• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Já jsem další, kdo má plenky v excelu :grinning: Mám tam pořizovací cenu, cenu, za kterou jsem prodala zůstatkovou, krásně si vyjedu součty kolik v nich mám :grinning: TeĎ jsem na 7500, na léto bych chtěla pořídit nějaké vlňáčky, ale zatím jsem s tou sumou spokojená.

Kolikrát musím vyprat prefold, abych se na něj mohla spolehnout přes noc?
21. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, to jste mě dostaly s tím excelem :stuck_out_tongue_closed_eyes: já schovávám faktury, že si to z nich jednou sčítnu, ale už jsem začla pracovat na vlastní tabulce :grinning:
21. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já už tu tabulku taky mám :grinning: :grinning: :grinning: dobrý nápad :wink:
21. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zihu :frowning2: . Snad jo :wink:

Terez, říkáš 30%, jo? Tak to zkusím přepočítat.
21. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no pak jsem nemela problem to prodat.. kdyz jsem strhla min, tak o to nikdo nezakop..
21. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Evičko, tak jsme tady rozputali vytváření tabulek :grinning:

Betel, já to mám taky tak. A na konci součtové vzorce :wink:
21. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez :wink:
21. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
terez a kde prodavas plenky? ja mam taky prave par a nic :(
21. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
30% tak to mam, dokonce i min, protoze postovne mam v cene.. a plinecky luxusne zachovale a nic :frowning2: ale pockam si, nekdo je bude chtit :wink:
21. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tady a na mimibazaru. ale zkousejte to i na aukru, tam toho neni jeste tolik.
21. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dik, vyzkousim :slight_smile:
21. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
K cenám v bazárku: Tak se zkuste zamyslet za kolik byste plenky koupily vy. Většinou je představa o ceně na straně prodávajícího cca o třetinu vyšší než na straně kupujících. Možná proto se obchody nehýbou. A prodávat použitou plenku za 80% původní ceny je podle mě divné. A PULky, které mají udávanou životnost půl roku, prodávat po roce za 75% je nehoráznost. :zipper_mouth:
21. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja treba rok pouzivane pleny neprodavam. kdyz uz je rok pouzivam, tak jsem s nimi spokojena a rozhodne si je necham na dalsi mimco.. :sweat_smile: prodavam lezaky, co mi nesedly a vetsinou je emmca mela na sobe ani ne 10x. pak si myslim, ze kdyz slevim 30% tak je to vic jak seriozni nabidka.. :grinning:
21. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
terezita, vidim to stejne:slight_smile:
21. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kubinkov, PULky mají životnost půl roku :confused: ? To vůbec nevím.

My druhé jen tak brzo neplánujem, takže po odplenění prodám nejspíš vše. Zatím jsem si u žádné plínky neřekla, Jo, holka, tak tebe miluju :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
blka, neee??? ja miluju tu BG kapsovku:slight_smile:) a shorties taky:grinning:
21. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak BG kapsovku ještě pořád nemám :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, buďte trpělivé s prodejem, každá věc má svého kupce, i když mně tu taky stále straší jedna pp ultrafit biofroté a nikdo ji nechce, jsem to vždycky nasadila za relativně vysokou cenu a když to nešlo, tak jsem to sundala, doporučuju inzerovat na více serverech, něco jsem prodala na mmb, něco tady, něco na bráně
blka, ano, prodejem jsem získala zpět ty peníze, ale zas mám štěstí, že kolem mě jsem přesvědčila tři holky a ty toho ode mě koupily celkem dost, a protože neplatitly poštu, tak jsem mohla nastavit vyšší cenu, chápu, že to zní hrozně, ale šla jsem do látky hlavně kvůli penězům, tak jsem ráda, že to takhle dopadlo :wink:
21. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja teda tabulku nemam a nevim, kolik jsem do toho vrazila a uz ziskala. Ale zatim jsem prodala vse, co nam nesedelo strihem, nechala jsem se tu zlakat a koupila apod. Az odplenkuji, prodam zbytek. Ceny davam podle stavu plenek a rpesne tak, abych si je byla ochotna koupit i sama. Ted jsem koupila nejake z druhe ruky pro sebe a kdyz vim, jak pleny vypadaji po pouzivani, koupim ty za nizsi cenu nez za vysokou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale samo, ze zalezi jaky.
22. kvě 2010 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
znáte BUm Genius kapsovku? Jé užasná a mometálně jsem sehnala i novou plínu od stejné firmy! Vypadá úžasně, je krásně pružná..kdo chcete mrkněte sem, tady jsem ji koupila!

http://nejenprodeti.cz/plenky-flip

Máme růžovou ..tyhle plenky vydrží všechno :slight_smile:
22. kvě 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ufff, teda po ránu počítat cenu látkový výbavy.... Dělá to kolem 19 000.-- ještě že to můžu omluvit plenkováním dalšího dítěte :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kvakulko, týýýý jo :confused: Co máte za plínky? My jsme tak na těch 8000, ale je to od oka, tabulku mám, ale trubka si nepíšu, za kolik jsem plenky zase prodala, ale všinou posílám dál hnedka ty koupený, tak je prodávám za stejnou cenu, protože jsme je třeba ani nepoužili.... a poštovný už bude pěkná suma :rolling_eyes:
22. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jak to děláte na dovolené? Za 14 dní jedem na chatu do Krkonoš a musím vzít jednorázovky, protože s praním by až tak problém nebyl, mám Miofresh, ale schnutí!!! :rolling_eyes: JAko sušák fakt do auta nenarvem :grinning: Vemu akorát plíny na noc....
22. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
erinko já bych vzala šňůru a kolíčky, třeba tam je balkonek, okno s háčky nebo někde v koupelně...
22. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
je to v Krkonoších a obvykle míváně škaredý počasí, lono i sněžilo :frowning2: a uvnitř místo na šňůry není, je tam leda půda se senem :grinning: Jako vždy se spoléháte na to, že šňůra se někam dá?
22. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
erinko vzala bych šňůru, vždy se to někam pověsí :slight_smile: já řeším výhledově léto, taky nevím jak se roznodnout, zaprvé máme chatu na samotě, kus od vesnice, vše se nosí na zádech, ale v létě problém s vodou, mamka mne přemlouvá na jednorázovky že to bude jednodužší, ale azse tahat ten odpad dolů, tož nevím. uvidíme jak suché bude léto :slight_smile:
22. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
erinko mě to jen tak napadlo, já na dovolené s děckama ještě nebyla, natož s látkovkama :grinning: a na té půdě by to nějak nešlo sušit?
22. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Alespoň PP to píšou v návodu, že se mají PULky po šesti měsících vyměnit z hygienických důvodů. Samozřejmě to nedělám, protože pak dál výborně fungují
22. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, a proč se potom dělají i jednovelikostní pulky? Já mám dvoje a plánuju je používat až do konce plenkování a vlastně V Lka jsem taky myslela, že vydrží
22. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak teda některé mě holky fakt šokujete, tolik peněz vrazit do plínek, si tu pak připadám jako břídil :grinning: já jsem tak na 7-8 tis. a i to před mm tajím.... ale teda už jsem hodně ušetřila na jednorázovkách, něco jsem i prodala, tak mám celkem dobrý pocit a hlavně mě to baví :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek