• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Ahoj,
llenicka, taky bych SWB vzala asi rovnou M. :wink:
23. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám tu nějaké plenky, kdybyste měly zájem, fotky pošlu mailem
B sio L červená, modrá 300,-/ks (včetně minivkládaček)
náhradní set 2x 100,-/ks (včetně minivkládaček)
IB aio L modrá, žlutá, zelená 250,-/ks (včetně mimivkládaček)
BBH aio L černá, hnědá 350,-/ks
popolini aio L jedna za 100,-, druhá za 50,-trochu párnutý šev, ve funkčnosti to nevadí
dlouhá vkládačka mikrovlákno Wahmies 50,-
bbh bambus růžová standardně sražená 300,-
popo ultrafit froté 2x 190,-/ks 1x 120,-/ks
popo twosize L 120,-
HD pastelka 150,-
BE patentky L/XL pruhovaná 250,-
ptitka bambusová vel. 3 růžová s přecvakanýma patentkama 100,-
home made vlňáky 2x L, jednou XL asi tak 80 za kus
trojhránky bundle of joy červený, modrý 50,-/ks
kapsovka swb L zelená 300,-
23. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to první samozřejmě mělo být IB :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám dvě informace, první že od pondělí na www.ekoplienky.sk bude od pondělí akce, kdo chcete jukněte a kdyby někdo chtěl Bitti D´Lish Snap in one a nechtěl jich šest, tak by jsme se mohli domluvit a šábnout :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning:
no a duhá pro ladidu dnes jsem byla na poště, to že bude větší problém to vybrat, než poslat by mě ani ve snu nenapadlo... Nejdřív se nemohli dohodnout ke kterému okénku mám jít, pak jestli tam ten balík vůbec je a když ho našli, tak mi oznámili že k té částce co jsi uváděla ty ještě připlatím 4 eura za to že pošlou do čech peníze, takže celková cena poštovného 168 korun z čech a cca 120 na slovensku :confounded: , suma sumárum příště to musíme pošpekulovat jináč, neb takto bych si pomalu koupila ještě jednu novou plínu. Každopádně z plenek jsem nadšená a tímto ti mnohokrát děkuji za adrenalovou činost posílání :grinning:
23. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mataharyy - jsem Ti psala IP, než jsem si to tady přečetla, tak to je hustý teda... Mrzí mě to. Hlavně, že jsou plíny v pohodě.
24. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá co tě mrzet, tak to mám vyzkoušený a příště to pošpekuluju jináč :wink: S plín jsem každopádně nadšená a to je podstatný. Moc děkuju :dizzy_face:
24. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktualizace:
aktualizace: (a pak už vás s tím nebudu otravovat :grinning:)
IB sio L červená 300,- (včetně minivkládačky)
náhradní set 2x 100,-/ks (včetně minivkládaček)
BBH aio L černá 350,-
popolini aio L jedna za 100,-, druhá za 50,-trochu párnutý šev, ve funkčnosti to nevadí
dlouhá vkládačka mikrovlákno Wahmies 50,-
popo ultrafit froté 2x 190,-/ks 1x 120,-/ks
popo twosize L 120,-
HD pastelka 150,-
ptitka bambusová vel. 3 růžová s přecvakanýma patentkama 100,-
home made vlňáky 2x L, jednou XL asi tak 80 za kus
trojhránky bundle of joy červený, modrý 50,-/ks
25. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak 1. května se prý spouští e-shop Anavy :dizzy_face:
Kdo se ptal na BG bambusky, kupovala jsem na bráně, ale momentálně nejsou ( a budou asi za 4 měsíce)
25. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky :wink: PROSIM, ABY SE MI DO IP OZVALY MAMINKY, KTERE BY TED NEBO V BUDOUCNU MELY ZAJEM O VV PLENY POPOLINI VEL. L. Psala jsem si s vyhradnim dovozcem techto plen do CR a zde odepsala:

"Dobrý den,
bohužel výrobce větší velikost zatím nenabízí, je mi to líto. Velikost L
byla jen do doprodání zásob a nebyl o ni téměř žádný zájem. Zkusím se ale
zeptat, zda by pro český trh nevyrobili větší velikost - napište mi
prosím, jak velké by asi měly být, aby odpovídaly Vašim potřebám a
potřebám jiných maminek?"

Chci ji odepsat co nejdriv, proto prosim o rychle zpravy! Dekuji.
26. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - nezlobte se že zase nakukuju do vaší diskuse - mohly byste mi poradit, zda na novorozence využijeme IV organic XS? (na novosklad + vv popoliny). Přemýšlím, že koupím rovnou 4 ks S.... Nebo 2 ks XS na den a dva ks S na noc, kdy je potřeba víc plenek pod kalhotky??? Díky moc :wink:
26. dub 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě prosím, jestli někdo vidíte rozdíl mezi IV organic a IV org. fox (teda kromě ceny) Dík :slight_smile:
26. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivasad, já dávala malé látkovky od 3 kg a používala jsem rovnou S. Velikost XS jsem měla BL. Takhle to radily holky tady. Ale BL mi příjdou hodně igelitové, radši pořiď IV S. IV organic a fox jsou zevnitř stejné, fox jsou z venku "chlupaté", je to jako jemné froté.
26. dub 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivasad, ja mam IV Organic a jsou fajn. Jen se tam nedaji moc krizit suchace, takze u nich mozan XS vyuzijes, protoze S tolik nezmensis. Ja je mela az od M a predtim jine Pulky, tak nevim.. Muzu doporucit BBH Pulky, ted je maji mit uz na Brane a ty se krasne krizi a zapinaji. Vyzkousej. Jinak kazdemu teda vyhovuej neco jineho. Mela jsem i Popo, BL, Thirsties a Bummies. A nejradsi jsem mela BBH, Bummies, Popo, pak IV...
26. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odpovědi :wink: Tak to vypadá na jeden kus XS a tři S, a pak dál uvidíme. Koukám že každému opravdu vyhovuje něco jiného - každé mimi má trochu jinou ,,postavu" a asi i jiný čůrací a kakací intervaly :grinning: Snad nám budou IV na novoška vyhovovat.
26. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivasad, já teda ještě nemám zkušenost, ale na radu holek a paní prodavačky na bráně jsem koupila 1x XS a 2xS ty IV organic. :wink: ale uvidíme, co užijem :slight_smile:
26. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky říkám, když nám ty S budou velké, tak ve skříni chvilku počkají, ale když nakoupím předem několik XS a budou malé, tak se s nima můžu leda vyfotit :grinning:
26. dub 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám IV Organic XS, malý má teď dva měsíce a skoro pět kilo a myslím, že mu ještě nějakou dobu budou.
26. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
helulela - a S máš taky? Už holčičce jsou? Já si říkám že na noc, když je to potřeba víc vycpat, ty XS budou brzo malý, ne?
26. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, promiň, klučík to je :grinning:
26. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
S mám, ale popravdě jsem je ještě ani nezkusila dát. Na noc používám bambusky TB a kalhotky taky TB.
26. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše Bára měla při odchodu z porodnice 2,6 kg. Měla jsem IV S a na novosklad s jednou čč velké nebyly. Menší jsem neměla, takže nemůžu říct, jestli by taky byly.
26. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetko prosím Ťa aký link má ten anavy e-shop?
26. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anavy.cz
26. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no ťažké uhádnuť:slight_smile:)) som myslím minule skúšala a nič preto som myslela že je tam asi nejaký háčik.... dík moc....
26. dub 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mé vlňáky vykazují zvláštní úkaz, nějak mi po lanolinování lepějí, to nikdy nedělali, tak teď dumám zda je ještě vymáchat, nebo ještě další den sušit?? :confused: :sweat_smile:
Ten web anavy bude přístupný až od toho prvního? Protože když tam teď kliknu tak to chce nějakéheslo, či co... :fearful:
26. dub 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
matahary, ono to lepeni zmizi. jednou je pouzijes a je to pryc..

svrchnaky mela em. taky IV organic S. sice ji byly vetsi, ale dalo se to zasuchat a problem nebyl. osobne bych XS vubec nebrala. a teda taky doporucuju svrchnacky BBH, jsou skvele strizene, prostorne a suchaji i pres sebe i na latce vsude kolem, takze se daji krasne prizpusobit.

a opet zopakuju otazku,ma tu nekdo svrchnaky gro baby?
26. dub 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj látkařky, chci se zeptat, máte zkušenosti s Baby Lucy organic Velur? Jak moc je to savá plenka? Může jí mít i větší dítě (myslím - jestli je využitelná velikost M-L)?
26. dub 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, myslíš svrchňáky wonder wraps, nebo konkrétně gro baby? Ty neznám, ale wonder wraps jsem měla a jsou dobré. Mě by zas zajímaly ty dvouvelikostní thirsties, jestli jsou dobré.
Taky jsme měli od začátku S, mimino mělo 3,7kg, takže tam by se snad o XSku ani mluvit nedalo:slight_smile:
Jancic, nemám zkušenost s BL.
27. dub 2010 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jancic, tu BL velurku mám - nějak extrémně savá není - mám ji v té větší velikosti a používám ji teď cca měsíc - ale já přebaluju hned po počůrání, takže jsem s ní ještě žádný rekordy nelámala, ale hezky sedí - teda nám :sweat_smile:
27. dub 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezita, díkes jen mě to překvapilo, to mi totiž nikdy neudělali (asi jsem je předtím nějak víc máchala) :sweat_smile:
27. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek