• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

16. srpna 2017 
zihu: Tady z toho těch separaček nastříháš desítky a můžeš udělat tvar, jak potřebuješ. A nebude ti líto flekatou vyhodit.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00070489
12. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, taky hlasuju pro Irmu :sunglasses:
12. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
irma je super :slight_smile: ale dobré jsou i ty jednorázové separačky canpol babies 100 ks za 30 kč, mají to v každé lékárně, do ikey každý nemá blízko...
12. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu, tu plínku bych taky chtělaaa :slight_smile: A BG kapsovky jsou taky naše nej :dizzy_face: Akorát je to umělina, ale na doma už jsem skoro furt ve vlně :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow, jsem naprosto unesena z te Irmy z Ikey. To kdybych vedela driv :angry:
12. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sussanah, ale to je přece základ látkování, vědět, na co je Irma :grinning: My ji teda máme, ale zatím nepoužíváme, na vaječinu jsem ji nechtěla a zatím máme pořád dost celulozových separaček....
12. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri :grinning: :grinning: :grinning:
my ji taky mame, ale jeste jsem ji taky nepouzila.. nejdriv jsem davala separacky imse vimse/popoliny a ted uz zadne.. ale furt je mam v supliku co kdyby.. :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na vajecinu je to asi nepouzitelne no a my jsme potom dostali dva balliky anicek od znamych a ty nas nadchly, takze uz jsem dal nehledala.. Ale uznavam, jsem proste looser :grinning: Ale asi si jednu koupim, az pojedu do ikey, aspon na noc at ma chlapec nas sucho. Ja jsem totiz ted uz kruta matka a pres den mu nedavam separacku vubec, at trosku podporime bkm a docela to funguje :sunglasses:
12. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my teda Irmu jedeme od narození, ty "papírové" separačky nesnáším, přijde mi, že od mokra to dupku neochrání, krčí se, vaječina stejně prosákne brutálně, takže jsme hned najeli na fleecové :sunglasses:
12. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, nám se teda nikdy nekrčily :confused: A jak pereš ten fleece? Se z toho musí blbě dostávat, ne?
12. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam se krcily viskozove imse vimse.. popolinky celulozove parada! :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že ty Popolinky máme teď a ani mi nikdy nepřijdou kdo ví jak mokré, jako celkem "příjemné" na dotek, lepší než když sáhnu jen na plínu....
12. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja s nima byla spokojena, jen jsemse k nim dostala pozde. vzala jsem na novoska ty IV ale teda ty nebyly nic moc.. :frowning2: kdyz je em. pocurala, tak byly mokre a dost se krcily..
12. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty popolinky máme doma, na Kačku jsem je ani nezkoušela, ale na chodící dítko to byl děs :rolling_eyes:

erin, když je to mega pokakané, tak to vyhodím, jinak spláchnu proudem vody a vyperu, peru teda v Persilu nebo Arielu :zipper_mouth: , zatím nemáme flek na ničem. Jde mi o tu dupku v suchu, nechci, aby tím, že jsem se rozhodla pro látku, měla Kačka mokrou dupku :pensive:
12. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jsou lepší než mokrá plínka, ale ten fleec je fakt "suchý" :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc když tu separačku neměla, tak se budila pořád ze spaní a plakala, pak jsem přišla na to, že ji vadí mokrá plínka.
12. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem teda koupila jednu fllecovou od haipa daipa na zkousku a docela me to teda zklamalo. Prislo mi, ze ma sussi dupku, kdyz mu dam ty anicky. Ale pak jsem zkousela bum hugger, co ma uz ten fleece v sobe a tam to ma opravdu suche, tak nevim. Bud je to jiny fleece nebo jsem proste gramlava :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste mozna blby dotaz, ma ten fleece neco jako rub a lic??
12. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
suss, nemá, teda aspoň jsem si nevšimla :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem udělala objednávku na bráně. Skoro samé čč, vzala jsem teda na doporučení barevné popolinky, doufám, že budou ok a taky další bbh bambusku do zásoby a číňáček, teď totiž kakáme do Tupperware misky :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je ovsem luxusni nocnik :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu to jsou ty co mám koupené já- jsou úžasné
12. kvě 2010 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sussanah, dostali jsme ty misky od tchýně, já je nemám ráda, blbě se to otvírá, tak jsem to využila aspoň na tohle. Když už jsou na ho.no, tak ať doslova :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
irma je jiná než fleecová separačka od haipa daipa, irma je lepší a fakt je suchá, rub a líc to nemá
13. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda irmě přišla na chuť taky až te´d, dokud byla vaječina, tak malý kadil opravdu při každém kojení, takže i 12X denně a to jsem byla ráda, že tu pokaděnou separačku vyhodím, měla jsem i celulozový disany, ale z těch se prudil, fakt super jsou ty aničky nebo canpol babies, myslím, že jsou stejné. No a teď už jedem příkrmy, tak kadí už bobky a to už dávám irmu a když náhodou je moc velká nálož, tak tu irmu vyhodím, mám těch separařek z té jedné deky fakt moc a až dojdou, tak koupím novou, jestli budeme mít cestu do ikey...
13. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem taky jednu fleecovou od HD a ta byla fakt na prd, za prvné byla úzká a za druhé taková tenká nebo co, irma je lepší a mnohem levnější.
13. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
když byla Barča mimi, používaly jsme také celulózové Popo. Ale nevyhovaly mi. Stejně jako Kararina, nepříjemný papír a krčily se. Používáme Irmu, ale mám asi 3 HD a také mi vyhovují. Jsou pořád takové jemné. :wink:
13. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoj:slight_smile:, my jsme teda separačky měli jen z irmy (papírové jsem nakonec používala na utírání zadečku atd.) a teď už nepoužíváme žádné...měla jsem podezření na opruzeniny z fleesu. Asi to tak sice nebylo, ale už je nejedem. Sice mám pár plínek dost hnusně flekatých, ale zas na druhou stranu je nikde nevystavuju, tak je mi to celkem fuk:slight_smile:
Ale co je u nás nového...dala jsem včera zkušebně Ondru na nočník a povídám zatlač a bobek byl tam...dnes ráno už dvakrát, tak asi snad začneme nočníkovat nebo co:slight_smile: Ani jsem to neměla v plánu, byl to jen takový pokus, ale když je taková šikulka, tak asi budeme pokračovat:slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj, ty děti jsou šikulky :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
dole byla HD pastelka za 208 tak to sem taky myslela, nejen tu separacku (uz se mi pak nechtel vkladat novy odkaz:slight_smile:
utracet??? JAA? :grinning:
13. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek