• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. října 2017 
někdo tady psal, že místo lanolinu používá mastičku na bradavky z dm drogerie, mám doma nějakou mastičku, která byla v balíčku od vzp, jmenuje se to Mother Care, výrobce Lanoderm a je tam napsáno ultra pure lanolin, dalo by se to taky použít na lanolinaci vlňáčků? A postup je stejný jako u toho lanolinu z lékárny?
Vlńáčky už se mi pletou, vypadají moc krásně, už se na ně těším....
25. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blka brýle už jsou prodané :wink: Ale spokojená jsem byla, když byl menší tak seděly hezky, nesundával si je, až pak povyrostl tak ho tlačily u kořene nosu a to mu asi nebylo moc příjemný a to si je pak sundával.

Jinak stále prodávám IB SIO kdyby měl někdo zájem. Už jsem jednu zájemkyni měla ale nakonec to zrušila tak kdyby někdo chtěl stále jsou k mání :slight_smile: Mám ještě jiné barvy doma, žlutou a fialovou, klidně můžeme nějak nakombinovat, mně je vcelku jedno jaký barvy si nechám. http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=504146
25. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je lepší u SWB econappi sucháč nebo patentky?
25. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci už jsem ti psala ale nějak se to ztratila, jsou dost savé třeba na noc s těma vkladačkama?? :confused:
25. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecko já bych brala patentky, mám sice blueberry, ale jsou dost podobné těm econappi.
25. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruna - to ja propaguju masticku z DM :wink: A myslim, ze klido muzes pouzit i tu co mas. Ja aplikuju uplne stejny postup a funguje (teda ja lanolin nikdy z lekarny nemela, tak nemuzu srovnat, ale vlnace se chovaji jak maji :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to neva, že jsou prodané, já než se rozhodnu, to bude trvat :sweat_smile: . Aha, tak možná bude lepší je vyzkoušet v obchodě. Děkuju :slight_smile: .
25. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matahary myslíš ty IB? Ty na noc určitě ne. Jsou to bokovky, spíš na denní nošení.
25. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru díky :wink:
25. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poradte prosim: BI Bamboo Extra jsou lepsi na patentky nebo suchac? Dekuji :wink:
25. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mataharry aj ja som dala za tú BG 20 EUR čosi :confounded: ale teraz bola na valentína akcia na tú cukríkovo ružovú farbu zinnia že 1 + 1 zdarma, tak to sa už oplatilo tak sme sa s jednou holkou šabli:slight_smile:)) no ale pre chalana ništ moc farba... a majú mať niečo podobné aj na tú flip BG, len neviem aké vkladačky k nej budú či len tie stay dry alebo aj iné ktoré som videla na webe v UK...
inak kočky dokedy ste nosili IB M? malá mala z nich dnes riadne otlačené nožky a to má max.7 kg....
25. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senja, já mám na suchý zips L/XL. Kdybys chtěla, můžu poslat za nějakou snad rozumnou cenu :wink:
25. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
izabelko a kde jsi koukala na ty akce :confused: By se hodila nějaká... Čert vem barvu si druhé mimčo plánujem holčičku :grinning:
25. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izabelkak, od 6kg nosila malá IB vel. L a jsem fakt zvědavá kdy jí budou malé. Momentálně 9,5kg a dobré, ale déle než 3h ani náhodou.
25. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecka A vazne ty SWB chces? Ja jsem tu na ne uz nekolikrat nadavala :unamused: Osobne bych ti je moc nedoporucovala kvuli tomu jejich PUL materialu.
25. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka Dik :grinning: Ja jsem se prave jeste nerozhodla, zda patentky nebo suchac. Ale v referencich na brane ctu, ze suchac hodne hrubne, tak inklinuji k patentkove verzi. Ale kdyby, urco napisu do IP :wink:
25. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé ty proužkované cuddlebuns jsou dokonalé :dizzy_face: Jsem cvok do proužků :grinning:
25. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale sucháčové BE prý vydrží dýl (velikostí). Prý.... :wink:
25. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli BE vel.S/M na suchý zip a škrabal nám bříško, takže za mě patentky :wink:
25. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm joohano ja som ju kupovala ešte keď som o plienkach nič nevedela a debilne podľa popisu výrobcu malá mala vtedy nejakých 5 kg som si myslela že jej bude veľká:slight_smile:)) toto je inak tak zavádzajúce až hroza, pritom to stojí kopec prachov...
mataharyy kupovala som na ekoplienky.sk, ale tá valentínska akcoška trvala len do 14.2., teraz bude čoskoro na tú flip, lenže ak bude len s tou stay dray vrstvou to je akoby si kúpila vrchné gate, nie kočky vy ste ju už mali?
26. únor 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izabelka, my jsem měly IB vel. M taky kolem 7 kg, pak už nám hoodně otlačovala nožičky. Bylo to v létě, takže v kombinaci s tím teplem to stehýnkám vůbec neprospívalo.

BE na SZ nám velikostí opravdu vydržela déle než na patentky. Nás SZ na bříšku neškrábal, ale opravdu tvrdne, hrubne. No nevím, jestli se ta patentková nějak rychleji srazila? :confused:
26. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, taky bych pro Lukáška asi zkusila Bum Genius. S AIO zkušenost nemám, ale kapsovky na SZ byly dobré (ale umělé).
26. únor 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senja :wink:

Andnov, jak vám mohl škrábat bříško? Vždyť to není nijak blízko u bříška.
26. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo nestraš, já už je objednala :sweat_smile:

Jinak BE doporučuju na sucháč. Jsou sice jako prkno, ale už jsem si zvykla, nikde neškrábou a pořád nám sedí hezky :wink:

Raady já se trochu kapsovek bojím, protože u kluků občas protíkají kolem nožiček. Jednu jsme měli, nevím jestli to náhodou nebyl zrovna BG.

Jinak IB vel. L jsme taky nosili snad od těch 7kg.
26. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak oprava, Raady měli jsme kapsovku Growhour a ta nám protíkala. Ale ty BG AIO zkusím :wink:
26. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já vím. Možná to byla spíš ta Growhour. Tehdy byla v kurzu :wink: Pro mě jsou zase kapsovky praktické ohledně rychlého schnutí. Ta BG má takou širokou mikrovkládačku, opravdu je od kraje od kraje. Je pravda, že já tam dávala jen ty originál vkládačky, ničím jiným jsem je nenahrazovala. Sice není mezi nožičkami úplně štíhlá (třeba jako IB nebo Gro Baby), ale zase rychle sundavací.
26. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecka
k tomu SWB pulu, já mám SWB pul kalhotky a jsou u nás úplně v pohodě.
Z SWB AIO mám econappi a je tam pohmatově zcela jiný tip pulu než na těch jejich PUL svrchňákách. Ani jedny nám ale nedělají problémy...
26. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecka, jakto ze je BE jak prkno? ja ji mam teda cerstve, ale prijde mi naprosto nejmekci ze vsech plin :confused:
a na noc teda uzas, dala jsem s original vkladackou + 1 BI nudle a plina byla docela sucha :confused: :slight_smile:
a taky musim pochvalit pop-in s nocni vlozkou, dneska jsem vyzkousela abych vedela co prodavam, a ac jsem ocekavala mokrou postel tak parada, nikde ani kapicka mimo :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
noone, já mám BE také prkenné. Používám je už rok a máme hodně tvrdou vodu. Dávám je jen na noc, točím je pořád dokola. Jsem s nimi spokojená.
26. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá vyzkoušenou Imse Vimse 2v1?
26. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek