• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
kackaj:slight_smile: tak to zacalo i u nas... tak at se dari!
13. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky přeju hezké ráno
13. kvě 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mehlo:slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko, a to ho nad nocnickem nejak pridrzujes, nebo uz sedi sam? Já bych to uz taky chtela zkusit, ale vysazovat ho nechci, kdyz si jeste sam nesedl a kdyz ho pridrzuju treba nad vanou, tak se vubec nic nedeje - i kdyz na nem vidim, ze se mu chce... chjo...
13. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám objednávku bambusových vkládaček na Mamaje, mám zaškrtnutý osobní odběr a nikdo mi nedal o ničem vědět, už je to tam pátý den :rolling_eyes: A to jsem do poznámky napsala, aby mi dali vědět, až to bude nachystaný :unamused: Bylo napsaný, že je to skladem, tak nevím, kde to vázne :confounded:
13. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladid, já to s Denčou tenkrát dělala tak, že jsem ji nad tím nočníkem přidržovala, že na něm neseděla přímo.
13. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, my nad nocnikem taky pridrzovali, kdyz sama jeste nesedela (teda pridrzuju i ted, protoze se vrti a kouka kolem :confused: a ted zacala koukat do nocniku, co to tam udelala :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarino, tak tam zkus zavolat? :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu, no budu muset, jsem je nechtěla prudit, protože na to zas tak nespěchám a ještě pro to musím poslat chlapa, takže je třeba to skoordinovat s jeho prací, ale zase do nekokonečna čekat nebudu...
13. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak aspons e informovat, ja volam dycky, kdyz s emi neco nezda.... ale pokud na to nespechas (ja vetsinou specham vzhledem k tomu, ze bydlime v zahranici a koordinuju to s cestou nekoho k nam, tak potrebuju, aby to doslo driv, nez oni odleti, ze.-)
13. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no to jsou teda šikulky:slight_smile: Doufám, že to půjde tak i dál, ale teda nemám na Ondrovi odsledovaný žádný signály, grimasy ani nic, co by napovídalo tomu, že se mu chce....jak to děláte vy ostatní, náhodně nebo víte už přesně, kdy se malým chce???
Ladid, Ondra už na nočníku sedí...my jsme ho posazovali s oporou docela brzo, ale on se pořád do sedu dral, tak jsme mu to umožnili. Teď má pevná zádíčka a drží krásně stabilitu, takže i nočníkovat už zvládá sám:slight_smile: Ale sám si taky nesedne. Doktor se ptal, jestli už sedí, tak jsem řekla, že sám ne a on že to nevadí, že je šikula...tak asi to není taková tragédie, když ho posazujeme s oporou.
On taky pořád kouká pod sebe, co to tam udělal a hraje si s vercajčíkem a dneska si tam hodil hračku před tím, než se tam vykakal:slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my porad pouzivame cinak, bo ma em. asi po m. kratke nozky a z nocniku nedosahne na zem.. :grinning: :grinning: :grinning: takze si sedi na cinaku, ja to jen jistim ze zadu a dobry.. :grinning: :grinning: :grinning:
kackaj ja vim u em. ze kadi zasadne po jidle a zasadne do nocniku.. :sweat_smile: asi se ji nechce zasajrajtovat pliny.. no a cura zhruba co pul hodky. to jsem ozkousela kdyz jsem ji tu mela rozbalenou a delala mi tu louzicky po puzzlatech, kdyz jsem ji nestihla dat vcas na nocnik.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mmmm, zajímavé:grinning: Tak kakoše vím dva...ráno po probuzení a po zhruba další hodince druhej. Pak nečekaně přišel i třetí, ale to už do plíny a to čůrání bude asi náročnější, ale zatím mi budou stačit ty bobky a časem se snad sladíme i v ostatním:slight_smile: Jinak když Ondru rozbalím, taky mi připadne, že čůrá snad co chvilka, většinou ho nechám válet se po jednorázové podložce a on si počká, až se odkutálí právě na puzzle nebo jinam na nechráněné území a tam si na tom smlsne a pustí louži...potvůrka:slight_smile:
13. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida1 čauky, když ještě nesedí, tak ho nedávej sedat na nočník, mohly by se mu poškodit zádíčka, vydrž až bude docela pevně sedět- u nás to bylo kolem 8-9 měsíce. Radši ho drž ještě v klubíčku
13. kvě 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu jak je stará? to Petula totiž dělá taky, že kouká do nočníku na čůrání a má takovej spokojenej výraz v obličeji
13. kvě 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj to je zajímavé. Petula taky nedávno seděl na nočníku a nevyčůral se, tak vstal začal chodit po pokoji a než jsem stačila přiběhnout tak byla počůraná podlaha- ale to mi vůbec nevadí, hlavně že to není do plínky
13. kvě 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mehlo.. je ji 11m pryc... dnes desne blbe jedla, strasne prskala a patlala se v tom, normalne to vubec nedela, tak me teda dozrala :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na kolik perete plenky Bitti d´lish snap in one? Dík!
13. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - na 60
13. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík, tak to jsem prala...podruhé a začaly šustit! Takže asi reklamovat,co? Tam není uvedeno na kolik se to může prát, jen 2 tečky...tak nevím co uvést, když to budu reklamovat
13. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na 50. nejak tomu pulu neverim, ze snese vic.. :grinning: :grinning: :grinning:
urco reklamuj.
13. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně taky šustí, ale neprotékají. Peru teda na 60.
13. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chci se zeptat ohledně látkových plet, které se vám osvědčily?
a jak vypadá údržba těchto plen?
13. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4.. ahoj, no ja mam dobrou zkusenost s klasickyma cc, bambusovyma vkladackama od BI, svrchnakama Imse Vimse organis a Thirsties a vlnakama Shorties:slight_smile: a kapsovka BumBenius.. ale kazda ti tu napise neco jineho...:slight_smile:))
a peru v pracce na 60
13. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nešustí a neprotékají - všechny AIO, a že jich má požehnaně, peru na 60
13. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael, tak tak, kazda ti napiseme neco jineho.. :grinning: spis si ujasni, kolik do toho chces investovat a podle toho se prizpusob..
za nas podle oblibenosti:
AIO - bbh magic, bum genius, mmt
kalhotovky - panda biobavlna, petit velour, BL bambus
a vicevrstve tots bots barevne(nejsou na nich videt fleky :grinning: :grinning: :grinning:)
ctvercovky mi k srdci neprirostly, ted spis koketuju s rucnikama z ikey..
no a na noc bbh bambus.
svrchnacky bbh pul a bummis. iv organic taky dobry, ale ty prvni dvoje holt o dooost lepsi.. ;-N
tot nas skromny nazor.. :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4:
u nás jsou nejoblíbenější klasické čtvercovky s bambusovou vkládačkou přez den a na noc a na výlety Tots Bots Bamboozles(na nich se mi líbilo, že jsou i malému mimču a nedělají obří zadeček), ale ty potřebují jednou týdně prohnat sušičkou, jinak hrubnou. Teď točím i HD pastelky, IV biofroté a BI bamboo extra a všechny jsou ok. Ale každý tu má svoje favority :grinning: . Peru na 60, ve slizu, nebo v batoleti a zatím to funguje skvěle.
13. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím - mám dotaz - když přebalujete látkový plínky - používáte vlhčené ubrousky? A ty házíte jen tak do koše, nebo je do něčeho balíte? S jednorázovkou je to jednoduché - zabalím to do ní, a krásnou plenkovou kuličku se zabalenými ubrousky vyhodím... Jak to ale děláte při látkování? jak tam přemýšlím co budu všechno na látkování kupovat, nevím jak s ubrouskama. Díky :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivasad.: my používáme i látkové ubrousky a ty sbalím i s plenkou, ale nehodím do odpadkáče, ale doma do koše na prádlo :grinning: . V krajním případě mám i jednorázové z dm , ale ty taky ještě minimálně "recykluju" steným způsobem.
13. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
minimálně jednou recykluju
tam mělo být
13. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek