• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@kackaj Hm, u Popo vel. L je psáno 40x58... Tak to ti asi to moje Lko stačit nebude... No tohle právě snad odhalí testování, jaké velikosti se osvědčí na jak staré děti.
25. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jasan uvidime...ale tak narovno by to urco stacit melo. Na ten kalhotkovy sklad asi ne no... Ale neva, my ho nepotrebujem, na co??? :wink:
25. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás na opruzeninu poprvé asi v 8 měsících nezabral ani imazol ani pevaryl nakonec zabral až canesten. A u toho říkala doktorka, že je poslední co může poradit, že když nepomůže tak už musíme na konžní.No a ted v roce nezabralo nic z těhle tří. Nakonec až pythiol (který se dávat dětem nemá :o( ) na noc. Zinková mast na den. A až se to slouplo tak promastit infadolanem.

jo a doma veselo protože se zjistilo že tam kam jsme měli jet na dovolenou je doporučeno zkontrolovat si očkování proti spalničkám. Noa samozřejmě, že gabča v roce ještě MMR naočkováno nemá. :o( No a v sousední zemi je právě epidemie spalniček. Tak nevím jestli to risknout. :o(
25. čer 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka3 Tak to je teda dilema-zrovna malá měla před 14 dny naočkovány spalničky, měla jsem trochu obavy, ale jen byla jeden den spavá, jinak jsme zdá se vyvázly bez reakcí.
25. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Tak ty vv co budeš šít se nebudou srážet a tak "vlnit" jako třeba Popo? Máme Popo vel. M a asi bychom za čas snesli i delší a Popo vel.L nejdou nikde sehnat. Nedočítala jsem, tak to tu už možná bylo..kdy budou k "mání ty vv?
25. čer 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 Nebudou se vlnit, bude to úplně jiný materiál. Ty klasické vv plínky jsou z takového jemnějšího kepru, což je tkaná látka, já budu mít úpletové, podle mě je to praktičtější, když z toho chce člověk dělat kalhotkový sklad, na použití narovno se rozdíl neprojeví.

Když je taková sháňka po něčem, co má rozměry jako Popo L, tak to holt budeme vyrábět, no :wink:

K mání v běžném prodeji by mohly být tak za měsíc a půl.
25. čer 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Díky za odpověď, tak to je super, už se těším:slight_smile: Ten kalhotkový sklad nám už nejde udělat, má to moc zařezané. Tak buď potřebujem širší plínečku nebo delší snapku :grinning: Že by se začaly dělat i snapky v několika velikostech :grinning: Hlásím se tedy do pořadí na vv:slight_smile:
25. čer 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h juuu, ted jsem docetla, ze budes delat i vv, tak to teda budu velmi bedlive sledovat :grinning: Velikostne nm sice popo M staci, zato kapacitne ani omylem a o potrebujeme jen na jednu nehodum protoze jinak jeden na nocniku :confused:
26. čer 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk ondřejovu mast snad mají v každé lékárně, kde se vyrábějí mastičky, určitě nebudeš mít problém to sehnat, u nás to dětská dr. ordinuje každému miminku hned, jak přijede z porodnice na celé tělíčko a na všechno je ondřejovka :grinning: , takže nevím, proč charleen píše, že by se to na miminka nemělo moc používat :astonished:
26. čer 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jééé, Ivusko, to bychom se možná přidaly-s tou mou malou učůranou..Máme Popo Mka na nudli, ale savostí už hrubě nestíhá, teď to řeším přidáním BH nudle a tak to max ty 3h vydrží, ale možná by neškodilo mít větší plínky...
26. čer 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru, nám říkala PA v předporodním kurzu, že ji vůbec nepozžívat. Kvůli kyselině salycilové, ale už nevím, co je na ní špatně. Ale taky nás varovala před fialkou a tu taky spousta doktorů doporučuje.
26. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký má ivuska.h obchůdek? Ráda bych se mrkla :wink: A poučte mě, co je prefold?
26. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig obchod je anavy.cz a prefold je vicevrstva plenka, ktera se preklada na tretiny :wink: Uz vis? :slight_smile:
26. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Reruna, u mne je problem, ze ziju v Nemecku a to na opacne strane nez jsou ceske hranice, takze tu tu Ondrejovku fakt jen tak nesezenu :frowning2: A pochybuji, ze by mi ji namichali. Takhle budu rada, kdyz se mi podari sehnat imazol a je mi jasny, ze mi budou zas cpat vsechny mozny sebamedy a bepantheny. :angry:
26. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Hurá- dokonce budeš dělat nový luxusní vv!!! Oblíbila jsem si vv do Duo Thirstiesek- tak tam budu mít co ládkovat- zatím nám stačí Popo vv vel. M, ale mám jich kerutě málo- takže nebudem dokupovat a počkáme na tvoje :wink:
26. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj díky za osvětu :grinning:
26. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk tak to je jiná...
26. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz no vidíš, právě naše dr. radí hlavně ondřejovku a fialku :astonished:
26. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zbavuji se nějakých plenek, kdyžtak jukněte na MMB ID 112608 :slight_smile:
26. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Dneska kvuli te opruzenine dojela dula a zkonstatovala, ze je v tom mykoza, tudiz mame cosi se zinkem na tyto ucely. Viditelny vysledek tak za dva dny. Jsem zvedava.
26. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Kvůli tvým vv , bych šla i do čtvrtého dítka, tak mě prosím nepokoušej. Asi si zakážu sem nakukovat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taková škoda, že už má V. plenku jen na noc. :sweat_smile:

@mmmk fialka je i moje oblíbená v boji s velkými opruzeninami. Fialka na umytý zadeček, nechat zaschnout a na to Pythiol. Na běžné ošetření pak Rybilka. :wink:
26. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, mám na vás děvčata dotázek - chystám se poprvé prát plenkovou výbavičku, můžu vyprat dohromady barevné AIO (třeba BBH Magic nebo Bitti d´lish ) s bílými (např. HD Pastelka apod.) - neobarví se to?
Díky :slight_smile:
26. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peko, me se nikdy nic neobarvilo. Peru to vse dohromady. Snad jen cervena plinka od Baby Lucy barvi. Tot ma zkusenost. A doporucuju ty BBH obratit pak pri schnuti naruby, to pak schnou docela rychle :slight_smile: At se latkovani dari.

My ted jsem na hnuskach, protoze ma strevni virozu a s latkou by to fakt neslo. Tak snad uz brzy bude dobre a budeme moc zase latkovat.
26. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Neobarví, neboj.

Hlásím že dva dny s Indulonou a zadeček je k zulíbání. Tomu říkám kůra :grinning:
26. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata díky moc :slight_smile: , doufám, že se nám látkování bude dařit :grinning:
26. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubinkov Čtvrté dítě zcela podporuji a rozhodně ne z obchodních důvodů :grinning: Mě už od porodu zase otrnulo a začínám opět plánovat, co bude dál :zipper_mouth:
26. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Peru to taky dohromady a nikdy se nic neobarvilo a to mám tu BBH tmavě hnědou :wink: Jen tam nedávej aviváž:wink:
Akorát mně se mi na tu BBH nachytaly takovy jemny chloupky z těch světlých plínek, ale vlhkou houbičkou to stáhnu a je to. Taky jsem ji nejdřív sušila naruby, ale pak jsem ten vnitřek vypárala a používám ho jako vkládačku a peru jen ten, když to nepročůrá durch.
26. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h :grinning: To jsme na tom podobně :dizzy_face:
26. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky taky bych si dala říct s druhým dítětem jenže z finančních důvodů to absolutně nehrozí
27. čer 2010 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo Druhé dítě ze začátku nic nestojí, pokud kojíš a použiješ všechno oblečení a vybavení po starším. Něco začne stát až v době příkrmů, ale když vaříš svoje, taky to není moc.
27. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek