• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
jinak pridavam se k dotazu silente, jak dlouho dopredu lanolinovat vlnaky, aby to melo smysl??? mimis ma jeste tak 40dni nez vyleze (teda asi, ze),a le rada bych nalanolinovala aspon obdelniky a salicku, ma to smysl nebo mam jeste cekat?? mmam z toho lanolinu trochu vitr..
jinak ja vlnene veci vyprala v ecoveru na vlnu, moc to teda nevoni, ale... :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanka, CT - safari je přece ta bíločervená, ne?
30. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, to jsem zrovna chtěla napsat :wink:

zmuzle, se musí vyparádit, aby bylo fešák :wink:
30. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni je to tahle http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detail/n0121.jpg
jako chápu, že se jim to asi rychle vyprodalo,tak mi poslali co asi měli...ale to že mi k tomu přiloží papír s objednávkou kde je napsané co mám objednané a přijde něco jiného....tak nevím jeslti neumí číst či co :unamused:
30. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé já su fakt debil-takže omluva :pensive: :sweat_smile: :pensive: :sweat_smile: :pensive: :sweat_smile: :pensive: tentokrát poslali správně
30. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jak viděla ty barvy té "pruhované" tak mi přišla jak safari.....má jaksi safari barvy pro mě :sweat_smile: no sem si pořádně neproklikala nabídku

takže omluva došlo co má-se teď fakt stydím :pensive:
30. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, to je pruhovaná, tu mám doma já :grinning: a už je na sušáku
30. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prala si ji teda normál na 60??? mám to totiž kýbl s plenkama tak ať vím esli to můžu přihodit a nebát se že z bílých čtvercovek budou šedé :grinning:
30. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to dala poprvé jen na 40, protože jsem také nevěděla.
30. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, tak jak je to s tim lanolinovanim :sweat_smile: se to se silente asi nedozvime :frowning2: :wink:
30. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, ty 3 týdny před bych to asi už udělala, já si tedy přesně nepamatuju, kdy jsem to dělala já, ale tak nějak asi jo :wink:
30. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnecku, diky moc :wink: tak ja jeste pockam..... a staci 1x nebo to mam udelat rovnou treba 2x za sebou??? :confused:
30. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju schneku, matousek je kouzelny :dizzy_face: jak krasne spinka v hace.. nunu:slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělala jednou. Ono stejně dle zákona schválnosti, když uděláš pořádnou kůru, tak zrovna po 3 přebaleních budou celý vlňáky komplet po*raný :grinning: já mám během týdne všechny troje na praní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

děkujem :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
schneku a pouzivas na matouska natahovaci anebo jake vlnaky, kdyz je jeste tak malicky?
30. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám SWB vel. S :wink: jsme na druhým patentu v pase a na prvním kolem nožiček :wink:
30. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaa.. ok, diky :wink: ja planuju ten obdelnik, rychle se vypere a rychle uschne... a je takovy velikostne univerzalni :sweat_smile: a pak mam koupene natahovaci disany.. ale ty jsou asi az na trosku vetsi mimi? uvidim, nemam zatim zkusenost... :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
natahovačky mám doma pletený po O., ale ty jsou tak na rok. Momentálně spí s novoskladem se snapkou a vo jenom zapnutý v body a zabalenej v disaní dece, tak jsem zvědavá, co bude po probuzení :wink:
30. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek :grinning: tak si to predstavuju, ze to budu delat taky, tak su zvedava na zkusenosti :wink:
30. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ono i ty vlňáky rychle uschnou, když se dají na ždímání :wink: hlavně na ně supr chytí lanolin, když jsou před kůrou vyždímaný v pračce :wink:
30. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo? to je dobre vedet, diky :wink: a ten lanolin pak jen vymackas a nechas uschnout nebo taky odstredis v pracce?
30. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
silent, na me vyzvednuti mesavic bohuzel takovy vliv nemelo.. olbram mela termin az tyden po mne :sweat_smile: ale asi jsem si jich objednala malo, mela jsem jenom jednu. takze jestli jich tam mas hromadu, tak to zarucene fungovat bude! :grinning: :grinning: :grinning:

juu, ta CT je uzasna! :dizzy_face:
30. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, ty taky dneska? no teda :wink:

zihu, vyperu v pračce, vyždímu, udělám kůru, nechám přes noc, hodím do pračky, dám vyždímat :wink: a v tý kůře to občas promíchám :wink:
30. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
olbramce gratuluji

Hani-ano,safari je jiný druh.jsem ráda,že se to yvřídilo,protože ted by žádné chyby být neměly.jezdím tam téměř každý den a s brigádnicí vše kontroluju..nicméně je uriočtě lepší nakoupit přímo v obchodě 1.šetříš přírodu tím,že se zbytečně nevozí balík autem poštou
2. vybereš si opravdu z barev,které jsou skladem a nemusíš čekat
ceny by měly být u 99% plen stejné jako na webu,něco je dokonce levnější.třeba IB byly na rpodejně měsíc v akci jen za 400,-

CT se může prát na 60 a barvu nepouští.

BBH měšavice pak budou,ale hlavně bambusky.nicméně až v tom květnu..
30. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, já chtěla a zapomněla :sweat_smile: gratulace olbramce :slight_smile:
30. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, jojo.. :grinning: jsme si se zmuz naplanovaly, jak krasne budeme rodit pred terminem, abychom nemely obri mimca no a prdlacky.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

za olbram jsem dneska byla a pozdravovala. erik je nadherny a moc jim to oboum slusi! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka: je ta je krásná ta plínka. Moc se mi líbí. :wink:
30. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, gratuluju olbramce, to fakt stihla mesavice na posledni chvili :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky máte některá zkušenosti s českými plenami SKETCH, je to nějaká novinka, vypadaj dobře a jsou i za super cenu:slight_smile: tady ta diskuze je už docela dlouhá, asi by trvalo hodně dlouho jí celou pročítat zda už se tady o ní mluvilo, tak se předem omlouvám:slight_smile:
30. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
plami, Lus je viděla naživo a říkala NEBRAT, prý vypadají, jako kdyby je někdo šil doma na koleně, tak asi tak
30. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek