• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
reruna, ani já už nevím. Problém ikea je od nás hóódně z ruky a navíc nevím moc mu ten flees nechci dávat, teda je fakt že některé ty separačky jsou na omak hrozný :rolling_eyes: Jináč měl celulozovou, ale jak se vrtí tak se mu vždy někam hne a s nadsázkou separačka je "čïstá" a plína flekatá (buď neumím dávat separačky, nebo mám nějaké šikovné dítko :sweat_smile: )...
ivuska, bezva tak to pak prubnu už mám vybrané i nějaké plínuše na zkoušku :dizzy_face: Na potisku nezáleží třeba ať se sepere do běla, hlavně když to bude fungovat jak má... Navíc třeba jednou budu mít holčičku, tak bude k dobru že se autíčka seperou :grinning: Ještě jednu radu kolik těch vložek doporučuješ koupit? Lze to počítat tak že co využiju jednorázových krát 2 když peru tak jednou za dva dny? :confused:
9. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matahary, jo, přesně tak se to počítá. Ještě nezapomeň přičíst dobu schnutí, bez sušičky a topení počítej tak ten jeden den.
9. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakulko, jsem moc ráda, že jste s plínkama spokojení!
9. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja pridavam fotku Anavy na snapku na diteti co ma 8,75 kg. Jo a ted jsem rada za latkovky, ze delaji balik. Diky nim mu drzi kalhoty. Mensi velikost mu je kratka a z te vetsi vypadava v papirovkach.
9. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuz, jojo, to mám teď problém, když už K. nenosí plínky, že jí všechno padá...

Poznámka pro ty, co by se divili, proč má Zmuzle plínku na snapku s potiskem -- byla to zákázka, jinak je normálně nedělám.
9. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, to mi nedošlo, bych se asi pak nestačila divit :grinning:
9. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky prosim jeste jednou, su asi natvrdla, ale porad nemuzu zavazat na dite vv na snapku:-/
vim, jak to udelat, koukala jsem i na navody, ale ta vv je proste dlouha, na zadickach anebo na brisku trci ze svrchnaku, vam ne?????? trci hodne a kdyz bych to mela zahnout, tak je to strasne mohutne a to se mi nechce, pomoooc:-/ mam pocit, ze mam presne ty pliny z fotonavodu na brane a stejne je to dlouhe:frowning2:
jinak anavy vypadaji uzasne!!!
9. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, ted jsem to premerovala, jsou cca 48cm dlouhe, takze mam asi tu vetsi velikost, co s nima???
9. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dekuji vsem za rady... :wink:
asi pujdu teda do te duhy od Popol. :wink:

hezky zbytek nedele...:grinning:
9. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro Beruskaaa - my tyhle bambusky mame a nedam na ne dopustit. Pokud nemas susicku, stejne jako ja, tak ji obzvlast ocenis:slight_smile:. Je to kapsovka a velmi rychle schne... v kombinaci s hebouckym bambusem...zkratka supr! Taky jsem je objevila na www.moderni-latkove-pleny.cz :slight_smile:. K.
9. kvě 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zihu, zkoušela jsi tento sklad -- http://i19.photobucket.com/albums/b165/duckielove143/temp_download_pics_1yr181.jpg ? Tam můžeš regulovat i výšku sedu... Jinak 48cm prefold je snad ta největší batolecí velikost.
9. kvě 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zajímavé, že ty reklamní příspěvky jsou vždycky tak rychlé :grinning:
10. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam na vas dva dotazy. Uz jsme si udelala jasno co chci a nechci a ted uz jen ladim:

1. jaky mam vybrat material? frote, biofrote nebo tencel? (popolini)

2. mam dat prednost celopatentkovemu zapinani nebo patentky na velikost a na zapinani suchac?

K.
10. kvě 2010 v 09:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkko, u zapínájí bych asi radila spíš patentky, Adrián se sucháč naučil velmi rychle odsuchat, takže když má jen plínu (na sucháč) tak jí rozepne a tahá jí za sebou jak kačera :grinning:
10. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkko za sebe radím taky patentky a materiál tencel už bych já znovu nemusela, sice hodně nasaje, ale po vyprání se musí hodně promnout, jinak jsou pínky tvrdé a taky se dost srazil
10. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky!
Máte některá nějaké zkušenosti s plenkami AIO froté Sketch http://medley.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2050633 ? :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nedávno tady někdo myslím řešil poslání balíku na Slovensko, že vás to vyšlo moc draho, zajímalo by mě, jak to proběhlo na poště, kolik stojí odeslání a jak probíhá bankovní převod peněz? Myslím, že jste tu psaly, že to asi nestojí za to posílat bazárkové zboží na SR....
10. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ssisley osobně ne, ale tady se o nich nemluvilo moc dobře
10. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruna - hm to je škoda přišly mi docela dobrý - jako že se nemusí používat svrchní kalhotky a jsou docela cenově přijatelné. :confused: ... pořád váhám jestli jednorázové plíny nebo látkové, ale je to nějaké moc složité vybírání :sweat_smile: ...tak asi skončím u jednorázovek :zipper_mouth:
10. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruna, ale jo stojí, jen pouze za předpokladu že ten kdo to chce (ze slovenska) tak "musí" zaplatit převodem (nej z českého účtu), protože jak mi ladi posílala plenky dobírkou tak to byla slušní pálka tuším 168 Kč za poštovné z čech a když jsem šla si to vybrat tak jsem platila další 4 eura za poslání peněz (dobírky) do čech... Teď budu kupovat (jen co mi pípne mateřská) další dvě pleny z čech, ale poučena budu platit převodem dobírka prý cca 150 kč :wink: Ze slovenského účtu nevím co by to stálo :fearful:
10. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne dobírka, ale poštovné cca 150,- :wink: :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruno, posílala jsem Mataharry dobírku na Slovensko - poštovné za dvě plínky (cca 500 g balíček) bylo 168 Kč - pak ještě Mat platila na poště pokud se nepletu 4 Eura.
Vyplnila jsem speciální poštovní poukázku do zahraničí...
10. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta cena je opravdu pěkná, ale tedy zkušenost s nima nemám, u nás zatím bezkonkurenčně vedou BG organic :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si kupovala ze Slovenska jeté vlňáky a platila jsem převodem. Už si tu cenu nepamatuju, ale nebylo to nějak mooc děsné. Zkusím to najít v mailu.
10. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík za info, no tak to asi nemá cenu tam nic posílat, mám tréninkovky za 100,- Kč, tak plus to poštovný, to by si ta holka mohla rovnou koupit nový, hned jí to písnu
10. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prevod z uctu na slovensky ucet stoji u nasi banky (RB) 230kc, takze slovensko ani jine zahranici nee.
10. kvě 2010 v 09:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssisley nenech se odradit, látkovky jsou super a můžeš to třeba kombinovat, na doma látkovky, na cesty a na ven jednorázovky...
10. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem platila 2,2 euro, což bylo něco přes 50 Kč. Posílal jsem to přes eurogiro (nebo tak nějak), vyplnila jsem na poště, kde mám učet, jakýsi papír a bylo to. Ale je k tomu ještě potřeba jakýsi IBAn kód příkemce.
10. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivush.. dekuju, vyzkousim... snad to nebude na zadickach moc naducane:-/ ale je pravda, ze mala uz skoro porad sedi anebo se plazi, tak zadicka by nemusely vadit... diky za tip :wink: nevim, proc mam tak velke :frowning2: jeste je ale moznost je zkratit, ne? :wink:
10. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zihu, jo, zkrátit je by byla pro člověka s overlockem práce asi tak na 20 vteřin/plena :wink:
10. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek