• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
tak mně pastalka nehrubne mám bio nebělenou ale kopila jsem z druhé ruky a ty jsou teda jak prkno sice trochu povolily mým praním a teď sušenín venku na slunku a větru, ale děs. a jsou i hodně sražené, tak nevím jak je původní majitelka prala.
26. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty HD original (bez barevného lemu) vypadají, že tolik hrubnout nebudou... Ale zase nemají gumičky ve švech.
26. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám Bio nebělenou...
26. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
blko, za nas urcite bbh magic a bum genius. akorat ty bbh nedelaj malou prdku, ale tyhle dve plinuse u nas prosly nejtezsima zatezovyma testama na vybornou :grinning: ani jednou neprotekly a to jsem je parkrat v satku mela i 4 hodky.. (tim se ale nechlubim, holt nebylo kde prebalit..)
26. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Blko, my jsme maximálně spokojení taky s bbh magic..Žádná nehoda se ještě nekonala.Jak píše Terezita, nedělá ale moc malej zadeček.
26. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě dotaz k té impregnaci, jak to nalanolínuju,tak to nějak ručně vyždímat a nechat uschnout?To bude schnout 3 dny :sweat_smile:
26. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kukuco jo :grinning: ja je zdimu ve starem rucniku a pak mi schnou tak ty dva/tri dny :sweat_smile:
26. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
A ja to davam do pracky a odstredim to :wink:

Pastelky mi taky nehrubnou, mam ty bio a prazskou vodu a BBH mesavy nam vyhovuji jako jediny AIO, jdu si koupit dalsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anavy jsou fajn, ale teda pro nas na ty 2h se vsema vkladackama.
26. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím všechny příznivce svých plínek o hlasy v aknketě Plena roku 2010 -- http://plenaroku.cz/plena_roku.htm :wink:

Rozhodla jsem se, že vyfotím svou plínku společně s BBH bambus, Cuddle, BL organic staršího typu M/L a IB vel. L. Tož pak uvidíme, jak to s tou velikostí vlastně je :slight_smile:) Co jsem měřila první dvě zmíněné, mají sed i gumky stehně dlouhé, tak fakt nechápu, kde je problém. Je to opravdu záhada.

Zmuzle, ta savost vkládaček půjde ještě nahoru, potřebují tak 5x vyprat, což jsi, předpokládám, ještě nestihla :wink: Ale jasně, je to denní plínka...
26. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivusko, jasne, ze jeste jsem to tolikrat nestihla a na den to staci :slight_smile: Jo a muzes mi jeste napsat, jaky material jsem si vlastne vybrala? Jsem to zapomnela a kamaradka se me na to ptala.
26. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivusko, BBH bambus je Kubikovi taky vic bokove. Takze ten strih, resp. sed asi odpovida dle meho soudu. BBH Magic jsou vyssi. A tvuj material je pruznejsi, takze se to da krasne natahnout kolem briska.
26. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem vas docetla a uz nevim co jsem chtela...
BL bambusku limetka a tyrkys jsem napoprve strcila do pracky samotne (s barevnyma ctvercovkama co mame na pusu atd...) a trochu pustily barvu. podruhy jsem je dala s ostatnima plinama a uz dobry...
material PUL - sice nevim jak vypadaji IV a ostatni zminovane, znam jen HD a thirsties, je fakt, ze to mozna trochu jako igelit vypada, ale co se tyce funkcnosti tak naprosto senzacni, zrovna tento tyden mel jakob jaksi ridsi stolicku (bylo mi to divny, a ejhle, on to zub :grinning: ) a musim pochvalit HD klasiku a thirsties, z jinych plin to teklo na svrchanaky, klasika udrzela temer vse a drobny zbytek zachytily prave thirsties, takze na obleceni zustal jen smradek :wink:
26. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zmuz, máš obě plínky s potiskem, že? Takže tam je uvnitř bambusový velur, vkládačky se mírně liší dle výrobní série, můžou být jen z bamb. veluru nebo kombinace bamb. velur a bamb. froté. Ještě bylo jednu dobu pár kusu s bamb. flísem, ale těch bylo jen pár a byla to ještě ta starší série s delšími těmi dlouhými vkládačkami (asi začnu číslovat verze, jak Bum Genius :grinning: ). Skrytá je silný biobavlněný beránek a vnějšek je ten potisk, většinou čistá bavlna, některé potisky jsou bavlna/polyester nebo bavlna/lycra.
26. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo! mela jsem tu na navsteve "kamosku" (pani by mohla byt moje babicka, ale kamaradime se protoze je puvodne z cr :slight_smile: ) a vylezlo z ni, ze nasla doma pry asi 100 ctvercovek jeste po jejich detech a rikala ze by je prodala. vim, ze o tyhle poctivy stary pliny je docela zajem, poradte jakou maji dneska cenu... :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivusko, diky moc. Tak snad to nezapomenu.

Noone, tezko rici, koukla bych se na inzeraty na MMB a podle toho ji poradila. Starsi pliny jsou fakt lepsi, zase ted ale koupis ty vicegramazni a ty sajou dobre a nejsou nejak extra drahy.
26. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda, tak vidím, že to snad bude ta BBH. Že dělá větší zadeček vím, ale není to snad taková hrůza nebo jo? Nebude pak jak ferda mravenec :grinning: ?
26. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Blko, Kubik ji ma ted na sobe, uz tu v L a v ni trosku plave, ale na leto to bude asi lepsi a vzdusnejsi. Tak ja ho vyfotim az se vzbudi a dam sem fotku. Kdyz ma ted M, tak ta uz mu je mnohem tesnejsi a stihlejsi. A Kubik ma 11 mes. a necelych 9kg, spis mene.
26. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zmuzle, to bys byla moc hodná. Pro nás bude aktuální M, máme 6kg. To by jsme vlezli ještě aji do S :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak srovnávací fotky jsou u mě v albu.
26. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Terezito, a tu bum genius jakou? Je jich víc.

To bude zase peněz :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivuško, tak to vůbec nevypadá malá ta tvá plínka. Nejmenší je, řekla bych, IB.
26. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, IB je nejkradší a má nejužší rozkrok, největší je BG Organic. BBH je asi o centimetr delší CB na chlup stejná. Ještě jsem k tomu chtěla dát BL Organci M/L, ale nanašla jsem ji, asi ji Klárka někam zašantročila.
26. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
*nejkratší :rolling_eyes:
26. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
To je překlepů, to snad není možný... A to zrovna ani nekojím :grinning:
26. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jak ferda mravenec v te bbh magic nebude. to zas ne :wink:
em. ma ted neco kolem 8kg, mame M a asi jeste dlouho i mit budeme. vzala jsem preventivne taky jedno L, ale v tom teda jeste kvalitne plave.. :sweat_smile:
tu bum genius jsem myslela kapsovku.
26. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dnes zkusila po delší době CT a dobré, 2 a půl hodinky vydrržela krásně, tak buď byla dřív Vendulka malá nebo to bylo mýdlovým slizem
26. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Blko, jsem koukala, ze uz BBH v albu mam, tak se mrkni. V 2 mes. mel asi tech 6kg a na te dalsi fotce tak 7,5kg :grinning:
26. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
blko mne osobne sa BBH magic veľmi strihom páči, aj na bráne ktosi písal že obmedzuje v pohybe, poporavde neviem v akom či chodení, ale u nás ťažká pohoda, dnes sme boli u neurologičky - malá tresla z postele tak preventívne - a hneď ako som ju položila že ju doktorka pozre v BBH-čke sa v momente prevrátila na brucho a rovno na štyri.... no skoro predviedla ako sa jej ten "úraz" stal :grinning:
26. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Terezito, díky.
No, já jsem si všimla, že Mko BBH mají jenom v růžové, tak to asi ne :sweat_smile:

Zmuzle, je trošku větší, ale žádnej děs to není. Navíc na těch fotkách mi to přijde vždycky větší než ve skutečnosti.

A ještě jsem si vzpomněla na vycházce, že jsem myslela i na AIO imse vimse.
26. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
blko, i jiné plínky jsou mešavé - třeba blueberry minky - mají stejný střih jako econappi a ty mám ráda - mám ráda i BBH - v albu v nich mám vyfocenýho Marka, tak šestikilovýho...
26. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek