• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
no emmca jeste nechodi. zatim stoji a tape podel nabytku a nikam to nepada. daji se v pase doutahnout. nase dite je pekne ero, a jeste se ji tam ta vv za ty 3 dny nijak blbe nesesunula. nizke mi neprijdou, je na nich fajn, ze maji ten zadni dil trochu vyssi nez predni.
15. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme meli ty bundles M a mely hodne vykrojene nohavicky a nezakrylo nam to ty nase popolinky. Idealni kalhotky jsou pro nas ty storchenkinder, maji ty nohavicky uplne akorat a jsou dostatecne i vysoke.
15. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty storchy mam na kalhotovky, ty jsou taky dooost fajn. ja prave hledala nejake na ty vv. v lete chci zacit zkouset odplenovat emmcu, i kdyz pochybuju, ze se zadari, tak jsem prave schanela neco na rychlou vymenu.. :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si rikam, ze by to s Ondrem mohlo jit rychle, kdyz nam tak pekne kadi do nocniku. Ale nevim jestli to mam zkouset pres zimu, nebo cekat na pristi leto zas. Vsak uvidime, cas ukaze:slight_smile: Od tech storchu se delaji taky treninkove kalhotky, tak mozna do nich pujdu...uvidime:slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty storchy mate tyto??? http://www.naturebaby.cz/produkty/vlnacky-storchenkinder-557/ ja na ne zatim nikde nenarazila... :confused:
15. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukam na mamaju a BI shorties i longies maji v L skladem.. teda pisou.... tak jak je to? :fearful:
15. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, co to tady čtu? Že merino vlna z Brány je prd, jo??? Do pytle právě lanolinuju vlňáčky upletené z ní :rolling_eyes: :cry: Chjo...
15. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly_prcek.. vlnose od Ivusky znamena ty rostouci na cvocky??? zacinam byt ze vsech tech vlnaku nejaka zmatena :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu jojo tyhle.
15. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ty bundles taky mám, ale zas tak nadšená z nich nejsem. Dávám je na kalhotovku na ven a teda mohly by být vyšší. Na čč jsou zase moc široké a volné. Ale matroš mají moc příjemný, to jo.
15. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsme chtěla napsat, že máme taky ty nejmenší - S, objednala jsem si původně M, ale nechala je vyměnit. Bára má teď 8,4 kg.
15. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca.. na 8,4 kg dite a S?? tak to teda moc nesedi:-/ ja mam uz delsi dobu objednane od Bundles ty natahovaci prirodni a vel. neco jako 80, tak to nam budou asi OBRI:frowning2: moje Baja ma tak 8kg:frowning2:((((
15. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, koukam a dokonce mam objednane 86/92 (nechtela jsem, aby ji byly hned male, tam pisou od roku..... tak to budou asi obrovske... chjo :frowning2: )
15. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezita.. a ty storchy mas s tema nohavickama anebo bez jako na tom 1. obr.??? :sweat_smile:
15. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu, a to jsou které ty přírodní?
15. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca.... natahovaci http://www.vlneneoblecky.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=603200
bojim bojim, asi budu muset vymenit (trosku slozite vzhledem k nasemu bydleni v zahranici, kdyz poslu zpatky po nasich, kdo mi sem pak ty mensi doveze?????) anebo rychle priobjednat jine.... mensi......
15. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu, ale to nejsou od Bundles, ale Engel. To bych se nebála. Sice nevím, jak jsou velké, ale natahovací Disany, které vypadají obdobně, máme 74/80 a jsou akorát.
15. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to sem se nejak uplne spletla...... :grinning: tak jo, ufffff snad budou fajn :wink:
15. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina82- tak třeba vám budou fungovat- já jsem donedávna pletla celkem volně tak možná je to taky částečně tím. ale na noc bych je v žádným případě asi neviděla. No uvidíš jak to bude
15. kvě 2010 ve 23:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte někdo zkušenost http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/thirsties-all-in-one-plena
Vypadají dobře.
16. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, bohuzel.... jen se svrchnakama PUL (vybornou:slight_smile:
jinak dnes asi po 3 tydnech jsem nestihla kakani do nocniku, teda FUJ, uplne jsem odvykla :grinning: ale zas se mi snad poprve povedla krasne utahnout zavazovaci disana (taky pomoci snapky), no tak aspon neco :sweat_smile:
16. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pred casem jste si tu chvalily vlnacky Loviky, poridila jsem si Jerseyky, byla jsem s nimi take spokojena, ovsem jen do doby, nez se mi na jedne strane vytrhaly z vlny patentky, nemela jste s tim take nektera problem?
16. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zihu, s PULkama taky mám zkušenost :wink:
Mě teď svrbí ruka :grinning: , tak jsem včera brouzdala po obchodech a narazila jsem na ni. Ale přemýšlím mezi ní a bum genius. Ale BG si tu všichni chválí a navíc je jednovelikostní, takže nejspíš vyhraje.

Barico, vím, že se to tu řešilo a snad Ivuška je spravila. Ale nejsu si jistá.
16. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky koukala jsem na jednovelikostní plenky anavy, a jen jsem zvědavá jestli je nutné na ně dát i svrchňáčky, nebo jsou takové krásné že je to skoro škoda :-/...
16. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, myslis BG rostouci kapsovku anebo AIO? kapsovky mam dve a jsou super (sice "umelina", ale aspon rychle schnou a B. se z nich zatim nikdy neoprudila a to je tocime fakt porad a porad vypadaji jako nove :wink: )
16. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ted jsem koukala na branu a v nabidce jsem uz nenasla mydlove vlocky Vladenka,ony uz se nevyrabeji?
16. kvě 2010 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barico mám lovíky troje a na jedněch se mi taky vytrhly patentky :angry:
16. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zihu,kapsovku :wink:
16. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka.. jojojojojo ty jsou faaaaaaajn :wink: :grinning:
16. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam mě se na lovíkách jersey taky vytrhl patent, reklamovala jsem na Bráně, opravili a poslali zpět. Jenže ten opravený patent vypadává a na druhé straně se vytrhl druhý. Tak už je mám vyprané a po neděli šupajdí na reklamaci znovu. :angry:
16. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek