• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
angetha-to máš pravdu, nejdou mi na one size biobavlna popolinky - ale už jdou na popoliny pandy, sedí i na Anavy a pak na lollipop a samozřejmě na SWB.
19. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Andelko, já to dvojité máchání dávám jen proto, že peru v normálním a ne dětském prášku. I kdyžmito přijde skoro to samé :pensive: . Já si myslím, že by nemuselo vadit, že jsi je vyprala jen na 40.
19. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
EvaK, jeden Ecover je citronový nebo co a to narušuje bambusová vlákna, ale když se přidává ocet do máchání, tak to bude asi jedno..
SWB vlňáky sedí i na BG bambus, na plínky Bambinex ( ty jsou hodně úzké)
No a tady hlavně pro Izabelku ke konci alba - Longies L, mám je z druhé ruky, hodně drží ten svůj tvar, natahovala jsem je docela dlouho, jsou úzké, pod nimi má Popolini froté. ale zatím jinak spokojenost
?body=http://www.facebook.com/album.php?aid=9366&id=100000120474330&l=b32cdf5a48&subject=Vendulka+a+látkové+plínky
19. dub 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
přečetla jsem vás jenom kousek ale jned jste mě dostaly. Dneska mi přišly thirsties a vy říkáte že budou nějaké nové??? a s potiskem, kdy je asi začnou prodávat?
19. dub 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dnes jásám, dorazili plíny, tak peru jedna báseň a doufám že nebude zas lejt abych mohla sušit venku (předevčírem jsem rituálně sundala první letošní várku sušenou venku :grinning: )
ladida.l tak tě veřejně chválím před nastoupenou jednotkou, dnes mi přišlo oznámení že mám na poště balík, takže jsi to zvládla a během tohoto týdne se tam musím vyhrabat abych to převzala.
Dnes mám plenománii.
Ještě mám dotaz, nedevastuje se vám tím slizem pračka?? :confused: Já peru v ořechách, ale sliz prej pere lépe, tak nějak nevím... :pensive:
Jináč s tím praním v Ecoveru, nevím kde jsem taky četla že ničí bambusky, ale jestli jen ten citronovej to nevím, to už tam nepsali... :fearful:
19. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Evak, já jsem s praním ve slizu spokojená. Na čtvercích trochu fleky zůstávají, ale ne nijak výrazné. Jsou vidět spíš proti světlu. Peru v něm i naše věci, používala jsem ho už asi rok před malou.
Že by se nějak zanášela pračka jsem si nevšimla.
19. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
EvaK, jojo, bambusky se nemaji prat v ecoveru a nema se k nim davat ani ocet ani jina kyselina...
klar_jana, doufam ze nepoustim ven nejake tajne info :sweat_smile: , ale nove thirsties uz minuly tyden prosly celnici. je mi divny ze jeste nejsou "venku", musi to byt kazdym dnem.... :confused:
19. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
mataharyy, tak pak dej prosím vědět,zda je všechno v pohodě. A já se teda divím, že to došlo až na Slovensko, že jsem taková holka šikovná :grinning:
19. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ladida.l: Jasný dám ti echo, ale netuším kdy se tam dohrabu (nejzašší den je pátek), mám to krapet z ruky, zrušili mi poštu proti baráku tak se musím vléct do města a s mládětem je to dos opruz :grinning:
19. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Angetko dík moc za foto :slight_smile: tak tá ohrnutá nohavička je v poho, do nosítka fajn dlžka, no a tá výška sedu vám tuším sedí lepšie, nám sú shorties L ešte o niečo vyššie, tak je Vendulka asi dlhšia ako Iz, no a to obliekanie to je fakt, držia tvar no horšie sa naťahujú...
19. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky moc za odpovědi. já jsem totiž zase zvyklá prát v ecoveru, tak se mi nechce nějak přesedlávat...bambusky zatím žádný nemám, ale jak vás tu čtu, tak asi stejně budu muset nějaký pořídit :wink: tak zkusím sliz nebo ořechy...
20. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
evak, já taky žiju bez bambusek :wink: tím tedy nevylučuji že se to nezmění...
Holkdy mám dotaz k těm bamboo extra, taj je ta vkládačka na knoflíky, to jí tam zapínáte nebo jen položíte? Mám totiž nutkání ty knofle odstřihnout, pač mi to nejde pořádně vyndavat a nandavat :sweat_smile: Nebo tento problém řeším sama neb jsem levá :confused: :grinning:
20. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Mataharyy, jakto že žiješ bez bambusek a přitom řešíš bamboo extra? To je bambuska přece, tak nás tady nemystifikuj :wink:
20. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mataharyy-tak to neodepínej - já myslím, že to bude dobře schnout i tak. A tyky myslím, že ty dírky se časem ochodí. Takže ji už máš doma?
20. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tímto se omlouvám za tento blud, mě to nedošlo, přeci jen mi přišli včera a od té doby je peru/suším :sweat_smile: pardón
ladida.l: ty od tebe jsem ještě nevyzvedla, ale objednávala jsem ještě z netu a ty mi včera přivezl kurýr :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mataharyy, ja tu vkladacku vubec neodepinam, prave me od toho ty knofliky odradily :sunglasses:
jinak nove thirsties uz jsou na svete :dizzy_face:
http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/pul/
20. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mataharyv ty mě tady kulíš :wink: :grinning:

zítra se jdu podívat do brány, tak snad něco pořídím...ale stejně studuju to studuju a pořád mám pocit, že mám hlavu jako škopek a nevím, co od jaké firmy vlastně koupit...tak uvidíme. :wink:
20. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
noone: a ty thirsties jsou dobrý i novorozence? já chtěla koupit IV soft nebo organic...co je lepší holky? díky
20. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No to se nedivím, jak jsem je dávala prát tak jsem to odepla (byl to teda čin hodný uznání...) ale netuším jestli je tam pak zas napnu :sweat_smile: a na noc na to prostě poskládáte prefold na třetiny a ráno sucho? :confused:
20. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
evak, s uctivou poklonou se omlouvám :grinning: každopádně do včerejška jsem neměla bambusku ani jednu :wink:
20. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ty dvouvelikostní thirsties s potiskem už mají na mamaje. Měla jsem tejden počkat s objednávkou:(
20. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
evak, ty duowrap odzkouseny nemam, ale klasicky thirsties mi vyhovovaly hodne. jiny svrchnaky jsem ani nezkousela, jen flisacky haipa daipa... holky tady psaly ze jsou thirsties oproti jinym (ted nevim presne jakym) vic jakoby igelitove, ale nemam porovnani a nijak zvlast igelitove mi neprisly, takze jsem to neresila...
kazdopadne jsem mela na zacatku XS a na druhy dite pujdu urcite zase do thirsties xs nebo duowrap, podle toho jak se osvedci :slight_smile:
20. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
klar_jana: to nastve co? :unamused:
ja se uz dobu tesim na ty s potiskem s ptackama/stromeckama a ted koukam ze v te vetsi velikosti nejsou nebo co :rolling_eyes: :cry:
20. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
noone: to teda... a ta větší velikost je až cca od devíti měsíců tak uvidíme jak porosteme.
20. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky :slight_smile:
20. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Thirsties jsou víc igelitové v porovnání s IV organic. IV používám hodně, mám S a M, nově mám i thirsties M, ale jsou ještě velké, takže je použivám jen pokud je nouze, tak moc nemůžu srovnat.
20. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
klar_jana, nam uz se prave ty maly nevyplatej :frowning2:
betel, mezi thirsties S a M je dost velkej skok. mezi XS a S ani ne, ale ty M jsou najednou obrovsky.... :confused:
20. dub 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně teda přišel rozdíl i mezi S a XS, ono taky M je psané od 8kg :slight_smile: Podle mého u nich docela sedí to číslování... (Na čč a vv... Docpané kalhotkovky budou asi něco jiného...)
20. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
mě přijde že mezi XS a S není skoro žádný rozdíl. fakt ty XS využiju?
20. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tam teda rozdíl vidím... Teď jsem to porovnávala, nenatežené cca 3cm... :slight_smile: My je nosili na novosklad do těch 5,5-6kg, S jsme jeli od cca 4,5-5kg, ale byly teda zezačátku větší... My bychom vydrželi možná i s XS a pak přesedlali na vlňoše (nosili jsme od 3m, to by tak vycházelo s těma kilama). Mně teda i to XS přišlo zezačátku děsně velké na našem 3kg Davídkovi.

Asi bych se rozhodovala podle toho, jak velké se mimčo jeví (pokud to bude 4kg macík, kladně S rovnou) a podle toho, jestli to bude na čč nebo kalhotkovky (pokud kalhotkovky, rovnou S, pokud novosklad, XS)
20. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek