• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Reruno, taky Chamomillu, hodilo se to na její projev.
17. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
My 9 měsících na zuby stále čekáme...a asi ještě čekat budeme..
17. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
teda jak se ty deti lisi, co? :confused:
17. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mám opět :sweat_smile: dotaz. Vkládačka bamboo hour long od baby idey je na šířku stejná jako prefold složený na třetiny nebo je užší? Našla jsem ji v inzerátu, tak mě zajímá, jestli by se dala používat samostatně, což by ten prefold šel. A jak moc je savá? Jako prefold, twofold nebo míň/víc?
A taky, jaká je konopná vkládačka ella´s house? Je dobrá? Stejně dobrá jako ty od baby idey?
18. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj blka,
bamboo hour long nemám, tak neporadím.
Ale konopnou EH jsem měla. Je méně savá než babusová a hodně nám prkenatěla. :wink:
18. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
konopnou EH (kalhotovku) jsme meli na male mimi, takze tam celkem stacila, ale taky rozhodne saje min.... a taky byla strasne tvrda:frowning2:
18. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zihu, kalhotkovou taky mám a nasaje teda velký kulový :unamused: , ale já jsem myslela vkládačku :wink:

Raady, díky.
18. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky zvažuju prodat BBH bambusky, 3 ks, standardně sražené. Nejede mi fotak, tak nenafotím.
18. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
já jsem dnes prodala dvě pastelky, tak aspoň mám další důvod vyzkoušet ty anavy :grinning: Holt si musím každý další nákup vždycky nějak obhájit :grinning: Naše výdaje za látkovy už určitě přesáhly výdaje za papírovky tak na dva roky :grinning: Ale hlavně že se mamina rozplývá nad pěknýma plínama :grinning:

Ještě jsem se chtěla zeptat ivusky (nebo kdo víte), včera jsem se koukala na ten její e-shop, budou teď někdy v dohledu nové anavy (vzory)? Nebo jak jsi psala, že přijde na bránu nová várka - mám to objednat raděj tam?

Jinak jak jste spokojené s kikko bambus čtvercovkama? Mně se za 4 měsíce používání tak zničily (změnily tvar), že jsou třeba na draka absolutně nepoužitelné, tak je musím nastříhat a udělám si z nich vkládačky...
18. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
markusko a mas ty kikko bambus barevne? ty prej meni tvar....ale nevim ja mam jen ty bile bambus a zatim v pohode, jsou porad krasne nadychane save...
18. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Markusko, nové vzory budou možná už koncem tohoto týdne, určitě příští týden. Měli jsme teď z technických důvodů týden pauzu v šití, takže se mi skoro všechno vyprodalo, eshop je jakýsi prázdný :rolling_eyes: Něco málo přidám ještě dnes, ale moc toho nebude.

Na Bránu jdou holčičí i klučičí vzory, ale nic nového, všechno z už známých vzorů.
18. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dagmarko, já mám barevné i přírodní, je pravda, že ty přírodní jsou na tom trochu líp, ale taky žádná sláva... já je teda peru pořád na 60... jako sajou skvěle, nadýchané jsou, ale ten tvar je děsnej. Prostě už z toho draka neuvážu ani náhodou.

ivusko děkuji, tak to já si počkám :slight_smile: Mně nevadí, že na bráně budou ty staré vzory, oni tam teď nic nemají a já bych koupila aspoň dvě na zkoušku :wink: ale říkala jsem si, že když je to vyprodané, tak třeba budou nové vzory. Ale mně se moc líbí i ty staré :wink:
18. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivusko, a kdy budou výhledově natahovací vlňáčky? :slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Baco, až bude vlna, což netuším, kdy bude :(
18. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, opět bych potřebovala radu :wink: Chystám se lanolínovat svoje první nové vlňáčky. Je to dobře takhle? - vyperu, naložím do lanolínového roztoku (mám Ulrich, píšou tam na 4 hodiny), pak vymáchat ve vodě, usušit a tak 2x zopakovat?
18. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem lanolínovala vždy jen jednou. A doporučuju ještě vyždímat, já ždímám v pračce, někdo v ručníku. Hlavně nedávat na slunko, i když to zrovna teď nehrozí :grinning:
18. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
to je fakt, sluníčko vážně nehrozí :confounded: díky :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
helula, klidne je nech v tom ulrichu i pres noc...
18. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
taky nechavam impregnaci dyl, nejdriv mam gatata naruby a pak je obratim spravne.. a odstreduju v pracce:slight_smile: pak jsou uz skoro suche a doschnou treba pres noc :wink:
18. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda vlňáčky po impregnaci už nemáchám ve vodě, to se má? :fearful: :fearful: :fearful: Já jsem je vždycky jen vysušila ručníkem a nechala uschnout :confused: Jinak já používám impregnaci disanu a taky nechávám přes noc :wink: .
18. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ne, nemacham, jen odstredim:slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
markusko, prave mi z mamaji odeslali balik s longies, takze je URCITE maji skladem, jak udavaji na strankach:slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já po impregnaci nechám vlňáčky vymáchat v pračce a odstředím. Máčím v lanolínové kůře z lékárny přes noc.
18. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
zihu jejej, tak to já je snad hned objednám :slight_smile: asi asi raděj počkám na manžela, aby mi to schválil (naštěstí jak se to týká látkovek, tak mi schválí všechno :grinning: )
18. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
markusko- tak to máš štěstí, manža by mi skoro žádný kupovaný neschválil, co si doma ušiju tak to jo a moc se mu to líbí, ale jinak ne
18. kvě 2010 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdo má doma ty barevné popolinky? Už jsem to prala potřetí v ruce a furt to pouští jak prase :unamused: Po kolika vypráních to přestalo? Dají se vůbec někdy prát normálně s plínkama?
18. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
mehlo v tomto opravdu štěstí mám, že manžel je do toho stejně zapálený jako já :slight_smile:
katarino já je mám, ale nikdy mi nepouštěly, od začátku peru všechno dohromady a nikdy mi to nic neobarvilo :confused:
18. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevite nahodou z jakeho matrose je lemovani u popowrap? Maly ma ted nove popowrap na spani a nejprve jsem myslela, ze ma na nozikach po nocich otlaky, ale spis to vypada na alergickou reakci na ten matros na lemovani, ma to i trosku na zadech a na brisku, proste cerveny prouzek s trochu teckama :frowning2: Asi teda budu muset poslat kalhotky dal, ale prave se chci vyvarovat u nakupu dalsich kalhotek, at se zase neosype. S cim mate dobrou zkusenost?
18. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Katarina: já je mám taky a puštěly lehce při prvním praní, pak už nééé... To bych je asi reklamovala, kdyby to dělalo... A v čem pereš?
18. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak jsem viděla ty syté barvy a navíc tu někdo psal, že mu ze začátku pouštěly, vzala jsem je v umyvadle několikrát mýdlem-normálním a pouštělo to furt, možná by to nic dalšího neobarvilo, nevím, to jsem radši nezkoušela, páč ta voda byla dost barevná :unamused: Teď jsem je vyždímala, usuším a uvidím, ale radši to i podruhé vyperu v ruce...
18. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek