• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
No mokré vlňáky jsem ještě neimpregnovala, ale zkusím to. :wink:
14. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem četla, že snad na suché vlńáky ta impregnace líp drží, ale nemám s tím zkušenost, lanolinovala jsme jen mokré :slight_smile:

butt, na novoška jsou prý supr i flísáčky, když jsou pokakaný, rychle přepereš a rychle uschnou a když často přebaluješ, tak by neměly provlhnout... Měla jsem vůči nim předsudky, ale na druhý mimčo do nich půjdu :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusko diky za shrnuti vyhod a nevyhod suchace a patentek :slight_smile: (ne)snadnost pro hlidace mi vubec nedosla :grinning:

erinko proti flisacku mam taky nejaky predsudky nebo co :grinning: ale diky za upozorneni, zkusim nad nima aspon uvazovat :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky impregnuju jenom mokré vlňáky-to je pro mě novinka,že na suché :sweat_smile:
14. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdybyste měla některá zájem, tak prodávám LVB jersey Lko modré. Používané asi dva měsíce, bez vad a fleků. Máme teď doma oblíbenější vlňáčky. V případě zájmu IP :wink:
14. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj: Taky jsem řešila opruzeniny. Udělají se z jednorázovek a ještě se Sárce dělají z kapsovky od Popolini. Doktorka mi radila před každým přebalením vyfoukat prcku fénem do sucha, aby šla úplně suchá do čisté plínky a fakt to funguje. Jen nesmím dát tu kapsovku, jinak ani fén a ani krémy nepomůžou. Je ale zajímavý, že když dám jakoukoliv plenku a na to PUL kalhotky, tak má prcku v pohodě.
14. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad vlňáčky- já je peru, pak vyždímám v pračce, nalanolínuju a máchám a ždímám v pračce a za den jsou suché.

A na novoška vlňáčky klidně, ale nejlíp s BL bambuskama-přes jejich gumičky mi vaječinka neprotekla ani jednou :grinning: .
14. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abhaya, díky. Už jsem dnes celý den malému prcku nemazala a utírala buď jen toaleťákem do sucha, nebo po kakání ubrouskem namočeným ve vodě a pak do sucha, nebo větrání...zatím je to lepší, ještě jsem to doplnila na noc tím ovčím rounem v plínce a zítra už snad bude prďolka fit:slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj, Adrián to má taky, z ničeho nic se oprudí, pak cvičíme jak blázni a léčíme :confounded: po sudokrému atp. je to ještě horší, do určitého stádia můžeme bepanten, ale pak jediné co pomáhá je penaten tekutý pudr, ale je v čechách a na slovensku téměř k nesehnání :frowning2: jináč teď jsem zkoušela nějakou dětskou vazelínu za 59 korun a taky zabrala, ale neměl to tak rozjeté...
Jináč holky kdo z vás měl k mání ty gro baby?? :confused: a ještě na vás mám prosíka, můžete mi sem hodit odkaz na toho medvídka, či co to je, koukala jsem na bránu, ale nějak jsem ho tam neviděla, asi jsem slepá :pensive: a pak ještě jedna prosba, nevíte někdo ty ivuščiné webovky, kde má tu nabídku a ceník?? :sweat_smile: Díky moc :slight_smile:
15. bře 2010 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem sem hodila 1000cí odpověď :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
10000cí :grinning: Doufám,že jsem něco vyhrála :grinning:
15. bře 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v čem ty pleny skladujete? kde jste koupily koš? včera jsme byli v OBI a nic jsem tam neobjevila :frowning2:
Obyč koše, to by smrdělo a takové ty bedny s naklapávacími víky, to mi přišlo hrozně široké!
nemáte někdo v albu foto koše?
15. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vlňáky x kakání, malá začala od dvou měsíců kadit tak jednou za týden a trvá to už 3 měsíce. Vlňáky dávám na noc a chytly to za tu dobu jednou. Vlňáky se dají koupit i na MMB, občas si někdo přivydělává jejich pletením. Já z tama mám dvoje a jsem spokojená.
Kackaj, ještě mě napadlo, že ta opruzenina může být z fleecu.
15. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betel, nene, fleesového jsme nic neměli. Až včera jsem znovu vytáhla fleesové separačky, páč už se nemůžu dívat na to, jak mi každej barevnej kakanec zaneřádí plínku a nejde to pak vyprat, už se za ty plíny stydím :grinning: Ale flees mu nikdy nevadil, tak snad nebude ani teď. Na MMB teď jsou shorties i longies S za celkem dobrou cenu, tak mrkněte (nebo včera ještě byly) :wink:
15. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai, ja mam popelnici z ikey, tu mensi (knodd nebo tak nejak se jmenuje). viko se jen polozi nahoru, neni ani zacvakavaci a nic nesmrdi :wink:
a jinak teda musim zatukat, ze u nas to opruzeniny nijak nezkousej :slight_smile: . a doufam ze ani nebudou. na zacatku jsem mazala preventivne bepanthenem, ted jen omyju medvidkem a nemazu nicim. pam tu pro priprad nouze nejakej krem od nivey, pouzila jsem asi 3x kdyz se mi zdalo ze zacinaj vyskakovat nejaky punticky a ihned to zabralo...
15. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj to suché miesto máme práve v plienkovej oblasti, vyzerá to ako ekzémik, tak už fakt neviem čo s tým...

na tie shorties som sa pýtala či sú z druhej ruky koli tomu že ich máš už tým pádom aj viac lanolínované.... no hej na suché chytá lepšie ale kto by čakal na usušenie:slight_smile:)) dať to na radiátor stále nemám odvahu no ale asi skúsim, malá mi tie shorties zapatlala príkrmom....

kackaj a Ty keď dáš do BBH bambus prefold - teda chápem že k obom origoš vkladačkám? tak máš tú plienku ráno zvonku vlhkú?
15. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iz, tak to jsem nevěděla, že se jedná o plenkovou oblast s tím flíčkem, to teda nevím co s tím :cry:
S těma shorties jsem to pochopila, že to tak myslíš, ale zas na druhou stranu, pokaždé se stejně perou a to ten lanolín z toho jde dolů, nebo myslíš, že něco zůstane a zase se chytne další, tak je tam jako víc vrstev? No, možné to je, každopádně fakt drží dobře:slight_smile:
A BBH bambus dávám prefold + jednu z těch vkládaček většinou a vlhká zvenku je, ale jak jsem psala drží si to pro sebe:slight_smile:
15. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky právě testujeme novou plínku, bambusovou BD, tak uvidíme, jinak schnutí krapek dýl v oblasti gumiček, ale je krásně měkoučká a jemná (je nová tak uvidíme časem).

sedí mi zapínání nevím čím to ale mám raději když je křížení tak že se prvně zapíná pravá strana a pak levá když je to naopak morduji se s tím :slight_smile: trochu dýl :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika, co je BD?

a jinak, mate nekdo tyhle vlnaky? http://www.branakdetem.cz/vlnene-zavazovaci-kalhotky-mamabless.htm
15. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene přepsala jsem se naopak DB - DryBees omluva, nedávno jsem ji tu řešila že ji kopím a testnu, měli ja ne eplenka.cz
15. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odkaz, tak jsem asi fakt blb, pač jsem to procházela a medvěd tam nebyl... :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, on ten medvěd se občas rád schovává,že? :grinning: Taky jsem občas slepoň:slight_smile:

A koš na prádlo máme tento: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70095373
asi ten největší rozměr, je zavírací a nic z něj taky netáhne:slight_smile:
15. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já mám na plínky tohle a žádný smrádek cítit není :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3335555&vReferer=%2Fphotos%2Fangetha
15. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na plínky tohle
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90099049 - taky to nesmrdí, ael kupovala jsem to jako normální odpadkáč - až pak našel lepčí využití na plínky
15. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má smysl kupovat nějaké vetší pulky jako záložáky? Máme dvoje S-ka Imse vimse a už jsou naknop. Ale fakt je použijem jednou za měsíc...jinak vlňáčky.
15. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já píšu jak tatar, pardon
15. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou aio koupit ? MMT už nestačí, tak chci zkusit Magic BBh a ještě něco? Ty BG doporučujete jaké?
15. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baca, určitě ano. Nikdy nevíš, co se přihodí. A když budou jenom jedny, není to nijak extra vydání.

Baca, BG Organic. Akorát blbě schnou. Sice se to vylepší, když se na jedné straně odpárá ta vnitřní vložka, ale i tak budou patřik ke klasickým dosušovačkám. Můžeš testnout i Snap In, ale dost maminek si stěžuje, že jsou malé, Já mám obě děti hubené, takže to neposoudím. Jinak na běhavce je fajn i EasyFit Bamboo. Dobře se přebaluje za pochodu, ale moc toho nepobere a na kůži přiléhá z boku PUL vrstvou. A hezké vzory má P´TITE PRAIRIE a Coushies Toushies.
15. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek