• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
dnes je "super" den, vyprala jsem a dala sušit prádlo na sluníčko, za půl hodiny začlo pršet, oblékla jsem vikouš, že vyrazíme na čáry, začlo pršet

plami, vůbec jsou s tím výrobcem prý nějaké problémy, takže asi fakt nebrat
30. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem fotku v mešavici :wink:
30. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku, krásné :dizzy_face: A nějak se mi ta žlutá i k němu hodí...

ženy, mám zase dotaz....Jsem si doma teď nastříhala tyIkea ručníky, naskládala jsem ty kousky na obdelníky a ty na půlku, tekže mám čtvrce o 4vrstvách...Připadá mi to docela tlusté, netlačí to to mimčo když na tom leží? :confused:
30. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
plami-opravdu nebrat.sucháče by odíraly stehýnka,mylsím,že bys je po měsíci max erklamovala.pářou se už ted a to mi byly poslaný nový na čumendu
30. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tyhle jste někdo už zkoušeli?nebo aspoň viděli?
přece jen obrázek a realita se můžou docela lišit.....
http://www.eplenka.cz/product/drybees-16/
30. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schnek, me se libi ta fotka v babylegs :dizzy_face: Jinak me ta BBH takhle na fotce prisla volna. Jjeste, ze jsem to videla, protoze bych si pak myslela, ze je velika. A to se pres to da normalne jeste zapnout body? Extendor mam, ale jde to i bez nej? Ale ja asi bduu mit obrika, kdyz budu jeste prenaset, tak nam plinky nebudou plandat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mati, neříkala si, že zítra fičíš do Brna? Jsem teď koukala na zprávy, že tam je zítra sjezd radikálů, centrum bude zavřené, tak pozor na sebe i na mimčo
30. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus vím, že koupí přímo v obchodě šetřím přírodu...jenže když nejsem z brna...přes brno jen teď momentálně projíždím, když jedeme vlakem od nás z havlíčkova brodu za rodiči do ostravy-a jezdíme o víkendu a to je brána zavřená :frowning2:
ale přespříští týden si musím jít vyřidít potvrzení na rodičovský příspěvek na mzdovku do školy, tak už konečně bránu stihneme :slight_smile:
ale ta cesta zas bude...naše 3měsíční dítko to zvládá v pohodě až na kojení-kojíme ve fotbalovce a prsa mi děsně valí-mám opravdu hodně silný spouštěcí reflex,takže se to dobře naučila pít takhle. ale jak jsme v jiné poloze tak mám totál mokré,ulepené dítě :sweat_smile:
30. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle, kolem nožiček je ještě místo, ale ty gumky uvnitř jsou dělaný, že udrží, jinak by to ještě nešlo mu je dávat, extendor nevím, to měl zrovna jenom tričko, ale myslím, že bez problémů :wink:
30. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cirrus, tak možná právě proto tam matilko jede, ne? :sweat_smile: :grinning: (ale že na to nevypadá, holka..... :zipper_mouth: )
30. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani-aha,já myslela,že jo:slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus tak to by mě teda ani ve snu nenapadlo :sweat_smile: bydlet v brně tak kupuju přímo v obchodě :wink: to se snad najdou nějaké borky co si to nechávají posílat z brna do brna??? :confused:
jinak první várku plín jsme kupovali osobně-máš tam skvělou holku-takovou vysokou štíhlou hnědovlásku-poradí xkrát a pořád se ještě usmívá :wink:
30. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem do alba PUL BBH a CT. Dnes jsme CT poprvé vyzkoušeli. Malej ji měl asi 1,5hod (čč bych přebalovala tak 3x) - dala jsem mu jen plenku bez vkládaček, abych to testla a dobrý. Ten fleese mám výhodu, že opravdu skoro není poznat, jestli je plenka počůraná. A navíc je opravdu pěkná na pohled :wink: Přemýšlím, že ji zkusím dát na noc.
30. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem se chystala něco objednat na bráně....a koukám že si asi ještě chvíli počkám na BBH bambusku :wink: ....Ovšem doufám že se po nich nezapráší jako po CT. Nechte mi tam prosím jednu :grinning: I když teď je trh nasycen AM takže o nějaké bambusky tu asi zájem nebude :grinning:

Holky musím se Vám pochlubit Vrhla jsem se na štrikování a u maminy jsem si na pletacím stroji upletla VO a bambusovou vkládačku :dizzy_face: (foto přihodím zítra). Mamina těžce netušila jaký voloviny nutně potřebuju pro kvalitní látkování...a že mám vůbec náladu ztrácet s takovýma nesmyslama čas...Já jí dám nesmysly :grinning: VO právě vylezl z lanolínu a je naprosto úúúúžasnej :dizzy_face: . O víkendu se vrhnu na vlňáčky. Jen nechci natahovací, tak budu muset ještě nějak pořešit zapínání...ale na tom stroji budou hotový jedna dvě :wink: Bambusová vkládačka se zdá taky OK. Je dvojitá a vypadá to že toho dost pobere. Škoda že manekýn má půlnoc....hned bych mu jí vrzla...takže jsem musela testovat s obyčejnou H2O z vodovodu :grinning: což je docela nuda :rolling_eyes:
30. dub 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
skatule jsi sikovna, tesime se na foto, treba si zalozis zivnost na pleteni VO na objednavku :wink:

Marcelkad fotky jsou supiš, ta CT anavleky k tomu- paráda!jakou velikost CT jsi brala a kolik ma Filipek kilo?
30. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, gedren - tak mesavice jsou doma - diky:slight_smile: vypadaj moc dobre, tak jsem jeste zvedava na funkci :wink:
1. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami díky, plenka je jednovelikostní :wink: Filípek má 7kg
1. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,plenky jsem nakoupila,vyzkoušela a nepodlehla,tak je prodávám.
Tak kdyby jste nekdo chteli,tak tady je inzerat:

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=276912&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
1. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysinko, děkuji moc za tip, plenky už mám prodané :wink:
1. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajro, to jsem nebyla já, ale nevadí :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak děkuji Novako :wink:
1. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak J dneska kadil pěkně po kouskách (byli jsme mimo domov a nočník zasabotoval) - prvnim kouskem bobku pokřtil jednu AM a druhym asi po půl hodině druhou AM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi přijde, že ty děti nějakým způsobem poznají, že mají novou plenku, my už máme jednu AM taky pokřtěnou a to máme bobek v plíně max. 1 za týden
1. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dneska machrovali s žabí mešavicí, ale nikdo moc neobdivoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Ale plína je to fakt super! Strašně savá, i bez té vkládačky. Tu jsem složila na třetiny, že jí strčím na mláděti před piňdu a vkládka se sesunula úplně jinam :sweat_smile: Ale i tak plenka fakt nasaje kotel, super :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer/ráno :slight_smile:)
hodila jsem do alba moje včerejší výtvory. VO jsem vyzkoušela....i když je krásně jemňoučký a tenký tak je to držák...a to tím lanolínem jenom proletel :grinning: Bambusová vkládačka je trochu delší ale mohla být i lehce širší. Vyzkoušená ještě není. Celý den se sušila :wink: jestli saje tak jak dlouho schne...tak bude skvělá :slight_smile:)

Trochu se připomínám:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=206975
2. kvě 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, neznáte nějaký trik na protékající PUL (konkrétně oblíbené IV organic, kupované nové a celkem používané 4měsíce) to je jejich životnost :unamused: ?
2. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, snažím se vás dočíst, ale jste strašně pilné. Taky se chystám pořídit si na mimčo látkovky. Občas v diskuzi odkazujete na nějakou konkrétní látkovou výbavu. To najdu kde? Dívala jsem se do diskuzí a něco podobného jsem nenašla.
JInak jste tu probíraly, co na látkování vaše okolí. M látkování podporuje, hlavně teda z ekonomických důvodů (nesmím ho zklamat a propadnout tomu :grinning: ). Nedávno přišel s informací od známého, že dají měsíčně za jednorázovky 2 tisíce, z čehož mu šla hlava kolem.
2. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betel, tady je odkaz na konkrétní látkovou výbavu http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=49310&vGroupOffset=40 :wink:
2. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skatule, super, mě se moc líbí :dizzy_face: Jen mám dotaz, dělala jsem si taky homemade vkládačku a údajeo šířce a délce jsem někde vyčetla. Vypadá dle oka podobně jako ta tvá, úzká a dlouhá, je to tak správně?si říkám, jestli by spíše neměla být širší a uzší...tak na polovinu....
2. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betel, ekonomické..no.. :grinning: já teď zpětně lituju nákupu téměř všech kalhotovek, jedeme na čč.. každopádně závisí dost na tom, jaké jednorázovky se kupují a jak často se přebaluje. Takových pět opravdu hnusných jednorázovek z tesca (viděla jsem jen z dálky :grinning:) za 2,50, to je 12,50 denně.. ale je to opravdu nechutné :grinning:
2. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek