• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Já mám anavy na snapku i duhu a řekla bych, že anavy je savější. Líbí se mi i víc ten střih, je nižší, není to takový balík.
14. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt, že Anavy je nižší,nedokážu si u nich představit,že vydrží ještě třeba půl roku,rok..My je máme tak akorát teď :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná by bylo lepší koupit nejprv jednu popolinku na vyzkoušení, než rovnou celou sadu :wink:
Já jsem si koupila nejdřív 3 popolinky, vyzkoušela, a pak jsme dokoupili duhu :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markusko,taky mě to teď napadlo,jdu na to :slight_smile: Díky
14. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
markusko, holt pořídit plinky, které moc neztvrdnou, rozhodně ne froté... :confounded:
14. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám Anavy i Popolinku a Anavy je mnohem savější! Jsem z nich nadšená, ty vkládačky toho hodně poberou, teď jak se počurala, ani to neprošlo až na kalhotovku, tak jsem jen vytáhla pořurané vkládačky a v plínce byla vesele dál :slight_smile: A na noc ideální, vůbec není durch mokrá. No a matroš úžasnej. Prostě numero uno u nás :sunglasses:
14. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuca :slight_smile:
baca já nemám froté, mám téměř všechno popolini organic bavlna, a pak bambusové vkládačky (ty se ale stejně dekalcifikovat nesmí... :confounded: ) ale myslela jsem, že s těma popolinkama něco udělám... :rolling_eyes:
14. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
froté mám imse vimse a tvrdé teda nijak nejsou. Zato bambus, ten teda hrubne :angry: a i HD pastelka
14. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pastelka teda hrubne fest, to je pravda :angry:
vy jste mě tak nalákaly na ty anavy, musím je zkusit :wink:
14. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jste me taky presvedcily, jdu se podivat, co jsou ty anavy zac :slight_smile: Jinak jsem po nasich duskuzich vyzkousela na noc HD fleece separacku a opet katastrofa. Maly byl chudak uplne mokry. Kazdopadne doufam, ze irma deka bude lepsi, manza ji pojede pristi tyden koupit :sunglasses:
14. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anavy mam tez a teda i pres ty vkladacky nam uz nestaci na delsi dobu jak na 2h. Ted uz je to curani o necem jinem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Savou plinku potrebuji hlavne na noc a nebo na cestu, nez nekam dojedu a muzu prebalit. Stejne po 2h prebaluju a tak to neresim. Popoliny One size teda i an ty 2h musim jeste dovycpat vkladackou. Na cesty davam BBH Magic. Tu muze mit i 3h, kdyz treba cestou usne. Nebo pak hodne vycpanou HD.
14. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady je vyfocena Anavy na nasem diteti. Vaha 8,75kg. Ivushka muze posoudit, jak a zda je spravne nandana :wink:
14. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth, krasne latkovky mas na FB, radost pohledet :dizzy_face: :dizzy_face: , koupim taky Lka, sice v nich bude asi ze zacatku Kristynka plavat ale aspon dlouho vydrzi :slight_smile: vypadaji ze budou supr do nositka ne? jakoze se daj natahnout az na chodidla :dizzy_face: :slight_smile:
ty vlnaky co mi protekly fest jo jsou nove po 2 lanolinovanich, mozna to chce vicero lanolinovani nez budou drzet :confused:
14. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, rikaji vam neco plenky Sketch? Nemate odzkouseno?
14. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sussanah, se Sketch jsem četla špatné zkušenosti. Jsou šité v Číně, nemají žádné atesty na materiál atd.
14. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm.. Ja prave ctu ze jsou sit4e v cechach a maji atest do 3 let.. :unamused: Toz mi nerikejete, ze si ten distributor k tomu muze napsat co chce?? :confused:
14. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted koukam, ze to vyrabi medley, tak ze by to fakt bylo ceske?
14. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuz, pokud sedí, tak jsou asi nadané dobře :grinning: Noční verze je v přípravě, bude mít trošku jiný střih, aby byla dobrá i pro děti, co spí na břiše (tj. vyšší sed) a bude materiálově jiná. Asi nebude s potisky, když v noci na to stejně nidko nekouká...

Betel, Medley a Čína -- myslím, že to tehdy šla řeč o těch AIO, protože někdo našel na eBayi plínky se stejnými fotkami, prostě to samé, jen pod názvem CoolaBaby a čínským výrobcem. Ty ostatní jsou pravděpodobně šité v ČR, ale co po tom holky pátraly, tak se žádné nepodařilo dostat z paní kopii certifikátů na materiály.

Sussanah -- napsat může co chce, kde není žalobce, není soudce... Takže doporučuji požadovat kopie certifikátů a všechno si ověřit, jiná cesta není.
14. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm pisou, ze certifikace byla potvrzena v r 2009, tak tam asi v pondeli zavolam a zjistim. Ted me to uplne zacalo zajimat :slight_smile:
14. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusko, jojo, u nas se spi na brise, na boku, na zadech atd. Takze neco bytelneho to chce. Potisky jsou spis stejne pro nasi potechu a vetsinou na to jdou svrchnaky.
14. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, opet off topic, ale tohle je prece dulezite...:slight_smile:
http://www.cervicalcancerpetition.eu/main.php?langto=cs
14. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak opět mám dotaz
zavazovací plenky Disana co vy na ně??? a hlavně ty se používaj místo čč a na to se dávaj svrchnáčky nebo jak :astonished: :astonished:
14. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nastudovala, že se do nich dává plena a navrch taky - takže k čemu jsou dobré????
14. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si akorat jedny koupila na vyzkouseni a nejsou spatne. Zavazovaci plenka slouzi na udrzeni cc nebo vv, proste necim vycpat a pak se to uz nehyba. A presto samo nejake kalhotky. Ja uz mam loziciho a jak tak sebou sije, tak se mi teda disany rozjizdeji. U miminka by mozna byly dobre, to by urco drzely na miste, ale to ti mozna stejne poslouzi i cc poskladana na novosklad se snappi sponkou.
Ja teda od narozeni pouzivala vv s vkladackou a pres to jen pul kalhotky, ale priste bych uz to dala do novoskladu, ten urcite udrzi i vetsi naloz :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavazovačky jsou buď láska nebo nenávist, my máme dvoje pouzžíváme sporadicky s vlněným obdelníkem pak už na ně nic nedávám (od prdelky - čtvercovka a vkladačky, pak vlněný obdelník a zavazovačky). ael rozjíždí se jak se vrtí, ale na malé mimi jsou určitě super, měkoučké oproti novoskladu, a schnutí asi nastejno :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anavy - mně teda ten nový střih přijde už dost velký, srovnatelný s ostatníma jednovelikostníma, je to bokovka, nebude po pupek :wink:

Katarina : já ty popo barevné čč mám a mám je čím dál radši :slight_smile:

Ad vlhčené ubrousky: my na doma máme Medvídka v lahvičce + perlan nebo teď Perličky (oboje peru, dokud jsou pěkné), pokud je moc po..., utřu toaleťákem (hodím do číňáku a jde do WC) a jde pod vodu, jinak po počůrání postříkám, utřu, hodím do kýble k plnkám... Taky jsem prala vlhčenky, ale i po několika vypráních smrděly furt těma parfémama.... Brrr. A pěnilo to jak hrom, plná pračka pěny. Na ven mám vlhčenky, pořád dobírám, co jsem měla a pak snad (jednou) dojde i na medvídka na ven...

Beruskaveruska: jj, Disany mám, jsou fajné, dovnitř čč nevo vv a navrch svrchňáčky nebo (a to se mi líbí víc) čč/vv, vlněný obdelník a pak dát Disanu a už nic navrch...
14. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co je zac ten vlneny obdelnik? To udrzi vlhkost? to mi zni na leto docela rozumne, ze to bude vetrat :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si zavazovačky přisnapkovávám... Syna na tu chvíli dycky ukecám a přeperu :slight_smile: Snapkuju i Disany i HHS, oboje používám s vln. obdelníkem nadoma jen s jednou čč a paráda, na léto to bude geniální :dizzy_face:

Zavazovačky mně příjemně překvaliply... Mám 4ks HHS a 4ks Disan a stačily by mi klidně dvoje, s tím VO se to vůbec nešpiní :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vln obdeník (VO) je pletený/ušitý z pravé vlny, velikost cca čč na osminy (prostě o kousek větší než to, co budeš dávat dovnitř) a nalanolínuješ ho, stejný systém jak vlňáčky, je to vlhkuvzdorné...
14. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravá vlna = 100% :grinning: :grinning: Tu tele... :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek