• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Holky, prosim, poradte mi ten matros plenek... fakt nevim. Nerada bych, aby plenky po roce byly hrube jako struhadlo...

Na mimibazaru jsme zkusmo koupila jednu popolini tencel rok jetou a je pekne mekkoucka a pak jednu froto ne popolini, asi tots bots a to je teda silenost :frowning2:

Uz musim objednat, mam nejvyssi cas...
10. kvě 2010 v 10:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Do kdy jste používali novosklad? Prckovy jsou 2 měsíce a už to máme tak tak :frowning2:
10. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkatko, my máme prastarou Popolini Two Size bambus a je celkem měkká. Zato se jí kolem obou nožek vytrhla gumka a vypadl jeden patentek... Do plen z bavlněného froté bych já osobně nešla, kvůli hrubnutí a kvůli poměru objemu a savosti. Tots Bots jsem měla v ruce ty bambusové, hodně jeté a ty byly neskutečně tvrdé. Takže asi ani bambus není vždy záruka měkkosti...
10. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusko prosímtě, budeš mít ve svém internetovém obchůdku i nějaké ty látkové slipové vložky na dny mimo MS?
10. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi, my davame novosklad porad (11m) :sweat_smile:
holky, prosim, mate nekdo vyzkousene ty nove rostouci Thirsties? normalni mi vyhovovaly a potrebuju koupit vetsi... a taky vlnaky, co Swaddlebees? mam shorties a salicku, ale ta je nam uz mala (a to je Baja hubenous a na fotkach v tom maji vyfocene chodici dite!?!).. necham si poradit, s vlnakama moc jinych zkusenosti nemam:slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusko a jaky material tedy doporucujes, aby sal, zustal tvarove stejny a nehrubnul?
10. kvě 2010 v 10:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reruno, ano, celý sortiment vložek snad bude v obchůdku do 2-3 týdnů.
10. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusko díky
10. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkatko, úplně stejné ti nezůstane nic, i to nejjemnější, co znám (bamb. velur) po čase mírně zhrubne. Pokud ale máš sušičku, byla bys na tom podstatně líp, tam se všechno pěkně načechrá, i ta bavlna. Pokud ti ale naopak hrozí zimní sušení na topení, tak bude bavlna snad skoro nepoužitelná.

Konkrétní značky ti snad doporučí holky, já jsem zaujatá, tak raději pomlčím :grinning:
10. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusko klidně doporuč svoje plínky, máš to vyzkoušené, víš, že jsou dobré, tak proč se nepochválit :wink: pro kkattkku je to anavy.cz :wink:
bambusový velur je fakt v nejlepším stavu z těch plínek, co mám, potom bambusky BL, popolini mám two size organic a taky dobrý, ale tu mám zatím jen krátce
10. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusko, opožděně, ale děkuji za tip :wink:
10. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi já používam ještě teď :wink: mámčč 80x80 :slight_smile:
holky co si šijete plíny doma, když jsem si vybrala šicí stroj (dle ceny asi nic moc, ale na naučení by mi to stačit mohlo) kterej má cik-cak, elastický cik-cak, slepý steh, elastický slepý steh, trojitý steh, overlock, ozdobné šití s tím už bych mohla plínu be nějakejch problémů ušít, že? :confused: :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Susicku nemam. Koukala jsme na anavy plenky a je to drazsi, nez jsem cekala, ale jestli to fakt vydrzi mekke...
10. kvě 2010 v 10:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bambusky BL pekne hrubnou. mam jednu z 2. ruky a teda pekne prkno.. panda tencel mi taky zhrubnul a jeste se srazil a teda savost me moc nepresvedcila :sweat_smile:
hihi no jedine co ti zustane stejne jsou umele plinuse.. MMT mam taky z 2.ruky a vypadaji jako ty nase nove po 3 vypranich.. :grinning: :grinning: jo a teda jeste pouzivane velurove petitky, ty taky vypadaji nastejno jako nove. jen barvy vyblednou (coz me treba u ruzove vuuubec netrapi.. :grinning: :grinning: :grinning:) a jeste panda bambus ta taky jeste moc nezhrubla po skoro roce pouzivani..
10. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s Terezitou - P´tit velur je stejná..ale co je pořád stejné to je Fluffle :grinning: akorát toho moc nepobere, ale má kapsu tak se doá dovycpat
10. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tak my máme biobavlnu (froté) one size popolinku a to dvě sady Duha a jsme spokojení. Neříkám, že nejsou hrubší, ale ne tak, že by nám to vadilo, malýho škrábalo nebo něco podobného. Jsou pořád stejné barevně i velikostně. Ale tencel už bych taky nikdy nechtěla...mám 2ks one size a je po obvodu cca o 2cm menší než na začátku (byla to stejná velikost jako biobavlna,tak můžu porovnávat) a taky zhrubl jak hrom. Já pokud budu mít dvě plenkovací děti (se chystáme na další, tak nevím jestli stihnem odplenit), tak kupuju další Duhu popolini, jsem fakt spokojená. Měli jsme ji od narození dobrou (malý měl 3,8kg) a vypadá to, že bude do odplenění, už nám ten pupík a prcka tak moc neroste:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě na té Popo One size vadí trochu jedna věc, když jí přehnu a zmenším tak mi momentálně vystačí v pase jen tak tak a celá se jakoby otevře, myslela jsem že by jí malá nosila bez svrchňáků ale nevím nevím...svrchňáky to drží dobře
10. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeth,tak už ji nepřehýbej a zapni nadoraz normálně, dá se i křížit a můžeš tam už mít i tu vkládačku připnutou. Když se dají vkládajdy 2, tak už v létě fakt není ani potřeba svrchňáky... :wink: Ale chápu, nenutím :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mohly byste mi prosím poradit, možná hloupý dotaz :sweat_smile: ale - jaký je rozdíl mezi design socks a baby legs? Plánuju pořídit a zatím na žádný rozdíl kromě cenového nemůžu přijít :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak koukám, že tu řešíte popolinky, my máme doma výbavu téměř celou jen z popolinek one size (jednu duhu a zbytek přírodní) a já na ně nedám dopustit :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko zkusím ale myslím, že bude moc nad pupík...
Markusko design sock jsou držáky ponožek pro miminka, baby legs klasické návleky na nohy ( až nad kolínka) aspoň myslím..
10. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeth, my nosíme popolinky nepřehnuté už aspoň od 4. měsíce. Možná si budeš jen muset zvyknout na tu výšku, ale našemu prckovi to nijak nevadí a myslím, že je stejně má pod pupek...čéče teď nevím:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právěže ne, jsou to oboje návleky, akorát baby legs jsou cca o dvě stovky dražší.... ? :fearful:
Ty držáky ponožek jsou myslím sock ons...
10. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
markusko, je to to same,jen je rozdil v kvalite.. ty baby legs jsou festovnejsi, urco vydrzi dyl a vic. no a taky maji hezci vzory.. :wink:
my je kupovaly tady http://www.kidsloop.eu/beinstulpen-babylegs.html?SID=7f4daf70bb4ac5f77ef6cf0307c5fb00 a nechali si je poslat do nemecka. vysly nas nakonec skoro na to same co ty design socks..
10. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat ted koukam, ze uz jich tam moc nemaj.. je to tam nejake vybrakovane.. :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to je...
tedy děkuji za odpověď.
já jsem na ně koukala tady http://www.ecoobchudek.cz/index.php?cPath=3573_3590&sort=2a&displ=s

Jinak doufám, že to není jen na hubené nožky, my máme váhově trochu "nadstandartní" mimčo, teď v půlroce má 8,5 kilo :wink:
10. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale teď koukám, že je to od narození až do cca 10 let :fearful: tak to se asi bát nemusím, že by jí to nebylo :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
me teda prijde, ze Design Socks jsou jakoby volnejsi, mame hubenouse a Baby Legs jsou teda nejake hodne pevne kolem stehynek, docela se ji zarezavaji, ale nevim mozna to tak ma byt??? :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za off topic...
Srdečně všechny zvu na týden respektu k porodu v Brně..Letos budou opravdu hodně zajímavé přednášky:slight_smile:
http://www.aktivnirodicovstvi.cz/respekt-k-porodu/
10. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus:slight_smile: diky, ja su tady VDYCKY OFF TOPIC :sweat_smile:
diky, bohuzel, z Kahiry cesta dlouha:frowning2: ale o prazdninach se chystame do Cech a asi vyplenim Branu, zda se:slight_smile:)))))
10. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek