• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
@lucie.krajcarova ja skladuju v kyblu na sucho bez vika a peru tak co 4-5 den, ale je to v pradelne, kde se vetra, takze to vubec neni citit. Jen ten kybl jak rikas, ale to pomuze nalit ocet a trochu projet hadrickou a vyplachnout a pohoda
8. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, já peru co 2-3 dny, my máme tak 6 plen za den a na noc už dávám jednorázovky, bo ty ranní příhody už mi nestály za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkusím to tím octem. jinak počůrané teda skladuju nasucho, nevím, třeba i v tom je problém. ono samo o sobě to nesmrdí, jen kýbl, když sundám víko. mám to v koupelně a můžu často větrat, ale i tak :slight_smile:
8. čer 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah 4-5 dnu?!? to musis mit mraky plen!!! :grinning: ja peru obden a vychazi mi to tak akorat.... :sweat_smile:
9. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene My to máme tak nějak podobně, já musím prát skoro denně, maximálně obden, a to už je malé 7 měsíců... My máme prostě nadstandartní dítko ve všech směrech :grinning: Denně minimálně těch 10 plín dá, plus ještě párkrát na nočník...
@zihu Myslím, že je sussanah je BKM, jestli si dobře pamatuju :wink:
9. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markusko aha, tak to by vse vysvetlovalo:slight_smile:)))
9. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. čer 2010 v 10:42 • mehlo
@sussanah Moc děkuju. Jen mě štve, že když chceš koupit něco takového malého, tak se připočte poštovné 2x dražší :rolling_eyes:
9. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana mna to tiez napadlo, skusim posondovat kamosky, ci niektorej neostala nejaka porodnicka vlozka a vyskusam na doma. :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zihu jj my jsme BKM, takze ted mame tak prumerne 2 pliny na den + 1-2 na noc, pokud se v noci probudi, coz uz ted moc nebyva. Takze to opravdu je jen polovina pracky i po tech 4-5 dnech :wink:
9. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - jaké separačky - druh či značka doporučujete pro novoška? Jsem se už možná ptala, ale jsem debil a už jsem to zas zapomněla.
9. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí

@sven : hodně se tu doporučují Popolini, celulozové. Mě nakonec nevyhovovaly. Malej pořád kadil a v těch separačkách se mu to rozmázlo všude, kdežto bez nich to bylo v plínce. Teďka jsem si celkem oblíbila rozstříhanou deku Irmu z Ikey. Myslím, že na látkovkách jsem viděla, že prodávají testovací sadu různých separaček. Je to fajn nápad. Já jsem si koupila těch popolinek 2 role a teď mi to tu leží.... no třeba na další kolo se to hodí.... :wink:
9. čer 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy látkovkách -látkovky.cz
9. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sven Pro novoška jsou lepší celulózové separačky (třeba Disany nebo celulozové Popolini-v roli), vaječinka v tom hezky zůstane. A po začátku příkrmů přejít na viskozové (Popolini v krabičce), na bobky jsou prima. Jednu dobu jsem nepoužívala žádné, když malá míň pila a chudinka měla úplně tvrdé bobky, jak od kozy, pak jsem dávala jen večer -měla kakací časy a teď jak kdy a jak kdy se zadaří-kaká kdy se jí zachce, někdy zrovna dám separačku a jindy ne, tak seškrabávám a nadávám :grinning:
9. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sven ja kupovala taky celulozove bambinex, byly super save, takze vajecina nesklouzavala. Pak jsme presla na jine http://www.plinky.cz/index.php?action=sortiment&kid=483 ty byly krapet delsi, rozstrihla jsem a bylo 200ks :wink:
9. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda děvčata, musím konstatovat že šílenství jménem IB tu ještě neskončilo, jak by se na první pohled mohlo zdát, za hodinu po zveřejnění inzerátu mi zůstaly 3 plíny z 11 a i o ty už mám dvě zájemkyně :wink: . Teda zírám na tu rychlost :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana to je sila, gratuluju:grinning:
9. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo zkušenost s těmito plenkami? http://www.merinostar.cz/ Potřebovala bych nějaké pěkné vlňáčky na ven a Ivuska je pořád nemá, tak že bych zkusila tyhle.
10. čer 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz ty jsou nádherný a nejsou drahý, zkušenost s nima ale nemám...
10. čer 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po dlouhé odmlce zase tady...
Nemáte někdo zkušenosti s plavečkami imse vimse. Bych si chtěla pořídit, začaly jsme s malou chodit na plavčo a nechci cpát jednorázové do vody. Už je na příkrmech, tak vaječinku nemá. Ale bojím se, aby neproteklo nějak čůrání. Mají ty plavky vůbec nějakou savou vrstvu?
10. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
betelgeuzz to je bomba, krásnéééé, jen u nás by musely z kola ven jiné :slight_smile:
10. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz mooooc pěkné, ale je to nový e-shop, tak asi moc zkušeností nebude...
10. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abhaya plavečky jsou prima a ne, savou vrstvu nemají, čůrání proteče ven, ale to u papírovek taky protože natáhnou vodu jen co do ní dítě vleze..Máme Imse Vimse červený s ještěrkama a spokojenost :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz tak ty svrchňáčky se srdíčkem jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem teda zatím žádné nekoupila, protože k tomu tak nějak (nevím proč) netíhnu, nemám důvěru nebo co... používám jen PULky... ale tyhle jsou fakt kráááááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abhaya Já mám taky plavky imse vimse a jsme spokojená. A jak píše Joohana, čůrání proteče i u jednorázovek. Jde o to, aby plavky chytily případnou nehodu :wink:
10. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz ty vlňáčky jsou nááádherný, škoda že už mám vlňáků hafo, šestý fakt nepotřebujem...
10. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem omrkla ten obchůdek merinostar a myslím, že se tedy moje výbavička ještě rozroste :grinning: . Škoda, že jsem si minulý týden objednala lovíky, jinak bych asi zkusila ty jejich ježky. A za 400 aio, to se mi zdá fair ne?
10. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dají se ještě někde objednat lovíky? Čtu tu o nich a na bráně nejsou.Prosím poradíte? Jsme s nima strašně spokojení. Díky moc
10. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulebobule kupovala jsem je jednou přímo od výrobce a dobrý, přišlo to za týden v dárkovém balení s jednou dávkou lanolínu zdarma :grinning: , tak jsem teďka na léto ještě přiobjednala jersey na sucháč. Obchůdek je:
http://www.loveybums.com/index.php?l=product_list&c=3
10. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame díky a jakým způsobem se to platí prosím tě? Já je mám tak ráda a bohužel tady je člověk nesežene :pensive:
10. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když najedeš na ten odkaz, viz výše, pak vybereš jaký typ chceš a pak velikost. Pak už je to normální e-shop. Za jedny kalhotky jsem platila poštovný 9 dolarů.
10. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek