• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
A nebo je teď ta dvouvelikost... :wink:
20. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
klar_jana, ja davala xs na novosklad a pak i na bum hugger, TB bamboozle a baby lucy a v pohode to prekryly. priste pujdu urcite zase do xs. ale komu se nechce investovat, tak asi S staci :wink:
az se mi dostane dvouvelikost do ruky, tak poreferuju co je lepsi :grinning:
20. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já plánuji novosklad + vkládačku nebo ještě jednu plenku. Tak teda doufám, že nebudeme mít žádného obříka;) Náš Matěj měl taky tři kilíčka když jsme přijeli z porodnice, ale to jsme jeli v jednorázovkách, o tomhle jsem neměla ani páru.
20. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak XS by určo bylo dobře, nám vydželo ty 3m... V S bude asi zezačátku obří, ale zas vydrží... :slight_smile:
20. dub 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli XS taky hodně dlouho, S nám ještě dlouho bude a M dávám v nouzi nejvyšší, ale plave v tom :slight_smile: Sakryš, ty nový jsou supr, i když taky ta cena :unamused:
20. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm ty nové barevné Thirsties jsou hezké..ale radši si koupím longies od Ivušky :slight_smile:
20. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dotaz: Gro Baby můžu prát ve slizu (není tam flís?- nějak ho nepoznám od flanelu :frowning2: ). Synek je dneska pročůral, ale byly teprve třikrát vypraný...Navíc on čůrá na všechny možný strany, takže se asi strefil mimo vkládačky, nevím. Jen sonduju, jestli to není praním ve slizu
21. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: Mám oboje, IV soft i organic a hlasuju pro organic, jsou méně igelitové a víc pružné. Ale službu mi udělalz oboje :grinning:
21. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulko, já peru ve slizu a na grobaby je spolehnutí - nedávno vydrželi cca 4 hodiny, z toho 2 v nosítku (byli jsem venku, tak jsem nějak nepřebalovala)
21. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladido a to ste mali tú GB aj s tou prídavnou vkladačkou 4 hod.? ja si na GB brúsim zúby len čakám na týžden skutočných plienok možno budú zľavy :grinning:
21. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu vkladku v BE mám odeplou dávno a nepřipínám, právě proto, že ty knoflíky tam nešly narvat
21. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladid- dík, tak to asi bude jenom tím nedostatečným opráním, to se mi ulevilo- GB jsou fakt moc fajnový, mám dvoje, ale přikoupím si asi další střeva.
21. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vkládačku z BE mám vyndanou...než bych to tam nandala to by bylo ráno :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebuju podarit...
Už 2x se mi v poslední době stalo, že malý v noci pročůral plenku duch... To by ale nebylo zas tak zvláštní, ale on ji měl úúúúúplně mokrou od půlky dozadu a vepředu byla úúúplně suchá. Není to nějaké divné? Dycky to má naopak, jako chlap čurá přece vpředu.?! Spí na boku + na zádech. Sacích vrstev je tam dost...

Nemáte nějaký nápad?
21. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
izabelkak: ne, jen normálně s originál střevama bez dalších vkládaček
21. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
duzame díky. odpol vyrážím na průzkum. chci si to všechno omakat, protože já sama jsem hrozně alergická na spoustu materiálů, tak mám strach, aby mimíska nebyla taky...takže omakám a pak nakoupím :wink:

maly prcek: já bohužel ještě nemám zkušenost :frowning2: :wink:
21. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nám GB s origoš vkládačkama vydrží cca ty 2h...
21. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás GB jak kdy, minule je měl v šátku a než se našla možnost kde přebalit, tak usnul a cca po 5h když sjem ho přebalovala nebyl skrz, ale minule je měl chvilku a měl mokrý kalhoty (možná se netrefil, těžko říct) :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly prcek: a byla to nová plína nebo už déle používaná? Nám se to stalo asi 2x taky - u jedné nové plíny, když ještě nebyla pořádně opraná, tak se to nestíhalo vsakovat vepředu a steklo to dozadu a měl to až na zádech :sweat_smile: Ale co ji používáme dýl, tak se to už neopakovalo.
21. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tygrous: byla to používaná plínka. Ale byla tam flísová separačka (ta se už cca 5x prala) - tak nebylo to třeba tím?
21. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly prcek: Tak to nevim, s tema zkusenost nemam, zatim je mame jen v supliku :wink:
21. dub 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to nastříhaná Irma deka z Ikea... Tak já nevim... Zkusím dát bez, jestli to nebude lepší... :unamused:
21. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly prcek, tak separacky z Irmy ted davam jen na noc a nestalo se nam to. Kuba spi na brise, na boku, na zadech...Jen ejdnou protekl a to na boku. Asi jsem mu dala spatne pindu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeden takovej dotaz, nebojite se davat tem prckum na zadek takovyhle homemade veci - separacky z irmy a podobne? kdovi cim to je z vyroby napusteny.... :confused:
22. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nas zatim porad plati GB za nejoblibenejsi plinu :dizzy_face: . zrovna tu byl postak s novou zasilkou jednobarevnych tak uz se v tom hrabu a nevim kterou si mam vzit :grinning:
22. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se podělit... Včera jsem malé dala vyjímečně na procházku pampersku...příjdeme domů a co myslíte??? Hovínka až u krku :rolling_eyes: Bodyčko, kabátek, všechno jak prase :angry: Do háje, od porodky motám novosklad, malá kaká hodně často a zatím se mi ani jednou nestalo, že by to někam proteklo na oblečení. Jednou dá človek jednorázovku a toto :angry:
22. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone - nějak jsem nad tím takhle nepřemýšlela, je to obyč flís, osypat se z toho zatím neosypal (což by se asi stalo, je to malý atopik). Jinak ostatní homemade věci šiju z látek ze šijemedetem a ty jsou s atestama a navíc bio...
To napuštění z výroby se vypere, nee? Nevím čím by to měli napouštět, používají se hlavně jakési škroby, aby ta látka držela tvar a neslepovalala se...
22. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak máme za sebou první noc s bamboo a nádhera, dokonce jsem včera do těch malinkejch dírek narvala zpět i ty obří knofle :dizzy_face: Jen mám dojem že by ty menší asi i stačili :sweat_smile: , ale neva.

Jináč tuším že zrovna deka irma z ike, je vhodná pro děti do tří let (ale nejsem si 100% jistá :sweat_smile: )
22. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina, jojo, to si porad stezuje znama ze ji malej kadi az ke krku, ale latkovky zkusit nechce :sunglasses: :grinning:
prcku, tak z latek ze sijeme detem to je jasne ok, ale premyslela jsem nad plina sityma opravdu z obycejnych materialu... kdovi jaky pouziva vyrobce barviva a tak... ja tomu prd rozumim, jen me to tak napadlo... :confused:
22. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem četla na FB, že se bude vkládat zboží BBH :sunglasses:
22. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek