• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Teri tak ho zapni na snapku..to půjde ne?
Jo a už mám doma BI Shorties :sunglasses:
4. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko no já taky myslím raději na ty jednovelikostní, ale aby v tom pak neplavala :grinning: , ale asi ne začneme stejnak novoskladem tak si dělám zbytečné starosti co? :slight_smile: jen mi je líto, že jsou tak krásný a musej se na ně dávat svrchnáčky
4. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, shorties jsou super, ale mě dneska přišly longies a ty jsou mě ještě mnohem milejší, dneska z nich Ondra nevystrčil celý den nos:slight_smile: Fakt super gaťata. S shorties se těším, že budeme dělat machra v létě venku, zatím v nich jen spinkáme:slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet, asi jsem to blbě napsala, já mám totiž pocit, že když dám novosklad do natahovacích, že to zákonitě vyteče, prostě ty pulky to podle mě udrží líp, já nevím, mi ten novosklad kolem stehýnek moc netěsní :confused:

Juj, chci fotku těch shorties!!
4. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko ja mám fotku, vel. L a Iz mala ca. pol roka... sed má skoro až pod paže aj dnes:slight_smile:)) http://www.modrykonik.sk/fotoblog/izabelkak/album/latkovky/3801539/
4. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, diky za tipy. Vicevrstve plenky jsem zacala pouzivat a musim rict, ze mu 3-4 hod vydrzi, i kdyz jsou cele procurane, kdyz je sundavam. Nastesti malej nerve, kdyz je mokrej, takze je to zatim v pohode. Muzete mi jeste doporucit neco na noc? Aby v tom nejakych 10hod vydrzel, aniz bych ho musela prebalovat? Diky.
4. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem se chtela zeptat, jake konkretni rucniky pouzivate do tech plenek? Ze bych se po nich taky podivala.
4. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme nový svrchňáčky, už jsou v lanolinu, tohle jsem natáhla na plínu jen abych to mohla vyfot :grinning: Už se nemůžu dočkat, až budou ready, snad budu spokojená :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izabelka, díky, vypadají fakt dobře :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, Izabelko, moc pěkné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Eri ale vy už brzy začnete s příkrmy ne? ono to zhoustne
4. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, máš pravdu, už pár dnů papá mrkvičku a docela to zhoustlo, ale asi bych se stejně s tím novoskladem bála :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale já od té doby asi fakt neměla špinavé svrchňáky..a když tak jen mojí špatnou manipulací během sundavání..
No a vlastně já přebaluju tak, že Vendulka leží na břiše, vzdala jsem to :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, a ty používáš novosklad?
4. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už ne ale čč narovno nebo kalhotovky..a hlavně pokud chodíte na nočníček tak to teď půjde lépe protože děti nejdřív viditelně tlačí :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet, to máš pravdu, teďka už jsme to chytli 2x :grinning: Vždycky se začne divně tvářit a tlačí, tak to celkem stíháme, vaječina byla šup šup :grinning:
No a čč narovno, to ale asi nedáváš do natahovacích??
4. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do natahovací ne no..ALE pokud by se to poskládalo takhle
http://www.branakdetem.cz/clanek/skladani-plen-vicevrstva-plena-kalhotkovy-sklad-56

dneska měla Vendulka podobně složenou čč se snapkou na zadečku :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko možeš skladať aj na draka, keď sa ohnú tie okraje smerom dovnútra sú z toho super gaťuše .... a mne teda z novoskladu neušlo ani keď malá hnačkovala, na novosklad či draha dávam najradšej naťahovacie, reps. novosklad už ani nedávam... ale tak asi záleží ako často Ti malá kaká a ako velké nálože:slight_smile:))
4. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iz, já si draka zkoušela poskládat a nějak mě to neoslovilo :unamused: Tak já nevím, jestli ten novosklad blbě utahujem kolem nožek, podle mě to líp nejde :grinning: Když měla velkou nálož vaječniny, tak to protíkalo kolem nožek, ale pokud to už bude takový hustý jak teďka, tak by to bylo OK a hlavně doufám, že to pude do nočníku :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, svrchňáčky skutečně jen tak nebudou, jak už psala Prcek (to zní divně v tom ženském rodě :slight_smile: ), nemáme zatím dobrý a stálý zdroj certifikovaného PULu. Budou snad celkem brzo vlňáčky, doufám, že tak do měsíce.

Erinko, já jsem dávala Ondrovi natahováčky i přes vv na snapku. Teď už z těch vv vyrostl a další jsem mu líná ušít, tak nosí druhojakostní kalhotkovky.
4. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a dneska jsem byla fakt na nervy, takže jsem dala čč na trojuhelník a bylo to
http://www.facebook.com/photo.php?pid=295727&l=62270fa847&id=100000120474330&subject=Vendulka+a+látkové+plínky

Ivuško a nebudeš dělat náhodou i vlněné obdélníky?
4. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angetho, dobré balení :D

VO klidně může být, ale to merino, co teď používám, by asi bylo málo... Ve dvou vrstvách... Já jsem to nikdy nepoužívala, tak nevím, jak tlusté to musí být, aby to fungovalo...
4. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
VO mám doma - mám vrstva pletená z merino vlny + merino z šijemedetem.cz a je to super... Myslím, že i 2 vrstvy merina z šijemdetem by stačily...
4. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to slouží jako zesílení vlňáků?
4. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, do natahovacích dávám snapkové Anavy... Mně tam ty čč moc nejdou aplikovat... :unamused: čč narovno tam instaluju půl hodiny aby to nepročůral bokem a stejně tomu nevěřím, tak různě to tam jezdí, draka nemám ráda a novosklad je malý a 80x80 nemám...

Ale čč nebo vv do zavazovaček s VO nebo zapínacích vlňošů je super... :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžu hned zítra vyzkoušet, když mi řeknete, jaké chcete rozměry... Takovéto cancourky vlny tu ještě mám, co už na vlňáky nestačí.
4. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, já to dávám do zavazovaček (čč/vv + VO + zavazovačka a už nic) - je to super, krásně štíhlučké... :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozměr jsem dělala jako čč na osminy + cca 1-2cm na každé straně...
4. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zajímavé, vyzkouším na Ondrovi :wink: Tak zítra to hodím na eshop a uvidíme.
4. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám VO jen pletený z merinovlny v jedné vrstvě a dobrý (pleten dost hutně). ten co jem našla na prodej na mokoshop, je 40x15 cm ale ten je k indivindi zkrácení :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam VO z ovci vlny. teda byl to puvodne svetr, ale pri prani se mi srazil, tak jsem z nej ty obdelniky nastrihala. a krasne drzi :slight_smile:
5. kvě 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek