• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Ona se začala právě točit až teď poslední 2 týdny. Zalomí se na bok nebo na břicho (ruce pod sebou, musím jí je vystrkovat, aby si na nich neležela) a spí. Jenže než se na ten bok převrátí, tak jí to dá práci, mrčí u toho až i huláká a budí se. Dneska jsem byla utěšovat zatím jen jednou, na boku už je, tak uvidíme. Ale dnes má jen BE s prefoldem a to je takové menší.
7. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle, nezaregistrovala jsem, jestli používáš flecové separačky... Už jsme najeli plně na látku :dizzy_face: , kromě noci teda :pensive: a super, Kačka spokojená, já taky :dizzy_face: Ale... Dneska jsem poprvé dala kalhotkovou plínku, swb newborn, nedala jsem do ní tu flecovou separačku a po pěti minutách začala Kačka kňourat, koukla jsem do plíny, mokrá. Přebalila jsem, dala zas fleecovou separačku a klid :dizzy_face: Takže jí taky vadí mokrá plínka, se separačkou je spokojená :sunglasses:
Ty papírové-viskozové, separačky nemám ráda, nic moc to nezachytí, mokré to je stejně a ještě se to krčí nebo co. Dávám jen ty z Irmy a super. Když je moc pokakaná, tak ji vyhodím-sice to není moc eko, ale pořád mi příjde lepší, vyhodit nějakou tu fleecovou separačku, než vyhodit denně deset jednorázovek...

Jinak k té SWB newborn, po těch pěti minutách byla durch :confused:
7. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad jednorázovky v noci, to jsme měli s Denčou taky takové období, nějak od deseti měsíců do roku, zhruba, každou noc byla několikrát pročůraná až na postel :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Bohužel jsme v té době ještě nelátkovali :pensive: Pak se to zlepšilo na jedno přebalení za noc a pak jsme najeli na látkovky a ty jsem vycpávala a vycpávala tak dlouho, až to neproteklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michelle, Katarina, náš Ondra taky neměl rád mokrou plínu, byla jsem z toho zoufalá, že mám látkovou výbavu a on mi ji bojkotuje. Ale den po šestinedělí jako když utne, najeli jsme na látku a ani jednou si nestěžoval:slight_smile:
Fleesové separajdy jsou fajn pro ten pocit sucha, já mám ale podezření, že tu červenou prdku má teď z nich. Tak je zas vysadím, zařadila jsem je po dlouhé době do oběhu kvůli častému kakání a uvidíme, jestli se nám podaří prcku vyléčit a udržet zas pěknou.
Taky si říkám, jestli to nemůžou být ty vlhčené ubrousky, ale používám je jen na kakanec a potom vždy vysuším prcku do sucha, tak si myslím, že by to nemělo mít špatný efekt....uvidíme :unamused:
7. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarina a tu SWB máš novou? Třeba se musí jen pořádně oprat....
8. dub 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj ahojki prosím tě jak to máte s růstem zoubků???? nerostou vám zrovna teď? někdy to může souviset. nám teda zatím nerostou ale zase začínáme s příkrmy - zeleninkou a je to taky znát. ubrousky to můžou taky být, nám sedí jen od nivea - používáme hlavně venku v terénu, jinak namočený perlan ve vodě.
jinak jak jsem chválila jak se super IB že neprotečou, hahaha co dáváme příkrmy něják se to změnilo, nebo tak Beri vyrostla a více čůrá :slight_smile:. S proteče za po hodině, M vydrží teda dýl zůstanou zatím doma ale už to není na 2-3 hodinky jako předtím.. ale teď jsou AIO jedničkou SWB - hlavně to zapínání na boku je skvělééééé :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niko, ahoj:slight_smile: Jo, tak zoubky nám právě dva vylezly, to taky může být tím, máš pravdu. Ale asi je u nás těch faktorů víc...nevětráme prcku, fleesové separačky, vlhčené ubrousky, příkrmy, zoubky - to všechno dohromady může být vražedná kombinace. Tak už začínáme větrat, Ondra už je vcelku zdravý, flees pošlu zas na dno igelitky pro malý mimi, začnu umývat vodou zas, možná i heřmánkem no a s příkrmy a zoubky už se bude muset Ondra poprat sám:slight_smile: Ale dnes jsem dala na noc do plínky zas to ovčí rouno od popolini a prcka ráno mnooohem lepší :slight_smile:
8. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac :slight_smile: jo když oni v porodnicích zapomínají dávat na ty miminka návod, že. :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: nám třeba hapruje stav kůže po očkování :frowning2: vylezou vyrážky a prcka je hrozná, pak to 14 dní léčím. děs.

s těmi příkrmy si bude muset tak kůže trošinku zvyknout na jiné složení moči atd. je to boj. jen poznatek nám z krémů pománá Bübchen - jsou dva jeden normální na opruzeniny a druhý s rybím tukem (ten nemám ale chci ho koupit) a jinak hermánkový olej od Salosu.
8. dub 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde se kupuje takovej Bübchen???:slight_smile: S tím návodem máš pravdu, já nic nedostala :grinning:
8. dub 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mívaj ho v lékárnách nebo na MMB tam jsem si našla paní co tu kosmetiku vozí z německa a ceny dobré a větší nabídka. ale neuložila jsem si to, tak hned nepomůžu. ale večer můžu kouknout, nebo zkus najít. nic jedeme na výlet - zase šance provětrat naše nej plínky- repre :slight_smile:
8. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemusíš to hledat, já na MMB mrknu a najdu sama, díky:slight_smile:
8. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na fleec snad alergii nemá, dávám je furt a dupku nemá vůbec červenou, tak snad dobrý.

kackaj, možná to bude těma zubama. Denča nikdy na opruzeniny netrpěla, vůbec, jen když jí rostly zuby, tak to bylo děsný :confounded:

eri, jo, mám ji novou a je fakt, že jsem ji zatím prala asi jen třikrát.

U nás mají Bubchen v lékárnách normálně.
8. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nika- taky mi připadá, že malej teď víc čůrá, co je na příkrmech....Zajímavý
8. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar, vím, že už jsem s tou problematickou nocí otravná :grinning: , ale dneska jsme v noci zase přebalovala, dala jsem pak popo one size s prefoldem a do rána zase durch. Aúúúúúúúúúúúúúúúú. Samo, že se u toho vzbudila, ale jen trochu.

U nás Bubchen taky mají.
8. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky učuránka. Dneska měla venku něco přes hodinu BBH bambusku a byla durch.
8. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baca- Jáchym zase čurá asymetricky, prostě se prodojí, ale tak třetina plína je suchá. On má lulina nakřivo a nejde srovnat- měl by mít nějaký plíny šitý na míru, neboť pán čůrá do levý nohavice :grinning: :grinning: :grinning: . Doufám, že naše druhé robátko bude holka :sweat_smile:
8. dub 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, páč nám na prcku krásně zafungovala léčivá vlna od popolini, tak jdu opět dělat objednávku na bránu po dlooooouhé době:slight_smile: Potřebuju reference na popolini two size organic a bambus. Teda organic si tady docela někdo chválil i hodnocení na bráně je kladné, ale co ten bambus? Brala bych je kvůli tomu bambusu, ale je tam myslím kolem 25% polyester a to se mi moc nelíbí....nevíte někdo jestli jsou dobré, nebo moc umělé a jestli jsou vzdušné, nebo to ten polyester kazí? Díky mnogo :grinning:
8. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Two size bambus je doprodej, mají jen XL
bambus L prodává jedna paní na MMb ilona.f
8. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj popolini two size organic L doporučuju, sedí krásně, máme k 9 kilům, akorát je bez vkládačky, na delší dobu se musí dovycpat, tu bambusovou má myslím raady
8. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, neprodavate nekdo VV POPOLINI vel. L? Pripadne nevite o nekom takovem?
Nas obrik uz do M-ek nevleze a nave uz se sehnat nedaji :frowning2:
8. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
senjo, resime stejny problem, mame Mka a jsou tip top :unamused:
8. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, sice to nejsou pleny, ale poradite jake plavecky poridit a kde? diky :slight_smile:
8. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccii Take jste vysoci? :grinning: Dnes jsem je "objednavala" a pani mi zahy volala, ze nejsou a nabizela M-ka :grinning: A kdyz slysela, ze v 8mi mesicich maly vazil 10kg, tak se zdesila :unamused:
Jinak slysela jsem, ze plavecky IV jsou moc fajn.
8. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
senjo, no Vojtik ma byt po kom vysoky :grinning: ja myslela, ze nam vv vydrzi az do odplenkovani, ale to ani nahodou, davam tomu mesic, max. dva a uz budeme muset hledat nahradu...
8. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baca, nestěžuje si, bez problémů se otočí jak potřebuje, stoupne si, nebo aspoň ráno mě vždycky vítá vestoje a spí většinou celou noc, tak nevím jak se jinak do stoje dostane :grinning: . Třeba je to fakt těžký a tak když se v noci probudí tak radši zas usne aby se nemusela namáhat :slight_smile: (už nekojíme).
8. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senja, a jak se pozná že je vv malá ? Ptám se asi jak vůl, ale pořád ještě mi zbývá na přehnutí vepředu když složím na nudli :sweat_smile: . A jiné firmy vel. L nedělají ?
8. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senja,tak jsem prolezla kde co na netu a vícevrstvé vel.L jsem teda neviděla NIKDE...ale to je trošku zrada, taky jsem se tak trošku chystala, že až by nám eventuelně nebyly kalhotovky, šla bych do vv L. Jediné co se dá sehnat jsou bambinomio vel.3, to by asi mělo být stejné, zato nejmíň dvakrát dražší a materiál horší:angry:
Ještě bych zkusila Ivušku, šije teď nově ty prefoldy, tak třeba by ti je taky našila. Ty to používáš se snapkou, nebo narovno vlastně?
8. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccii: No u nas take ma po kom. Uz me unavuji ty zasnouci obliceje, kdyz zjisti, ze nas kluk ma pouze 8 mesicu a je veliky jako vetsina deticek, ktere uz chodi :unamused: A ted me nastvaly i kalhotovky BI Bamboo Extra, ze i velikost L/XL patentkova je nam ted tak akorat, takze nevim do ceho budu chlapa balit v roce a pul :angry:

joohana: Ne, v pohode. Davame to na snapku, takze jednak na sirku uz zacina skrtit brisko, i kdyz to snapkujem uplne za ty okraje. Snapka to nedava, takze se odepne a uz nekolikrat nam osklive poskrabala brisko :frowning2: A take na vysku uz to mamae pod briskem a tak-tak zakryva zadecek.

kackaj: No kdyz uz, tak si to budu muset nasit sama, uz jsem nad tim premyslela, akorat se mi do toho moc nechtelo. Jinak davame to na snapku. Pry dodavatel uz to ani nedovazi. Myslim, ze jim se to nevyplatilo, protoze co jsem slysela spousta deti ma 10kg az v roce a pul nebo i ve 2 letech. Ty Bambino mio bych take nekupvala, jsou predrazene a stale si pamatuji, jak tu na ne pred rokem nadavala Gedren.
8. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senja-tož to jooo, naše buřtíkajda by se do vv na snappku nedostala ani náhodou už nějakou chvíli :grinning:
8. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooo, tak to se někdo má, když umí šít, taky bych si našila, ale asi by to nedopadlo dobře :wink: Budu tiše doufat, že se nám dítě začne taky spíš vytahovat, než rozšiřovat, páč máme popo one size a taky už máme jen velmi málo rozšiřovacích možností:slight_smile:
8. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek