• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
ahojky holky prosím Vás funguje Vám brána k dětem? já kdykoliv najedu na jejich stránku tak mi obrazovka během 10 vteřin zešedne a nereaguje.
9. dub 2010 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
apel, momentálně mi Brána jede, ale někdy mi to taky dělá.....
9. dub 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apel, mně taky funguje. A to, co popisujete, se mi ještě nestalo.
9. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mám Popo Two size bambus, vel. L. Je fajn, ale na noc ji nedávám. Pro nás málo. Dávám ji ven, někdy i na doma, max na 2 hod.
Senja, zdá se mi, že BE na SZ je o trochu větší než na patentky.
9. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dík za info o two size, možná do nich teda nepůjdu, když to není takovej zázrak:slight_smile:
Brána mi vždy fungovala, nikdy se mi nestalo, co píše Apel.... :fearful:
9. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a delší dobu jsem tu nebyla...nevíte, jestli už má Ivuška rozjetý ten e-shop? Nedávala sem už odkaz? Dík :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj, na e-shop pořád čekám, říkala, že dá vědět :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, ta nás napíná jak trenky:slight_smile:
9. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
též čekám :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Ivuška na FB psala, že e-shop funguje, ale ještě je zaheslovaný, chybí tam texty či co :wink:
9. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý tam musí narvat zboží, jsem vyčetla na netu... Jak to tak vidím, tak to po spuštění hnedka spadne :grinning: Takových zájemců, ještě se provem :grinning:
9. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si na Bráně včera objednávala a v poho... :confused:
9. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj, no jestli chceš noční plenu, tak Popo bambus asi ne (taky hooodně dlouho schne). Ale jinak jsem plenek Two size veeeelký zastánce :slight_smile: Pro nás super denní plena. Přijatelná cena, vyhovující střih, kvalitní zpracování. No koukám, že bych jim mohla dělat reklamu :grinning:
9. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, tak to bys mohla jít někde rovnou prezentovat popolini ve velkém stylu:slight_smile: Já vlastně nehledám nic, ani noční ani denní plínu, jen jsem zas chtěla něco okoštovat:slight_smile: Možná jednu koupím, asi organic a uvidíme, ale není to nutnost, tak až bude přebytek peněz asi :wink:
9. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím zas o radu, poušteji Itti bitti ? Mám oranžovou a modrou a bojím se aby nepustily na bíle čtvercovky. Předem moc děkuji za odpoved.
9. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
IB mi nikdy nepustily.. mam zlutou, svetle i tmave zelenou,kravu, leoparda a fialovou..
9. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..mně nepustily..mám hnědou. Normálně to peru s bílýma a přírodníma.
9. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem překvapená, kolik z vás tady používá popolini..já je úplně nesnáším..schnuly mi asi 24 hod. a více...
POužívám nejvíc Haipa Daipa, Imse - 2v1a biofroté, Mommys touch kapsovky a AIO, Bum Genius..Itti bitti mám jednu, spíš na parádu, je fajn, nedělá velký zadeček, ale nejde do ní vložit moc vkládaček, ale ta, co tam je pěkně saje.
9. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za odpovědi.
9. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirax mě ty popo two size nejvíc vyhovují střihem, mám jen jednu, já mám všechno po kuse :grinning: mám ještě BL bambus a organic, HD pastelka bio, popo panda tencel, HHS, z AIO Blueberry, pop-in a BBH magic. Nejdřív je suchá HD, ale bohužel ta mi hrozně zhrubla, jinak všechno schne tak nějak stejně, asi těch 24 h, když to teda nedám na topení, což moc nedělám. Nejméně jsem spokojená s pandami, jsou hrozně malé, ale tak používám je jako vkládačky, přes bříško už je nedám.
Vv popolini mám taky M, na snapku je nezapnu už dávno, používám je narovno a vepředu ještě přehnuté...
Brána mi jede normálně
9. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirax, já jsem první Popolini koupila, když byl Barče 1 rok a 2 měsíce. Do té doby se mi zdály trošku "zprofanované". Nejdříve jednovelikostní, ty nám střihově neseděly a pak Two size. A je to to pravé ořechové. Konečně. Žádné otlačené nožičky, žádný velký rozdíl mezi pasem a nožičkami :wink: Haipa-daipa je také střihově super....ale přesně jako reruna. Mooooc nam zhrubla, je jak prkno, nedávám. A mám také jiné plenky než Popo. A co se schnutí týká, nejrychleji nám schne bambusový flauš a vv. Jinak všechno nastejno.
9. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stránky Brány mi nefungují (okamžitě zešednou a nereagují), jen když je otevřu v Mozzile, v Exploreru bez problému... :sweat_smile:
Pořídila jsem BBH Magic- sedí moc pěkně, vůbec se zdají báječný, ale to schnutí je masakr, co? Schnuly skoro 2 dny v našem suchém panelákovém bytě...
9. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulko, obrať je tou kapsou naruby, uschnou pak mnohem dřív
9. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky pls. aký link má tá Ivuškina stránka? som si to nepoznačila a nechce sa mi to loviť, ďakujem Veronika
9. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, může mi někdo poreferovat, jaký jsou svrchňáky IV FOX? Mám organics a ty mi připadají super, ale junior roste rychle, tak budu muset brzy něco přikkoupit :wink:
9. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě dotaz pro šikulky: je lepší bambusový flís, nebo froté na home made plenky? Díky
9. dub 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz prosím :sunglasses:
na kolik přebalení používáte svrchňáky než hodíte vyprat?? myslím nevlněné, ty s umělinou... :confused:
9. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
duzame, nam vyhovovaly vic organic.. ale jeste vic nam vyhovovaly bummis a uplne nejvic BBH.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagmarko, ja je pouzivala nez mi je em. pokadila.. vlhke od curani jsem je jen vyvetrala.. toz nevim nevim, jestli tu nebudu za prase,ale peru je nejdriv tak za dva tydny.. (a ted i min, bo je pouzivam jen na noc a mokre je nemam..)
9. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izabelkak, Ivušky stránky http://spreadsheets.google.com/pub?key=t3vlpOlc-RZfFxllvg-B4jg&gid=5

Dagmarkaa, já je peru, až mi je pokadí :sweat_smile: , což se stává tak jednou měsíčně. A někdy mu je dám vyprané a hned mi je zas pokadí :grinning: :angry:
9. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek