• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Holky to mě teda s těma GB děsíte. Malej má 13kg, tak myslíte že mu budou malý? My teda používáme plíny jen na ven a na spaní, ale pořád je pro něj potřebuju. Samo bych taky chtěla aby pak byly i malé. Máte někdo s GB zkušenost i na větší děti?
25. únor 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začínám být lehce nervní z toho že nakonec neseženu žádnou plínu která by nám venku vydržela ty 3 hodiny. IB nám protíkají kolem nožiček pokud nepřebaluju fakt hodně často, tak snad zas budu dávat hnusku? :frowning2: No ať už je léto a seberu malýmu plíny úplně.
25. únor 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mataharyy: ta slezlá kůže spíš vypadá na kvasinky, určitě bych zašla na kožní, eventuelně vyzkoušela Imazol. Pokud je mimčo alergický na PUL, fleese atd., rozhodně bych mu nedávala žádné plenky z těchto materiálů, tam by bylo asi nejlepší klasika čtverce a vlňáčky..
My používáme Gro Baby na ven (doma už je bez plen), má 14kg a jsou mu v pohodě:slight_smile: Ale každé miminko je trošku jiné, má jiné proporce a každému nesedne stejný střih. Myslím, že kubinkov má taky GB na dvouletýho prcka a sedí pěkně.
25. únor 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Romi to jsem ráda že vám GB sedí ikdyž už jste odrostlíci :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, nám 3 hodiny vydrží bbh magic aio
25. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
romanko: alergii potvrzenou nemá na nic (do jednoho roku to prý nelze zjistit), s látkáčema, tedy pul kalhotkama neměl problém jako malej, jsem to asi pos... tím že jsme začli dávat papírovky, ty mo začli dělat problém a teď to ještě nemá úplně zahojené, tak je možné že proto mu ty gumičky udělali tohle, ale dnes jsem koukala a zdá se že to bude OK, namazala jsem mu to oliv olejem, aby mu to neuschlo a už tam má "jen" červené pruhy, tak snad to bude dobrý. Zatím budem dávat zavazovačky a ty BG, po těch byl ok a uvidíme co dál :wink:
Já jsem to konzultovala s doktorkou, už jsem z toho byla fakt na palici, protože mu to slejzalo do krve, tak nám napsala Imazol a ten už mi nesmí přes práh... Po něm to bylo ještě horší (prý jsme jediní u koho se na něj objevila takováhle reakce :sweat_smile: ) a kalciovky - děs a udovkrém, či zinkovou ani zkoušet nebudu, protože vysušujou a to by pak byl jak igelitka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem nemyslela že ty GB jsou tak malé, ale nějak nevěřím že až po nočník :wink: Ještě je zkusíme a uvdíme, taky bych byla nerada kdyby jsme je nemohli používat :frowning2: protože mi jináč příjdou fajn :confused:
25. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
matahary, my teď máme nějakej exém a mažu bambuckým máslem (promaže) a na to tenkou vrstvu zinku (mám Weledu) a je to lepší, ale taky to může být čímkoliv....
25. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, po tom imazolu a kalciovce mám hrůzu zkoušet něco co nemám ověřené. Nás vždy zatím vytáhl ten Penaten a dokonce jsem včera našla i stránku kde ho prodávají, tak ho asi obědnám náklaďák, ať je klid :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já mám asi nějak moc uchcaný dítě :grinning: Nám totiž BBH AIO vydrží max 2 hod a taky proteče :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc máme Lko a dělá fakt obří prdelku, takže mu nezapnu zimní zateplený kalhoty. Tak ji teď používáme docela málo :unamused:
25. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, tak ono to s těma GB nebude tak horký :dizzy_face: Dopoledne bez plenky, promazání olivákem a už na nožkách jen lehké zarudnutí :dizzy_face: Takže jsem natěšena až uschnou a učiním další pokus :slight_smile: Jináč jsem je měřila s těma BG a jsou fakt o něco menší... Tak jestli bych měla věřit že jedny dojdou až k nočníku tak asi hlasuji spíš pro ty BG :pensive:
25. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mataharry, já bych ti jednovelikostní plenky nedoporučovala. Anabázi kolem nožiček snad už máme za s sebou. U nás mám zkušenost, že jednovelikostní plenky sedí nejvíce kolem 6 kg. Když je dítko menší, nesedí, protékají, utáhneš kolem pasu, nesedí u nožiček. A pak když je zase větší, je to to samé, otlačené nožičky nebo nízký sed. Ale chápu, že někomu vyhovují. Jediné, které nám vyhovovaly byly kapsové Bum Genius, ale bohužel umělé, tak jsem musela poslat dál.
Luci, včera jsem koukala a Barču a fakt je jí tak BBH AIO vel.L velká. Vzadu na zadečku ji ještě visí ta chlupatina :grinning: No používáme ji taky málo, většinou na noc. Jo a není jediná, s kterou se nevejdeme do kalhot :wink:
25. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s raady :wink: a pro nejlepší zapínání zvlášť pas-nožičky, ale ty už jsou vícevelik. a vlastně znám jen jediné SWB AIO :sunglasses:
25. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat pro nás nejlepší :sunglasses: a ať si někdo proboha nemyslí, že tady propaguji SWB :zipper_mouth:
25. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andnov, už se těším, až SWB AIO přijde, bude to naše "SWBpremiéra". Jen doufám, že ta vel. L z Barči nespadne. To by mě mrzelo. :frowning2:
25. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik váží? Já myslím, že bude dobrá - myslím, že ji máme od toho 1,5 roku :wink:
25. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, váží 9 kg, ale stehýnka má baculatá :wink:
25. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ta naše měla 8kg v roce a pak se tak rozjedla, že má teď 13kg :grinning: oni mají v každé řadě 3 druky - kdyby někdo šikovný měl ty kleště či co tak by se tam ješte jedna do každé řady vlezla a možná by to vyřešilo problém hubený pas-baculaté nožičky :frowning2:
25. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vím, že to sem tak moc nepatří, ale prodávají to v látkových obchodech, tak to trošku souvisí. Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost se slunečníma brýlema (značka nějak banz). Snáší je děti dobře? Chtěla bych je koupit a přece jenom ta cena není zrovna nejnižší, tak jestli to má cenu.
25. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem četla,že by děti ani neměli do 3 let nosit sluneční brýle (jen pokud se jede v moři)-názory se samozřejmě liší-my jsme to řešily kloboučkem s kšiltem,ale letos se chystáme k moři-tak bych také něj.chtěla-na ty banz jsem se taky dívala,tak pokud někdo má ať se ozve :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já snad tu SWB AIO taky vyzkouším. Potřebujem prostě trošku obměnit arzenál :grinning:

Blko, já babybanz brýlečky prodávám, kdybys měla zájem http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=488789&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php Malej je to první léto hodně nosil, teď už jsou mu malé.
25. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty BG AIO jsem koukala že dělají 2 typy, jednovelikostní a vícevel. Která je lepší?
25. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám SWB doma :slight_smile: Podle obrázku jsem myslela, že to bude spíš starorůžová, ale je to klasická růžová. Ne, že by mi to vadilo. Akorát přišly, když už jsem měla zaplou pračku, takže půjdou poprvé do prádla zítra.
25. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ty banz koupila pro em., ale jeste jsme je nezkouseli. teda jen doma.
no a vzhledem k tomu, jak slunko pali v lete i u nas, tak ji je davat budu..
25. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
BG jso u i na sucháč, jsem někde koukala, tak jestli to náhodu nejsou ty vícevel.? :confused:
S těma velikostma, stejně jsem si tak říkala že nakoupím různé, jen ty AIO chci jednovelikostí určitě... Když bude další mimouš, tak ať to s tím balením ven není nějaká moc věda :sweat_smile:
25. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam BG jednovelikostni kapsovku a ta je moooc fajn! :dizzy_face: je to teda umelotina, ale hezky em. sedi. a dneska v ni byla pres 3 hodiny v satku a krasne vydrzela :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecka kapsa je na sucháče, AIO organic na patentky len fotky majú aj pri AIO tých káps na sucháče... ale v texte je že na patentky...
25. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo díky, toho jsem si nevšimla :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tam ani neměla koukat, já je koupila za 18,4 a 20,65 Eur!! :zipper_mouth: Tak jsem nakrknutá, to mě snad vodvezou :rolling_eyes: Už nikdy víc nakupování přes slovenský web, to i po přepočítání na českej kurz jsem prodělala :rolling_eyes: Budu se utěšovat tím že jsou krásný, no :pensive:
Jináč mě tak napadlo že kdyby ty GB fakt nechtěli vydržet po nočník, tak si tam došiju kousek sucháče a je to :dizzy_face:
25. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinecka, a byla jsi s těma brýlema spokojená? Jak to sedí a nesundával si je Lukášek?
Teď jsem to říkala manžovi a prej sluneční brýle? A na co? To se používá?
25. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek