• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
autor
Tak jsem včera ozkoušela australskou mešavici a je super!!! Nejdřív jsem byla skeptická oproti IB je obří, ale zase na druhou stranu spoustu toho nasaje. :dizzy_face: AM z druhé ruky za 540 je úlet. Je pravda, že neměla slevu, ale jestli je ta holčina kupovala sama, mohla to zas mít levnější o clo a DPH.
29. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonu, díky za odkaz na šicí diskusi. Prosím mohla bys tam kouknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Holky prosím v čem perete vlňáky? V disaním šamponu? A když už máte koupenou impregnaci tak jakou? Ulrich? Já teda používám zatím lanolín z lékárny a spokojenost....možná až se mi časem udělají fleky...změním názor.

Myslím že Kunak řešila ulepené vlňáky...tak mě po naložení v lanolínu taky lepí (lanolínem nešetřím, ať je to neprůstřelný) ale cca druhý den používání už jsou v pohodě :wink: Já jsem zatím fakt spokojená. Navíc mám dost suché ruce...tak se v tom lanolínu div nekoupu :grinning:
29. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
smileno, ja moltexky kupuju v nemecku v kauflandu, schlecker je prestal prodavat. v kaufu tam stoji myslim 9.90. furt je to o dost levnejsi nez tady :sweat_smile: :sweat_smile:

jo a taky jsem chtel jeste jednou podekovat gedren a hance za mesavici, je fakt luxusni! uz se tesim na mimco, aby ji bylo na kom vyzkouset! :grinning: a olbramka z ni byla tak nadsena, ze z toho dneska porodila.. :wink:
29. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Terezito, to je super :slight_smile: A všechno v pořádku? Copak se jí narodilo? :wink:
29. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen oprava. Ta AM, co se tu prodává, je nová.
29. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to klucina, Erik - 52cm a 3.74kg.. :wink:
jojo, vsechno v poradku a byla to rychlovka!
29. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráááda :slight_smile: Tak že zdravíme a přejeme hodně zdraví a sil :wink:
29. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé miminko, jsem si říkala, jak Olbramka psala, že toho nemá dost nachystaného, že už se to asi blíží :grinning:
29. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyridim! :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Olbramko, posílám obrovskou gratulaci!!!! Ať si vzájemně děláte s Erikem jen samou radost. :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olbramce a Erikovi přeju co nejmešavější první společné chvilky :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ty bbh už jsou jen za 490 :wink:
29. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak možná zítra už bude za 400Kč :grinning:
29. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přiznejte, která pipka je prodává :grinning:
29. dub 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hura, holky. Docetla jsem 16stran ...:slight_smile: a zas musim prubezne.
mesavku bbh od Hannky mam uz skoro na dosah, u Nikule, ale nespecham na ni, neb mame Lko a vazime cca 6,5kg :slight_smile:
dobrou
30. dub 2009 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!

Teri - teď jsi mě pobavila, jak jsi psala o Olbram :grinning:

No jsem zvědavá, jestli bude mít vyzvednutí bbh u Gedren na mě s Evinkou stejný vliv :grinning:

Jo a hezky pište zkušenosti s CT. Se mi mooooc líbí a malá bude mít pak hned v červenci svátek, takže bych měla nákup čím maskovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
A kdyby náááhodou někdo stihl vyzkoušet tyhle:
http://www.eplenka.cz/product/kanyrkova-drybees-18/
tak by to vůbec nebylo špatné :grinning:

Opatrujte se a hlavně dnes nelítejte moc nízko, ať Vás nesestřelí :grinning:
30. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, co je vám všem do toho, za kolik tady plenky prodávám. Starejte se prosím raději místo těch pomluv o své dětičky a mě nechte být! :angry:
30. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky, dotázek.
Mám doma lanolin a vlňáčky. Jak dlouho dopředu má smysl je lanolinovat? Myslím jak dlouho před použitím, kurňa píšu jak debil :grinning:
30. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajro, jen jsme chtěly vyzdvihnout fakt, že ty plínky jsou předražené :wink: Nidko nikoho nepomlouval, šlo o prosté konstatování faktů, které se nijak nevylučuje se staráním o vlastní dětičky :grinning:
30. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tebe jsem zrovna nemyslela Mysinko.... :wink:
30. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajro, však já jsem si to taky nevztáhla osobně :wink: Jen jsem si prostě nevšimla, že by tu někdo pomlouval :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fajro: Zkus to na mimibazar.cz Chodí tam mnohem víc látkařek než na koníka a prosím, neútoč na nás, ju.
30. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžu ty CT vyprat normálně na 60 i s ostatníma plínama??? nepustí to černou barvu???

jinak jako tradičně mi došlo něco jiného než sem si objednala :angry: chtěla jsem puntíky ty došly a pak safari-jenže došla ta bíločervená....no nic měnit už to nebudu bo nechce se mi zase jako minule vyhazovat další peníze za poštovné,abych to vrátila...
prostě příště to koupím rovnou na bráně.
30. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka: a kde jsi objednávala?
30. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na bráně....
už minule mi místo IB AIO velikost M poslali IB SIO velikost S...no tak sem se prošla na poštu poslala zpět a pak už došlo co mělo...
no příští týden už mám možnost tam jít zase osobně tak mám jistotu, že si ponesu domů co chci :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanko, to postovne by ti urcite meli odecist. Me to tak udelali z pristi objednavky, tak az tam pujdes osobne, tak se domluv!
30. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
veeeelka gratulace olbramce k erikovi!!! at se obema moc dari :wink:
30. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle... jee.. ty mas dnes termin :wink: jak to vidis? :grinning:
30. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zihu, ja to muzu videt ruzne, ale prcek se ven pry zatim nechysta! Tak uvidime, kdy se uraci.
Asi bude liny po me :grinning:
30. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuz :wink: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek