• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
no ty bbh jsou taky sucháčový - ale nevypadaj zle...
29. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbh vlnacky uz na me cekaji, uz se tesim!! oni jsou sice suchacove, ale ty vlnacky jsou takove hodne pevne a proto to nevytrhava nite.
29. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sákriš Terez, že bych do nich nakonec taky šla? No, už se jim tam tenší zásoby.... Musím pospíšit s tím rozhodováním:slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezito a tie BBH vlniaky sú lepšie na nohavičkové plienky alebo sedia aj narovné? ja som si ich už objednala, tak som veľmi zvedavá najma na tú tyrkysovú farbu lebo na webe to vyzerá všelijako:slight_smile:))) inak mám tú farbu velmi rada....
29. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte ma napadlo kackaj prosím Ťa tú liečivú vlnu používaš ako, píšu že sú tam 2 ks, dá sa z toho urobiť prípadne urobiť viac kusov, či velkostne je lepšie použiť to na 2 x? a potom to používaš ešte podla popisu tak 2 - 3 x po tom čo sa to na slniečku "vydezinfikuje"? sa pýtam ako idiot ale ak radšej mám info od niekoho kto to použil ako len z webu... dík moc...
29. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám objednané bbh vlňáky z ecomama, jak tam byla ta sleva na den země :dizzy_face: Růžové, ještě nedorazily, se na ně už těším :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, BBH vlnaky mam a jsem spokojena. Jsou pevny, suchace maji opravdu uzasny, bat se nemusite. Zase ted jsou suchace vyhoda, ze to na nej nandam rychle. Davam je na cc i na kalhotovky. :slight_smile:
29. dub 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko a Ty si brala rovno L-ko? ja som vzala M-ko riadila som sa údajmi v kg... ako sú veľkostne? dúfam že ich ponosíme? napr. LVB crepe M-ko nám začalo byť ako tak dobré až teraz, máme 7 kg, doteraz sme ich mali dosť vysoké v sede.... tak som preto brala aj BBH radšej M-ko.....
a tie PUL-ky BBH máte niektorá? ja som nečítala moc dobré referencie na zahraničných weboch, tak som radšej vzala tie dvojvelkostné Thirsties, no ale neviem či v nich nebudeme plávať....
29. dub 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pulky BBH mam dlouho a naprosta spokojenost. Jsou prave jako BBH vlnaky strihove i ty suchace. Nam sedi M i L, ale ja obecne davam radsi vetsi. Ma ted kolem 9kg.
29. dub 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izi, tu vlnu popo dávám vždycky kousek jen tam, kde má ďupku zapařenou. Nějak jsem v tom balíčku nenašla dva kusy, ale jeden velký chomáč vlny, tak vždy kousek odtrhnu a dám to na prdku a pokud to přes noc náhodou nepokadí, tak to vyvětrám a minimálně ještě jednou to použiju. Teď jsem ale začala mazat prcku olejíčkem sebamed a normálně už máme myslím tři týdny úplně výstavní bleďounkou prdelku, červená jen po utření ubrouskem, ale pak zas vybledne...paráda:slight_smile:

No, asi si nechám zajít chuť na ty vlňáky, přece jen mám doma troje, dvoje longies jsou na cestě...počkám až prcek vyroste a pak budu řešit větší velikosti asi....ale chtěla bych je mooooc:slight_smile: Ale ty SWB spíš:frowning2:
29. dub 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík za info....

kackaj mne bol práve ten popis taký divný, tak tiež budem používať píšeš.... my sme teraz na tom zle, jednak nám idú zuby ale čo je horšie berieme ATB a máli sme z nich hnačky asi sakriš agresívne....
29. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milé dámy látkařky, tak se s vámi loučím, zbyla mi tu jediná plenka PP ultrafit organic froté, kdybyste měla některá zájem, a tím končím :grinning:
29. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Holky!
Narazila jsem na celkem zajímavé plenky, pochopila jsem to jako hybrid mezi látkovkama a eko papírovkama. Svrchňáčky jsou jedny a můžu si vybrat, čím to vycpu. Máte s tím nějaké zkušenosti?
http://www.gdiapers.com/
30. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duzame, nejvíc mě na nich zaujalo to zapínání vzadu. To bych fakt ocenila :grinning:
30. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám doma BBH vlňáky. Pocity mám trošku rozporuplné, ale to bude asi tím, že jsem kromě těch cuddlewool a home made, jiné v ruce neměla. Přijdou mi takové jako filc-jak se z toho za komoušů dělala výzdoba :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale asi to budou držáky. Jo a taky se mi zdá, že trošku koušou :confused: Ale možná až se to nalanolinuje, tak to bude ok. Jen se teda musím omluvit těm Cuddlewool, páč ty jsou proti nim miniaturní, tenoučké a takové přizpůsobivé...
30. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino asi bude ten samý materiál jako jsou vlňáky Popoliny , zapínací na bokách ne?
30. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: Oni po vyprání a nalanolínování změknou. :wink: Ale velké asi budou a zůstanou, soudím podle zkušeností s BI s retro kolečky. :wink:
30. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, muzou se v tech "novych" vlockach Organic (http://www.branakdetem.cz/prirodni-praci-prostredek-organic-vlocky.htm) prat plinky, kdyz to ma prirozene avivazni ucinek???
30. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duzame, tak ty plínky vypadají suprově :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se doma, máme nový přírůstek do naší rodinky a látkujeme od prvního dne co nás pustili z porodnice. Netušila jsem že budu tak nadšená :dizzy_face: Radost z látkování mi kazí jen fakt, že musíme mít široké balení, tzn. 2 plíny navíc a musím říct že spotřeba čč je šílená, peru každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáte nějaký typ jak mimčo zabalit abych nespotřebovala tolik plín? Zatím jsem dávala směrem od prdelky čč na třetinu, VO, čč na třetinu, čč na novosklad a vlňáky. Jenže většinou je stejně všechno mokrý. Teď mě napadlo zkusit dát jen do vlňáků čč na novosklad a ty dvě čč na třetiny dát na to, uchytit pomocí mokomini. Až se malá vzbudí tak to prubnu, ale uvítám vaše další nápady :slight_smile: Díky :slight_smile:
30. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluju k miminku! Co takhle zkusit nacpat to všechno do vázačky?
30. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ducane: Ty plenky z odkazu jsou krásné a možnost kombinovat s "jednorázovýma vkladkama" mi přijde originální. ( U překladu z angličtiny do češtiny jsem se pobavila. :grinning: Co je latex zdarma v souvislosti s plínami, je mi záhadou.)
30. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecka Dej na ty svrchnaky vv velikosti L na snappi nebo do zavazovacky, jsou dost silne, takze udelaji stejnou sluzbu jako 2 cc na tretiny :wink:
30. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecka OPRAVA: Samozrejme vv velikosti M, uz z tech velikosti vv silham :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky chtela jsem se zeptat zda nektera davate male/mu kapicky Aktiferin - je to zelezo na doplneni - tak jestli to nedela fleky na plenkach - nekdy je po zeleze tmavsi z cerna stolice??? diky :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holciny, jsou tu AT maminky prosim? Pripadne kdo je aspon trochu do tech zasad?
30. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinbrock Ja jsem to brala v tehotenstvi, ta stolice je pak cerna a tuzsi, je to v poradku.
30. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave ze je ta stolice tmavsi tak at vim zda budou fleky na plenkach - at radeji pouziju nejake stare plenky na toto obdobi nebo jednorazovky v nejhorsim - doktorka rikala ze to budeme brat tak 6 tydnu nejmene - to se mi ale do jednorazovek nechce... :frowning2:
30. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
senja, co je AT?
30. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za typy :slight_smile:
30. dub 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek