• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
ad vv - vel. 1 jsme meli jen tak do 7, 8 mesice, pak uz to curani nepobraly, takze mame vel. 2 a i ty jsou obcas durch :slight_smile:

nejakej caj fenykl + anyz + kmin jsem onehda koupila v dm
3. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím Vás setkaly jste se s alergií na merino? K. má nějakou vyrážku :fearful: . Tak jsem myslela že jsem snědla něco co jsem neměla :pensive: ....jenže "rizikové" potraviny už jsem vyloučila a vyrážka pokračuje dál....jediné co mě napadá a časově by to i odpovídalo....by byly vlňáky? Je to možný ???
3. kvě 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat. Mám plenku IB AIO, vel. M. Nevím, kde dělám chybu, ale Barunka mi ji docela pravidelně pročůrává, kolem nožiček. Myslím, že ji v pase utahujuju dost. Můžu se zeptat, jak dlouho +- vám plenka vydrží? Pomůže přídavná vkládačka na patentek? Díky
4. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
skatule, možná alergie na lanolin? :unamused:
4. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo máte CT,
hodte sem srovnání: IB, BBH, CT. Hlavně, co se savosti týká. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: díky
4. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky jen k tem kolikam - neverim, ze je to prdama - podle me je to fakt dozravani sedy kury mozkovvy - mala byla na cinaku nonstop a prdela a prdela cely den....a uderem sesty - sedmy zacalo toco moro :sunglasses: . Kdyz uz jsme byli nejzoufalejsi, tak nam kamoska poradila zapnout fen... To co nasledovalo vubec nechapu - jak uslysela mala zvuk, hodila ruce za hlavu, zavrela oci a chrnela (asi do pul minuty)). Takze od ty doby jsme na noc zacali fenovat, mala nervala nikdy vic nez dve tri minuty, kdy jsme zkouseli jestli to je jeste kolika :slight_smile:, takze nebyla uplne vysilena a my byli od ty doby dost vyklidneny (tedy ne ze bysme do ty doby nebyli - ono mesic kolik cloveka vycvici :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: )
4. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky takže CT co se týče savosti jsou pro mě větší držáci než IB :wink: a jsou celé takové víc měkoučké a ten fleece uvnitř a na těch vkládačkách je super,fakt je prdelka v suchu.
jediné mínus CT je, že se na ten fleece přichytí bordel z pračky-myslím tím ty pidi žmolky z čtvercovek...ale to přežiju bo na to abych prala tyhle plenky jen samotné tak na to nemám nervy.....

a chci se zeptat-ten fleece mě fakt dostal-vím, že jste tady probíraly nějakou deku co jste nastříhaly na separačky-mohly by jste mi písnout,co to bylo za deku??? chtěla bych to zkusit dávat na noc-no ty CT mě tím úúúúplně dostaly.
4. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, tak my sme skúsili všetko možné: biogaia, sabsimplex, babycalm, peckový polštárek, fenyklové čaje, masáže pupíkom a větříčkom od Eone, antikolikové masáže, gymball... a čo tak najviac zaberalo, tak kvapky biogaia, fenyklový čaj, babycalm, sem tam polstárek zaberie a naposledy sa hooodne ukľudnila, jak som jej tie bublinky rozohnala v brušku větříčkom, ale už som fakt pri tej masáži celkom dosť tlačila, potom sa aj pekne napapala a usla. Najhoršie je, že jak ju to fakt chytí, tak nepapá aj 5-6hodín a tým pádom plače už aj od hladu, no nervyyyyyyyyyy
kunak, fen jo? :grinning: mazec!!!
inak mne sa tie pidi žmolky zase chytajú na ptitku velurku :frowning2: dneska ale bude mať premiéru ptitka bambuska :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, ta alergie na lanolín taky napadla MHD ale to se mi nezdá. Od narození používáme mastičku Infadolan a tam je taky lanolín....a dosud žádný problém. Dneska jedem celý den na PULkách (naštěstí počasí nám přeje) tak uvidím jestli bude nějaká změna :pensive: . Ale jestli je to fakt alergie na vlňáky tam mě asi vomejou :angry: :confounded: . Zrovna když jsem jim přišla na chuť a mám doma vlny na tři svetry :grinning:
4. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, vyzkoušej různý priostředky na to mazání bříška, třeba M. pupík nefunguje a flatulin jo :wink: jinak ještě taky hacka, položit, vrznout dudlík a houpat a houpat :wink:

jinak mi dorazil nákup z lusintina bazárku, díky moc, plíny jsou pěkný :wink: a snad už to fakt bude všechno a další plíny už nakupovat nebudem :grinning:
4. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jak jsem se tu rozplývala nad svou silnou osobností, tak jsem úplně zapomněla, že mám objednané lovíky jak tu někdo dával odkaz (díky), dneska dorazily, už se máčí v lanolinu, dala jsem je do Disaní kůry, i když normálka používám lékárenský lanolin, abych si na nich teda neudělala nějaké fleky, už se na ně těším, škoda, že v tomhle počasí budou schnout tak týden :cry:

schnek, máš od Lus ty Starbunz?
4. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evičko, po kůře je vrzni do pračky a vymáchej, klidně na 1000ot a suchý budou do 24h :wink: a jo, mám tu malou starbunz AIO :wink:
4. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne vymáchej, ale vyždímej :wink:
4. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já chtěla tu velkou, mi to fakt bylo líto, když jsem tam jukla a byla už pryč :frowning2: no ale plen máme dost, takže mi to neva,
na 1000 v poho? no naše pračka má výběr jen mezi 400 a 800, tak jsem myslela, že to dám na 400, ale dám to tedy na 800
4. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na ty koliky a plac miminka je dobra knizka od Karpa, Nejstastnejsi miminko v okoli. Prave tam doporucuje zavinovani, aby nemelo volne rucicky a pousteni nejakeho hluku, sumu (fen, vysavac, syseni), aby se mimi citilo jako v deloze. Pak jeste dudlik a male houpani resp. takove trhane pohyby...
4. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak zkus na MMB, občas se tam nějaká objeví :wink: 800 taky ok, posledně jsem je tak ždímala po praní a stačilo :wink:
4. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle, uvidíš sama, někdy to zabere a někdy ne :wink: na O. i M. zabírá/zabíralo chování a poplácávání zadku, někomu zaberou změny poloh, někomu to nebo tamto a někomu nic, musí se to prozkoušet :wink:
4. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky zdimala ted na 800 a bylo to skoro hned suchy.
Schnek, treba to ani nebudu potrebovat, uvidime. Jen jsem si na to vzpomnela, jak o tom psala Kunak.
Jinak Terezita je od brzkeho rana v porodnici, tak dalsi mimo se uz klube :slight_smile:
4. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, šupni sem prosím odkaz na lusintin bazar :wink: ja už pokukávam po vlňáčkach, chcem bud lovíky alebo swb
4. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle, jeeee tak to držíme palčeky!!!!
nám na koliku tiež zavinka dosť pomáha a dnes skúsim dať fenykel priamo malej a uvidíme...
4. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko na MMB si vyhledej nick lusinta, ale co tam má nebo nemá, to netuším... ale myslím, že říkala, že ještě bude dávat jejich plínky na bazárek, tohle byl pozůstatek z tý akce s aukcí :wink:

zmuzle, no tak ať jsou ok, dej pak vědět :wink: a co ty?

jinak M. ještě pomáhá zatáhnout až po bradu do disaní deky, aby nemával ručičkama, pak se uklidní, ale ne vždy to zabere :wink:
4. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak loviky z eplenky uz dosly, jsem na ne zvedava :slight_smile:

jinak opet chvalim BBH mesavice.. s IB se nedaji vubec srovnat. sice jsou robustnejsi, ale nasaji nesrovnatelne vic, pouzivam je dokonce jako nocni plinku, odvedou vsechnu vlhkost dovnitr a plenka je rano na omak skoro sucha.. IB nam protecou i pri kratkym dennim spanku, takze je davam spis jako nouzovku..
4. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
animatua, aké je na eplenke poštovné? aby sa mi to vôbec vyplatilo... to u nás IB hodne vedú, ale ja BBH nemám, takže nemôžem porovnať, každopádne IB nasaje strašne moc a u prdelky je krásne suchá :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schnek, tak ja stale cekam, kdy mi ditko da pokyn a neco rozjede. Ale je to lenoch po me, tak se sem nedere.
Ale zitra jdu na kontrolu, tak se snad dozvim neco noveho.

Nesmime se nechat zahanbit a snad Terezita rozjede novou vlnu :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle, to bude nějaká holčičí parádnice - se krášlí, aby byla kočka :wink:
4. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, poštovné bylo 60

u nás teda vedou spíš IB že jsou štíhlounké, protože BBH dělají balík, nasoujou mnohem víc, ale vzhledem k tomu, že přebalujeme každou chvilku a snažíme se nočníkovat, tak toho moc nevyužijeme, myslela jsem, že teda budou dobré na kolo, ale vikouš se při vezení chová jako při nesení = nečůrá
4. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ta paní, co jsi dávala odkaz na vlňáky má tu eplenku.cz
4. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek