• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@sussanah čau já nevím my měli akorát bambino mio z Pulek a potom ty naše šitý a nic mu to nedělá- má je teda občas trošku otlačený, ale alergie ne.
25. kvě 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sijen ahojky mrkni na http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34040547&tab=1 mám tam na prodej dvoje PUL nejmenší velikost zn. bambino mio a pak taky šiju na zakázku plínky- http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34040149&tab=2
25. kvě 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Manžel je vtipálek, co :grinning:
25. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Vsak ho humor prejde.. Dneska a zitra vecer ma po prichodu z prace sluzbu a ja se zavru do pokoje a musim se ucit na zkousku ve Ct. Uvidime jestli po spolecne stravenem case bude vic rvat syn nebo manza :sunglasses:
25. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah tak irma nezklamala :slight_smile: já tomu taky nevěřila, ale te´d už jiné separačky nechci, na co vyhazovat peníze za celulozové nevo viskozové, pocit sucha dělá irma daleko lepší, na plínkách nemám žádný fleky od kakošů, což jsem při celulozových měla vždy.
Jo irmu peru taky na 60, zatím v pohodě, až se zničí, tak koupím další, musíme si v létě udělat výlet do Brna, máme to sice taky pěkně daleko, ale máme tam naštěstí rodinu. Myslím, že výlet do ikey se vyplatí i pro jiné věci, ne jen pro irmu, mají tam super vychytávky na zabezpečení domácnosti, kryty zásuvek, rohů, zarážky na dveře, okna, šuplíky, skříňky, kryt na varnou desku, nehledě na různé doplňky do dětského pokojíčku atd. atd. já bych tam mohla vždycky strávit hodiny a hodiny, mít tak čas :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna a na jakou velikost irmu stříháš?
25. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelle1 jé, tak nějak od oka :sweat_smile: a nastříhala jsem si to moc dlouhé a úzké, prostě aby ti to pasovalo do plínky, větší a širší než vkládačka
jinak teda super věc ta nová funkce s tím odpověz a zavináčem před nickem, hned mě to upozornilo, že mám novou zprávu :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle1: nastříhala jsem to na asi 13x31cm. Mám jich něco přez třicet a ještě kus "suším" na flísáčky :grinning:
25. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si tu Irmu snad taky koupím :sunglasses:
25. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemate nekdo zkusenost s popowrap a zaroven Bummis nebo Thirsties? Jak jsem psala, musim je vymenit, kvuli nedobre reakci na lem, tak prave nevim, jake jsou na omak a matros ty dvoje :frowning2:
25. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Mám Bummis Brite (M) a dvoje Popowrap (L). Ty Bummis jsou takové líbivější a pro našeho drobka mi připadaly lépe padnoucí. Mají lemy obšité polyesterovou pleteninou, která je měkčí, ale zase déle schnou a bývaly vlhké tak, že jsem je raději při přebalování vyměnila, aby to nestudilo. Popoliny byly pro V. stále dost velké a vešla se do nich jakkoli vycpaná plínka, schly o něco rychleji. Po roce a půl stále neprovlhají, jen mají místy odlepený PUL. Podle mě jsou oboje stejně kvalitní, mě se víc líbí Bummis Brite. Materiál je cca stejný, příjemný. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Myslíš na omak vnitřek? Nebo ty kraje? Bummis je má určitě jiné, než popowrap. Thirstiesky bych musela ošahat, ale taky myslím, že jsou jiné. Každopádně s těma dvěma jsem o hodně víc spokojená než s popwrapy.
25. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka myslim prave ty kraje, jak je lem tak pres to je to potahnute takovou tenkou svetlou/bilou latkou a on je presne na tech mistech ma uplne cervene pruhy, ktere se mu po noci ztrati az tak k veceru po vydatnem mazani :frowning2: No asi pujdu do tech bummis, jeste jsem psala na branu, tak uvidim, jestli mi odpovi.
25. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Na omak je to něco jiného. Přijde mi, že u těch popowrapů je málo látky, tak ta gumička tam vadí. I Marečkovi se zařezávaly a to je dost hubeňoučkej. Ty Thirstiesky jsou jiné, byla jsem je ošahat :wink: . Ty bummisky mají ten okraj o hodně silnější.
25. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky kdo máte longiesky, tak jakou velikost pro 9 kiláčka?
25. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, rozhodně Lko, vydrží pak dlouho, ale Mko by už asi nebylo :wink:
25. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna určitě L-ko :wink:
25. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna určitě L
25. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak díky, na mmb jsou zrovna dvoje mka, tak škoda, že nejsme menší :frowning2:
25. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mrkněte, mám ty plíny dobře nandaný a zaplý? Ivuško??? :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
two size popo? a jaká?
25. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Organic
25. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to přijde u té twosize nějaký divný, tak nevím, jestli ji mám dobrou stranou :grinning:
25. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to fajn, když dítko leží na břiše..asi je správně
25. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Anavy na snapku asi není co zkazit, ale Ivuska tak pěkně popsala zapínání patentkové, tak doufám, že tak pěkně popíše pro mě i tu snapku, jsem z toho zatím taky nějaká nesvá :sweat_smile:
Aha, to máš pravdu, to musím zkusit, na břiše na přebalováku je ráda, ale zatím je "přeperu" :grinning:
Erinko, Anavy je nasazená skvěle, doporučuju ti se s touto fotkou zúčastnit fotosoutěže :wink:

U Popo jsem si taky nikdy nebyla jistá, jak to vlastně patří (máme Two size bambusku, kupovala jsem ji kdysi na Klárku, ještě za těhotna)... Nakonec jsem zkončila u stejného způsobu, jako máš na fotce.
25. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom teda kdybys chtěla, aby plínka byla nižší, tak můžeš přední okraj založit. Je jedno, jestli směrem ven nebo dovnitř, já raději zahýbám dovnitř, zdá se mi to praktičtější.
25. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ivusko, fotosoutěž?? Musím mrknout na stránky :grinning:
26. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek