhnem až na nočník, jen ta doba schnutí :unamused: Teď má GB, ale teda ta je podstatně menší :astonished: s tou se až k nočníku asi nedohrabeme :cry: teď ještě jak bude sát... Tak nějak nevím, ale když se to vezme kolem a kolem, tak na obě jsem musela čekat dva dny, než budou suché... :rolling_eyes: takže je to asi tak srdečně jedno kterejch pořídíme více... :fearful:
24. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je GB?
24. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gro baby???
24. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek