• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
15. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik,
taky prodávám: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=520065 - BBH bambus 4x, Pulky Thirsties M žluté. :wink:
15. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdyby ste se některá chtěla zbavit nějaké Gro Baby, dejte vědět :grinning: Třeba mandarinky :wink: :wink: :wink:
15. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koty a BG organic vám poberie viac ako easyfit bamboo? :fearful: ja som práve zvedavá ako to bude keď budeme starší s tou organic, bez vkladky BH to vidím blede? jednu som nedávno kupovala v akcii za polovičnú cenu, inak by som ju asi nebrala, jedna by nám stačila...
ako niežeby boli easyfit nejaké extra držiaky ale stále je to bambus proti bavlne, tak ma to celkom zaujíma....

maly prcek a prečo predávaš BBH bambus ak sa možem opýtať?
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože nám moc nesedí (prakticky od začátku, potřebujem zmenšovací i sed a za pár měsíců by nás už stejně začaly táhnout kolem nožek), ale nějak nebyla jiná dobrá noční plena... Až teď jsem se odhodlala nakoupit nějaké látky a něco zkusit ušít sama :slight_smile: A protože první kousek nedopadl zas tak tragicky, aby mě to odradilo od šití, tak už nebudou potřeba :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kromě těch notoricky známých věcí (zhrubnou (i když v ořechách nijak strašně) + menší střih) jim fakt nemůžu nic vytknout... :wink:
15. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám strih zatiaľ vyhovuje, tak dúfam že aj bude čo najdlhšie lebo BE nám zatiaľ veľmi nesedí....
15. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
koty, máš vyzkoušenou AIO P´TITE PRAIRIE ? Opravdu se mi líbí, vzory, střihem, zapínáním. I když ta cena je na první pohled děsivá.
15. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máme delikátní problém. Naše krasavice smrdí. Močí. Přebaluju každé 2h (ráno, 9.30, 11, po probuzení, po sváče kolem 3, kolem 5), máme vv do vlňáků. A pije asi 400ml vody denně. Je to málo ? Už odstavuju a mlíko nechce. Ani Sunar, ani Hipp, ani normální mlíko, ani kefír.
S kakáním problémy nejsou.
Máte někdo nějaký nápad ? Nutit víc pít ?
15. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
joohana: náš Honzík také dost málo pije, myslím, že víc také nevypije. Ale zase jí hodně ovoce, polévky....Jak jsem přestala kojit (13 měsíců) tak také odmítal jakékoli umělé mléko. Ze začátku jsem byla dost zoufalá, vyzkoušela kde co....pak jsem se na to vyp...a - jí hodně mléčných výrobků - miluje jogurty, tvaroh, žervé a teď si občas dá i trochu toho kefíru... Také u nás dost pomáhalo střídat lahvičky na pití - různá pítka a třeba i pet lahve s pítky, to pak vypil víc - jakoby ho to už z té jedné "nebavilo" :grinning: Jo a nejvíc by toho vždycky vypil z lahviček druhých dětí :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a ten zápach - nepoužíváš pleny z bambusu??? S tím mám zkušenost, že je teda cítít dost :confounded: Jinak nevím...
15. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smilena-díky za zkušenost. Ad bambus-na noc má BI prefold a ráno smrdí děsně, ale po noci se s tím počítá. Jenže stačí dvě hodinky v bavlněné vv a vlňáčkách a páchne taky. Myju při přebalování vodou a většinou i mýdlem abych ji odsmradila, ale to asi není ideální. Budu muset přejít na medvídka.
A asi pořídím ještě jiný hrníček, i když máme Avent a Babylove Nuby a z obou pít umí a pije.
16. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcem sa vas opytat na swaddlebees vlniaky. potrebujem ich oprat, prala ich niektora z vas v pracke? viem ze sa to da, v programe na vlnu, mam nachystany aj ecover na vlnu, ale chcem realnu skusenost co to urobi. ci sa nezbehnu alebo tak. v ruke sa mi to moc nechce prat.....
diky.
16. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
izabelkak, BG organic poberou rozhodně víc něž easyfit bamboo. Toho bambusu tam totiž moc není. A na starší dítě jsou všechny AIO už jenom jako rychlonouzovka. Starší je pročůral už někdy po roce, ale to je lemta, co dá mimo polívek a jídla klidně ještě dva litříky mlíka a vody.

raady, nemám :frowning2: Chodím na ně slintat, ale mám doma dvě plenkující děti, takže se není pro pleny kam hnout.

joohana, klídek. Je to sice celkem málo, ale voda je i v jídle. Jesli papká polívky a tekutější jogurty, tak jí tím naláduj. Kdyby měla vody málo, určitě by nečůrala co dvě hodiny. Jestli smrdí a čůrá normálně jako při kojení, tak raději brnkni doktorce, může to být začínající zánět močovodu.

smilena, tak vy se taky podílíte ve výměně bacilů přes lahvičky :grinning: ? U nás to byla jednoznačně nejoblíbenější zábava všech prťaťat. Člověk dorazil na pískoviště a tak půlhodiny si všichni upíjeli navzájem z lahviček, než si teda milostivě začali hrát.
16. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koty dík za info to si ma celkom potešila :grinning: my máme teraz BG odhadujem na dve čúrania:slight_smile:)) nová nezapratá mi však po 3 hod.v kočíku pretiekla, ale to je normoš, sušila sa asi o pol dňa kratšie ako tá zapratá....
tak tá easyfit to máš pravdu, asi tam budem dávať namiesto origoš vkladky bamboo hour.... je však fakt že tú plienku veľmi nenosíme máme ju skor ako záložnú...
som inak zistila že ak chcem aby nám BI neprevlhala - malá mávala vlhké tepláčky, nie mokré ale vlhké - musím jej ich zapnúť nadoraz :unamused: tak má potom všetko riadne otlačené..... je inak škoda lebo tie vkladačky dosť dlho vydržia ale je fakt že okolo tých nožičiek to nie je doriešené na úkor tej štíhlosti....
16. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky. Hlásím se po delší odmlce pořád vcelku :grinning: Porod se ale blíží a já se snažím přípravy dotáhnout do konce...v tuto chvíli řeším výrobu slizu na praní (vyrábíte někdo?) a taky jak na ubrousky..zatím mám nakoupen perlan a nastříhaný na obdélníčky, chci namáčet ve vodě, ale co na cesty, jak to řešíte??? Díky moc! :slight_smile: :wink:
16. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
labutka, normálka peru v pračce, na třicet na vlnu, nic to s nimi nedělá
16. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka, mam dat aj namiesto avivaze ocot?
16. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě pořá šrotuje v hlavě jakou výbavu udělám na léto,až F.bue mít těch 8kg y a víc a vyroste z většiny plenek.Líbí se mi kalhotový,sušení by problém nebyl, ale to bysme asi přišli na mizinu..Tak uvažuju koupit jen kvalitnější čtvercový plenky a asi 3 svrchní kalhotky kvaltinější..Sice mě to trochu bude mrzet, s kalhotovkama je to raz dva a moc se mi líbí,ale strkat peníze jen do plenek :sweat_smile:
Má to tak někdo z vás?
16. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzule: Vlhké ubrousky na cestu řeším jednoduše. Doma navlhčím a dám do sáčku. Použité vrazím ke špinavým plenkám a peru taky spolu. Na cesty používám navlhčené froté žínky, které doma nemají využití. Používám na pusu, ruce a v případě potřeby i na zadek.
16. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A posím,mám dotaz, líbí se mi natahovací vlňáčky, ty mi ale neudrží čč třeba v skladu na draka že?Musí pod ně být jen kalhotový?
16. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukuco a ani se snapkou by to nešlo?
16. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agentho,já nevím právě :slight_smile: Vlňáky koupený ještě nemám,protože nevím jestli by to šlo dohromady s čč..tahle kombinace by mi přišla jniak super..
16. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snapka udělá z obyčejných čč pěkné kalhotkovky. A investice 110,- Kč do dvou kusů je rozumná.
16. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Labutko vlňáčky SWB jsem taky prala v pračce a v pohodě :wink:
16. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubinkov - díky za tip. Nebo taky dát ty kousky perlanu do uzavíratelné misky s vodou, že...použít, vyhodit...
16. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stojim nad prackou a rozmyslam aku teplotu nastavit. 30 alebo 40? diiik...
uz som si precitala ze k ecoveru netreba avivaz ani nic podobne.
16. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
30 Labutko :wink:
16. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha dik, tak som to aj nastavila. akurat ma napadlo, ze pracka ked napusta vodu, tak napusta zo studeneho kohutika. nezrazia sa mi? :confused:
16. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve studené vodě se určitě nesrazí..
16. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koty, právě že se mi ten smrádek zdá horší až poslední cca 2-3 týdny (shoduje se s odstavem). A polívky nejí, ovoce hlavně banán, prostě nic moc vodnatýho ne. No budu ji zkoušet napájet víc :unamused: . Nebo jestli je to prostě s věkem ? Celkem mi to vadí, byla jsem z látkovek nadšená i protože dítě nesmrdí jako v papírovkách a teď teda nevím co si myslet.

Ad praní vlňáků v pračce- se SWB nemám zkušenost, mám několikery Lovíky a peru jen v pračce v šamponu a pohoda.

Zuzule, na cesty Medvídek do ředící lahvičky a buď Perlan nebo látkové ubrousky.
16. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek