• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
erinko, myslím, že jsme spolu o ATOKu nemluvily. Asi jsem to vyčetla v jiné diskuzi a říkala jsem si, že se tě musím zeptat, jak vám vyhovuje a pak jsem na to úplně zapomněla. Bambucké máslo jsem ještě nezkoušela.

Jinak Barunka má kvasinky. Jsem z toho straaašně nešťastná, měla už to tak hodně, že jsme musely k doktorovi. Byl tam místo naší doktorky, zarazil se nad dáváním látkových plen a ujistil mě, že to má z toho. Prý macerují... a pak se zapařuje. Já takový poctivec, co přebaluje o sto šest. Dávala jsem ji i papír,ale zlepšilo se to jen málo. Tak teď mažeme a papírujeme :frowning2: Taky se pozastavil nad tím, že ještě nechodí na nočník, že už by mohla a neměla by tyhle problémy. No mohla, ale nechodí. Tedy na malou, ani neví, že čůrá. Zjistí to už pozdě. Jenom doufám, že se brzy zahojí :frowning2:
31. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady :frowning2: A ty kvasinky, jak se to projevuje?
31. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, písla jsem ti IP. :wink:
31. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady to je zajímavé, že někteří dr. naopak doporučují při těchhle probémech zase látkovky.... :astonished: a na nočník náš starší chodí vědomě teprve asi od Vánoc.... předtím jsem ho tam dávala já...
31. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady co znamená macerovat?
31. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla bych, že to vlhko narušuje kůži...
31. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, tak já prodávám bambusku Baby Lucy vel. M-L. Dneska jsem s ní zas zápasila a sundala. Prostě nám nesedí :angry: .
31. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha, macerovat jsem si vysvětlila, jako že se látka hodně promáčí, natáhne tekutinu.Když to přeženu, tak se pleny louhují :slight_smile: Asi si pan doktor myslí, že ji přebaluju v látkovce 2x denně :astonished: Nechtělo se mi o tom s ním polemizovat. Opravdu teď má kůži hooodně narušenou a sám doktor říkal, že v tomhle stádiu ji může papírovka také uškodit, vzhledem k chemikáliím, které se v ní vyskytují. Tak jsem z toho jelen. Na ven jsem ji dala papír a doma vyzkouším vv narovno + vlňáky a budu hlídat každé čůrání. Vždycky když mě vidí s čistou plenou už zdrhá. :unamused: Na noc tedy nevím, papír to určo nepobere.

Reruna, taky jsem od roka Barču vysazovala při každém přebalení. Ale teď má svoji hlavu a křičí jako když ji na nože berou. Tak jsem ji vždycky nechávala 5-10 min běhat bez pleny, aby větrala. Nijak na nočník netlačím. Stačí mi zatím, že si říká na kakání. :wink:
31. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady holčina co se mou byla v porodce měla taky u malé problém s kvasinkama a moooc jim na to pomohla Rybilka :wink: :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Katka, taky s ní Barču teď mažu.
2. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu po dlooouhe odmlce. Mě se malá včera oprudila a večerjsem začala mazat Pytyolem a dneska ráno už byla ok, jen malý flíček.

jsem tady na kukandu, jaké plenky teď tady frčí? :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s !mírným! předstihem :wink: dělám průzkum a prosím vás zkušené o radu, respektive srovnání BL flanelová - BL velurová - lotties cotton a pak srovnání BL organic jednovelikostní - popolini biofroťáky. Díky moc.
2. dub 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mayla :dizzy_face: My jsme teď v hnuskách, páč ještě nemá úplně zahojený pupík :confounded: Ale párkrát jsme to zkusili a super :dizzy_face: , akorát jí to rozdrbalo ten pupík, no... Jak vám to jde?
2. dub 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady tak snad to zabere :wink:
Katarina malá je krááásnááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, taky jsme měli rozdrbaný pupík věčně a to i z papírovek. Pak jsme byli ve 3 týdnech na kontrole a tam ji pupík vymazali framykoinem a od té doby nic ani stopa krve. Tak dávám už čč a na noc když rovna jsou kalhotovky BL bamboo. Koupila jsem si teď dvoje kapsovek FuzziBunz a Kissaluv jednu kalhotovou plenku a dvě tvarované a zatím docela dobré. Přišla jsem na to, že mi více vyhovují kalhotovky než čč. Tak teď zkupuji co můžu... :slight_smile:
2. dub 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
amelijejuliette, ne všechny plenky jsem měla. BL flanel, málo savá, rychle pročůraná, docela rychle se opere. Jinak nám celkem seděla.
BL velurová - líbil se mi materiál, ale vadily nám gumičky kolem nožiček (to až tak kolem 7 kg). Lotties jsem měla jen soft, ale pro nás opravdu pěkná plenka, hlavně střihem. Krásně seděla, "křidélka" kolem nožiček super. Snadjen Lotties obecně nemají až tak kvalitní suché zipy, ale na novouška bych určitě nějakou pořídila. :slight_smile:
Jednovelikostní plenky nám nevyhovují, tak neporadím. :wink:
2. dub 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, díky moc, hlavně k těm Lotties, mně se celkem líbí, o BL flanelce jsem četla spíš horší zvěsti... :slight_smile:
2. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maylo, gratuluju!! :slight_smile: Malá má krásný jméno :dizzy_face: M je teda pryč? Válčíte samy??
2. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amelie asi bych tu BL flanelku taky nebrala..Ohledně BL organic a Popoliny - Popo asi vydrží do více kilo ale určitě je větší
2. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
potvrzuju, BL flanelka je mokrá hned, já ji používám, když vím, že se malá počurá min 2x za sebou :slight_smile:
3. dub 2010 ve 04:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, holky.
3. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, který AIO mají vysoký sed? Synkovi z Itti Bitti lezou půlky, a to má velikost L :confounded: . Potřebuju na něj nějaký pořádný bombarďáky, má asi nekonfekční postavu. Je docela štíhlý, ale hrooozně dlouhý (už má 74 cm :grinning: :grinning: :grinning:)
Jo a ještě dotaz- jako noční plínu používám skoro výhradně BBH bambusku, navrch natahovací Disany- je normální, že se z dítěte poránu line pach moči??? Myslím, že to dřív nebylo...
3. dub 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakulko, jo, taky to u nas po ranu desne smrdi. Od te doby co je vetsi a vic cura...Ja muzu doporcuti AIO BBH. Jsou fakt vysoky, viz me album. IB jsem zrusila ze stejnych duvodu, ze mu byla videt vzadu carka a taky mu protekaly.
3. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulko, také doporučuji BBH AIO. A domnívám se že čím starší dítko, tím větší smrádek :wink:
3. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky hlasuju pro bbh magic.. :grinning: :grinning: ta je krasne vysoka a zatim neprotekla :wink: no a pak teda i MMT, ale ty ted uz musim dovycpavat prefoldem, bo uz toho juniorka vycura trochu vic.. :sweat_smile:
3. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, holky, dívala jsem se do alba Zmuzle (Kuba je frajer :wink: ) a BBH vypadají jako opravdu pořádky gaťata, pořídíme. A s tím smrádkem- halt to teď bude taková vůně domova :grinning:
3. dub 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky radím BBH AIO :grinning:
3. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme si BBH aio koupila a nejsem nějak nadšená z té vnitřní vrstvy. Fleese to není, je to jakési umělé a mě nesymaptické. Mám tendence dávat tam fleesovou separačku. MMT taky vycpávám.
A ke smradu - je to fakt čím dál horší. Někdy je to cítit i přes spací pytel a ani enmuasí být ráno. O kyblu s plinkama rači ani nemluvim. Ani tea tree nepomáhá.
3. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že BBH není nějak zvlášť přírodní. Ale abych řekla pravdu, tak nevím o AIO, která by nám vyhovovala střihem, vydržela větší čůrací nálože a ještě byla z přírodních materiálů. Nevím, snad BG AIO? Nemám vyzkušeno.
4. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já taky nemám AIO vlastně v lásce, ale hlídači s nimi nejlíp pracují, většinou i dlouho vydrží přebalení, tak proto.
Já sama jsem milovník zavazovaček od Disany- ale je fakt potřeba opičí zručnost, abych synka přebalila, když se přitom přetáčí na břicho- musím se pochlubit, že se mi tuhle podařilo ho uvázat do Disany, i když byl na břiše- na mě si prostě nepříjde :wink: , No ale chtějte to od hlídačů, že :sweat_smile:
4. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek