• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
No já ti přeju ať nedopadneš s holčičkou jak já, naše pusinka se nevešla do bodýčka a dupaček které jsem měla v porodnici na odnoc domů (a tatínek zapomněl donést větší), takže jela v rozepnutém bodynku a kombinézce:slight_smile:.
Synek vážil po narození 3150g a vel. 50 tak měsíc oblíkl, dcerka měla 4150g a po narození oblíkala 62 :grinning:
14. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jasekd Nahodou HD jsou super pliny, klidne bych mela vybavu jen z nich a zadny jiny by mi nechybely :wink: . Ze zacatku jsem mela Klasiky, ted mam jednu pastelku a premyslim ze jeste dokoupim :dizzy_face: (moje vybava je jinak od kazdy pliny 1-2, mam e-shop, takze vsechno testuju :sunglasses: ). na druhy dite uz doufam nic testovat nebudu a pojedu v pastelkach a grobaby :slight_smile:
jo a k tem rychle rostoucim detem, jedna moje kamaradka ma holcicku, co ma v roce 7,2kg, jede v IB SIO co vim od zacatku a teprv po prvnich narozeninach dokupovala dalsi pliny/velikosti :confused: :grinning:
@kvakulka drzim palce na holcicku :slight_smile: . ja chci druhy snad radsi kluka, jinak zas utratim majlant a to nejen za pliny :sweat_smile: :grinning:
14. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente ahooj, holka, už dvakrát jsem na tebe měla dotaz, snad to po třetí výjde :grinning: Ty jsi kupovala taky ty Blueberry minky svrchňáčky, ne? Jaké jsou? Nevzlíná ta vhlkost po těch chlupech? Jak se jinak máte? Malá je zdravá?
14. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem konecne koupila nove nocni svrchnaky Thirsties a teda jsem nadsena, zadne cervene pruhy a krupicka na stehynkach, perfektne sedni a hlavne ty barvy! Mame klucic vzor stromecky a jsem z nich unesena. Doufam, ze me to brzy neprejde a nebudu zas neco dokupovat :wink: Chjo, maly zase krici, nejak to usinani s tatou nezvlada, jdu zasahnout...
14. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sussanah To máte ty vícevelikostní? Sakra sakra, zatím jsme odolala :grinning: A Disany jsou dupr :wink:
14. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinka83 to jsem rada, ze vam disany sedi :slight_smile: a vychazi vam tam jeste rezerva, jak jsem to zkousela ja? A ano, mame ty duowrap a jsou bezva, sice opet neverim tomu, ze by se do toho veso 15kg dite, protoze my jsme na te prostredni velikosti na noc, kdyz ma kalhotovku a teda je to tak tak, takze uz to asi povolim na to nejvetsi tak do mesice. Tak nevim, jestli mam nejake divnorozmerne mimco :grinning:
14. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sussanah Jojo, ještě se prcek nějakou dobu vleze a v těch hicech už jsme s malinovýma frajeřily venku :dizzy_face:
My bysme nějaké PUL užily, a Thirsties nám vyhovujou, tak uvidíme.... :slight_smile:
Baru je naštěstí menší, takže máme všechno na dýl :slight_smile: Novosklad dávám doteď :grinning:
15. čer 2010 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone Ty máš e-shop? To vůbec nevím :sweat_smile: Napiš link, podívám se ti do obchůdku, ať pořád nepodporuju jen Bránu a Látkovky :wink: Díky!
15. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, dostala jsem radu, že pokud chci látkovat, mám si vás přečíst. Udělala jsem, získala jsem spoustu užitečných rad, za což vám vřele děkuji.
Zatím chci jet v čč a pak postupně, jestli mě to bude bavit (mám už doma 4 letou holku tak se musím věnovat i jí, ne jen plínám:slight_smile:) chtěla bych přejít postupně na SIO a AIO.
Ale teď sepisuju, co všechno pořídit a zarazila jsem se právě u čč: kolik mít 70*70 a kolik 80*80? Můžete mi poradit?
15. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakulka jj, noone má e-shop, ale ne v Česku, a právě ona mě sem odkázala :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzcacig nazdarek :slight_smile:

@kvakulka jak psala zuzcacig, ja k vam chodim smirovat info ktery pliny frcej, at mam e-shop takzvane IN :sunglasses: . u nas to zatim tolik rozsireny neni, byly tu k dostani jen BG, TB a pak od mistniho vyrobce, takze jsem tu v plinach udelala dost revoluci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone ahoj a kde je to u Vás- jestli smím být tak smělá? Taky se ráda podívám, co nabízíš.
15. čer 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarina82 - minky v pohodě, ale já přebaluju po 2 hodinách a snažíme se nočníkovat, takže delší nacucávání nevím :grinning: malá musím zaťukat a od listopadu dobrý, zrovna zítra jdeme na kontrolu, tak nám snad zase sníží léky, kéž by :dizzy_face:
@zuzcacig - já mám 70x70 cca 60 ks a 80x80 asi 20ks. Jedu především v čč a přes ně nějaké svrchňáky, dle nálady a barev :grinning: AIO a SIO nemusím, beru je většinou jen jako rezervu.
15. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente: díky, takže stačí zatím ty 70*70. A máš vyzkoušené různé značky?
15. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzcacig - mám libštát a Kikko lux. Oboje zatím drží, ale kikko jsou lepčejší a myslím, že mi určitě vydrží dýl. 80x80 jsem kupovala nějaké v Intersparu, drží, ale šednou a nejsou tak měkounké jako libštát nebo kikko.
15. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente Já taky přebaluju často, zatím jsem je nezkoušela, ale asi je vytáhnu. Mají být nějak od 6kg ty M-ka, myslím :confused: Kačka má dle mého domácího vážení cca 5,5kg, tak možná by to šlo. Ale jinak pulky nejedu vůbec, jen vlňáky nebo flísáčky.
TO jsem ráda, že je malá ok, držím palce, ať zítra dobře pořídíte :wink:
15. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente : díky, zatím jsem jen dle referencí na netu vybrala Kikko lux, tak jsem ráda, že to někdo další potvrdil :slight_smile:
15. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, mam dotaz. Ma nektera z vas zkusenosti s plenkam hybler, co se daji koupit v tescu? Pry je to totez, co libstatske, je to pravda?
15. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmk ahoj, není to totéž, je to totální nekvalitní síťoviny...hnuuuus:slight_smile: Máme jich pár a je to max. na otření pusinky nebo zadku:slight_smile: Ale na savost asi nula nula nic. Libštát taky není bůhvíco, ale pořád je od hyblera nekonečně daleko:slight_smile:
15. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaj Dekuji za recenzi. Mne se to hned nezdalo :slight_smile: A nevis, kde se daji v CR koupit plinky normalne v obchode, idealne v Brne? Ja bydlim mimo republiku a je pro mne komplikovane objednavat cokoli pres net.
15. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmk tak v Brně to máš jednoduché. Brána k dětem :wink:
15. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarina82 Jo, ale kdyz do Brany nechci? :sweat_smile:

@erinka83 Jake plinky mas od disany? zavazovacky?
15. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmk: a proč nechceš do Brány? Já mám naplánovanou objednávku právě u nich
15. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmk no, ony jsou ještě nějaké obchody určitě, ale já o žádných nevím. Pro klasický libštátky nebo jiný čtvercovky můžeš i do nějakého dětského obchůdku, ty mají snad všude, ale člověče jako fakt látkovky - větší výběr mě teď nikde jinde v Brně nenapadají. Ale nezoufej, mrkni na net na obchody s látkovkama a mrkni, kde mají prodejny a třeba v Brně ještě nějakou objevíš...zkusím taky pátrat:slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarina82 - já jedu i PUL, střídám s vlňáčky. A pohoda. Malá ještě nikdy nebyla opruzená (jen jednou jako reakce na nové léky, ale to byl děsn, večer čistá a ráno úplně rozmokvaný zadeček :frowning2: , ale genciánka pomohla okamžitě).
@zuzcacig - jj, Kikko jsou moc fajn, no uvidíš sama :dizzy_face:

Hele a je tedy nějaká super novinka? Že bych zhřešila :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmk tak třeba babako.cz je z Bystrce, nebo naturebaby.cz je z Brna - Bosonoh, anavy plenky šije Ivuška z Brna a taky se určo dá na ně někde mrknout :wink:
15. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzcacig Ja to tu nechci moc rozebirat, dejme tomu, ze se mi nelibil pristup prodavacky v obchode. Dal to tu nebudu resit :slight_smile:
@kackaj Diky moc za tipy. O Ivusce vim, ty ostatni obchody projdu.
15. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmk to stačí, nelíbí se ti prodavačka, já myslela, že jsou nějaké problémy se zbožím/placením
15. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmk já na bráně taky ty kočky moc nežeru, tak jak jsou vstřícní na webu, tak ve skutečnosti se mi moc taky nezdají (řešila jsem pár reklamací, tak jsem byla trošku za blba)...ale ono někdy i zdání klame, každopádně tam chodím i nadále a myslím si svoje :wink:
15. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone Mne se taky libej, netouzim po jinejch, ale kdyz vidim, kolik je druhu, co tady probirate, mam pocit, jestli jsem o neco neprisla. A dost casto jsem tady na ne cetla, ze jsou tvrdy, hruby apod. Mne pripadaj OK, ale nemam vyzkouseno jine.
15. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek