• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
matilko, musím najít foťák, někam jsme ho zahrabali :sweat_smile: samotný je nedávám, to ještě nese moc velký riziko :wink: buď vkládám, nebo s vo do zavazovačky, nebo teď tohle :wink:

astrane, nevím, jestli to byly flanelky nebo nějaký ty irganic, frote to nebylo :wink:
5. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já případně poreferuju....jestli ještě vůbec někdo bude vědět,co vlastně bylo za plíny :grinning:
Na druhou stranu jsem ráda,že už to máme za sebou a máme klid .... :slight_smile: Myslím,že už bylo taky načase(i když znám docela hodně dětí,co jsou v plínách až do 3 let a pak se ještě docela dlouho počůrávají...)
ještě si nastuduju do příště tu BKM a pak uvidíme...
5. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle velká gratulace, hodně zdravíčka oběma a radost z látkování :slight_smile:

Dneska v noci prošly zkouškou CTmalej je měl - od půlnoci do šesti do rána, obě vkládačky byly durch, ale samotná plenka by ještě pobrala další nálož, nikde nic neproteklo ani nenavlhlo, u nás maximální spokojenost. A ještě maj jednu výhodu, v noci pěkně hřejou :grinning:
5. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratuluju Zmuzle a dalším maminám k miminkům :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle velká gratulace k mimísku a všem čerstvým maminám. Prckům hodně zdravíčka a spokojenosti!!! :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiež ešte nepogratulovala miminkám a maminkám :slight_smile: prajem hlavne hooodne zdravíčka a radosti na tomto krásnom svete :slight_smile:

mám otázku, je tu niekto, kto neBKMkuje??? ja furt o tom uvažujem a vlastne ani neviem, prečo aspon to tlačenie a kakanie nedávam mimo plienku, neviem, čo ma brzdí :confused: žeby lenivosť???
5. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evička, díky za tú eplenku, lovíky vel, M oranžové už budú čo chvíľka na ceste :wink: ešte tak chytiť nejakú super akciu na swb vlnáčky, tie sú ešte jemnejšie ako lovíky :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mati, jsem zvědavá, jak Karolínce budou, tak pak podej hlášení :wink: mně prostě ty M přijdou velký :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na dotazy odpovím později,ted jen pár žhavých info
skladem vše bambino mio-/miocare,miofresch apod.)na webu nebude vše,tak kdyžtak mailem
bum genius!na webu večer:slight_smile:
strašně moc rkásných vlněných přízích bambusových,sojových apod.na webu nebude,tak dkyžtak na dotaz..
5. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelinka-tak co na bráně?
jsme se tam teda ais viděly...musíš mi příště říct! vy vždycky děláte jakoby nic a já vás ale nepoznám:slight_smile:

a ještě odpovím na tvoje otázky,i když už psaly holky

*libštát.z těch levných jsou nejlepší. nebrat darland,hybler apod. ty se ryhcle ničí
* kikko lux jsou nebělený,tudíž ekologičtější a lepší
* čč bambus nasaje víc,shcne hcvíli jako obyč čč,takže brát psíš tyto
* prefold se dá použít smaostatně do svrhcních nebo jako vkládačka do kalhotkové,na noc či dlouho cetsu.
*do kalhotkovek je lepší dávat vkládakču (ideálně babyidea) .ale na miminka nemusí,podle toho,jak to tvoje bude čůrat
*aio jsou skvělý!!!! rozhodně nejsou špatný! já osobně mám už téměř vše aio.jen na noc vlnáky a Bamboo extra.
IB jsou skvělé, pak by měly být dle referncí dobrý ty bum genius, taky fajn jsou mommys touch aj
*nejmenší zadek v itti bitti
5. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratuluju novým maminkám! :wink:
5. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko, my jsme začali BKMovat pozdě a vlastně jsme to nedělali v pravém slova smyslu, jen prostě u přebalování a když čural jsem mu řekla "čururu" aby si na ten signál zvykal a spojil si to s touto činností. Dávala jsem ho vyčurat max po probuzení, jinak jsem byla líná :sweat_smile: U dalšího mimi už třeba nebudu :slight_smile: Protože až teď vidím jaký to nese ovoce. V podstatě od té doby co sedí ho dávám na nočník a to je super, kadí mi jen tam, poslední dobou i hodně čurá (na "čururu" reaguje fakt výborně takže ví co po něm chci) a často se stává že mu plína vydrží suchá hodně dlouho. Mám z toho radost, takže u druhýho prcka to chci prubnout dřív, malej kadil hodně u kojení a tak si tím budu chtít ušetřit práci s přeoíráním pokaděných plín.
5. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta, ja som v telefone tiež robila akoby nič :grinning: teda verím, že si to bola ty, kto mi z brány pod menom Lucka volal :grinning: :grinning: :grinning: inak, moc pekný hlas, fakt :wink:

lucinečka, no ja sa k tomu akosi neviem dokopať, možno keby som kúpila činák, tak by som sa premohla, ale chodiť cez celý barák niekam do kúpelne alebo na vecko :confounded: a nejakú šikovnú misku nemám... mne ide hlavne o kakoše, tie poznám vždycky, teda skoro :slight_smile: čúranie nemám šancu a to som sa snažila malú hooodne pozorovať, aj ked je nahulatá a kope nožičkami, ona nič nesignalizuje :confused: ale to je téma niekam inam, že jo :wink:
5. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, tak aspoň na to kakání zkus říkat nějakej signál :wink: já většinou poznám, ale nelze tak rychle reagovat, M. se zavrtí/zakňourá/při kojení se tak jako zasekne, ale čůrání následuje vzápětí, takže není šance. Akorát já zas skoro pokaždý zapoměnu na sugnál :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím máte někdo zkušenost s kapsovkama Drybees???snad to neni úplnej provar???
5. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, a čo jej mám hovoriť? niečo ako kaka, kakaj? u nás je totiž kakanie akcia s veľkým A, pri tých kolikách je to vždy náročné, fakt doslova tlačí jak odušu :slight_smile: a musím ju držať v nejakej vhodnej kakacej polohe, nožičky k brušku a tak...
5. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, no aj ja som zvedavá, každopádne nosí fleesáky HD vel. M na noc, sú jej teda obr mega, ale nesťažuje si :grinning: na deň to ale fakt nie je...
5. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko.-no,já jsme si pak naopka říkala,že jsme měla taky dělat jakobynic,představit se příjmením a vykat ti:slight_smile::slight_smile:
jinak s čínákem to mám stejný,dokud jsem ho enměla,nechtělo s emi chodit "až" do koupelny.ale nemusíš mít přímo čínák,stačí nějaká miska podobnýho tvaru...

andy-provar to není:slight_smile:tady je mylsím nikdo nemá,ale holky na rodině ano a žádný extra negativní věci sjem na ně nikdy nečetla (chválu taky extra ne,ale to je tím,že je má málo mamin)
5. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko číňák je super věc, určitě si ho kup, já ho používám doteď, mám ho v obýváku kde vegetujeme nejvíc a nočník v ložnici u přebalováku, takže když to na Lukyho přijde, tak je hned po ruce :slight_smile: A čurání se mi taky nedařilo chytat, proto jsem to vzdala a říkala mu signál je když čural u přebalování. Teď už nečurá tak často tak chytáme i to :wink:
5. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, no fakt do čínaku pôjdem, už ma to totiž štve, že som v tomto nemožná, pritom viem, že v tom nie je problém :angry:
5. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se dá číňák koupit? Nějak jsem to nenašla.
5. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: děkuju moc. :wink:
5. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, číňák je super, O. ho používá i teď jako sedací nočník. Jinak já říkám kaka, to samý říká i O., sám si na to přišel, když začal mluvit, na něj už signál nefungoval, začali jsme pozdě. takový ty čuru a lulu jsem nějak nebyla schopná vypustit z pusy :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko - pozor bkm je dobra zavislost :grinning: :grinning: :grinning:
cinak moc nestoji - urcite jdi do nej - ted jsem byla tyden u rodicu a mela jsem tamni kyblik a myslela jsem, ze mi drbne...pak jsem si sedla doma s cinakem a to byla uleva :grinning: :grinning: :grinning:

ja rikam univerzalne cccccc - ale staci ji dat nad cinak a uz to jede vsechno :grinning: (i bez zvuku)
5. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co to má být, ty Cuddlebuns, něco úžasného:slight_smile:? Asi sem přestanu docházet, už mám plno, ale tady se vždycky zas objeví něco, čemu neodolám. Např. teď pandí Starbunzka od Luu :dizzy_face: . Na to, že chci staršího odplenit, je naše výbava víc než bohatá. Napište mi ještě něco o těch Cuddlebunskách a pak už fakt končím:slight_smile:
6. kvě 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy 21: kapsovky drybees, uvnitř nemají fleece, ale velur :wink: . řekla bych, že jsou OK, jen to chce tu spodní látku pořádně urovnat, aby nekoukala přes vnější pul a pak neprotečou :grinning:. Nebo pro netrpělivé bych to projela na stroji. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík za odpovědi, já jsem je objednala, ty s kanýrem, at máme něco na letní reprezentaci :wink: a samo dvoje yersey v akci k tomu :slight_smile:

hankko jojo sem chodit to je na vlatní nebezpečí, furt něco nového a krásného, ale já už nic nepotřebuju jen chci :grinning:
6. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,to je pořád nových obchodů s plínkama:slight_smile::slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek