• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
jé já jsem pitomá já to blbě napsala- myslela jsem to tak, že právě ty jednovelikostní jsou některým dětem brzy malý, tak proto 2-3 velikosti
1. črc 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gazel čauky my je teda nemáme, ale prakticky všichni co je koupili říkaj, že to jsou vyhozený peníze.
1. črc 2010 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h taky se hlásím na prefold
1. črc 2010 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo No jo, jenže já jsem právě jednovel. chtěla kvůli té ekonomičnosti... Holt se asi musím smířit s tím, že prostě nepadne všem, ale spíš těm hubenějším až průměrným dětem a hodně velkým nebo boubelatějším nevydrží až po nočník. Jenže jakým způsobem na to zákaznice upozornit? Navíc málokdo předem ví, jaké jeho dítě bude, že... Ono taky "po nočník" je dost relativní pojem, u někoho 18 měs., u někoho 3 roky...
1. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo Já pak dám oznámení na svou FB skupinu, až budu mít ty testerské verze hotové. Chci testovat jen v rámci členů té skupiny, ať mají taky nějaké výhody :slight_smile:)
1. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h a jak se přihlásit do FB skupiny??? Jsem málo znalá takovýchto akcí, tak pisni, please:slight_smile: Jéžiš, já už se těch prefoldů nemůžu dočkat:slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj Jestli jsi na FB registrovaná, pošli mi IP svůj mail a já ti pošlu pozvánku do té skupiny. Když dám přímé odkaz, tak to dost často nefunguje, nevím proč...
1. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pech, já na FB nejsem a registrovat se tam nechci, ale že bych extra kvůli plenkám podlehla? :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene Já FB moc nedoporučuju, jak si na to člověk zvykne, děsně to žere čas :grinning:
1. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h - mohla bych poprosit taky o pozvánku do skupiny na FB?, když už tam trávím tolik času, tak ať se někdy dozvím nějaké užitečné info :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Tak mi prosím napiš svou mailovou adresu.
1. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Já chci takýýý :slight_smile: Mail posílám v IP :wink:
1. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h teď se to na tebe posype :wink:
1. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj Tak posílání pozvánek teď na FB nějak nefunguje, mají to věčně nějaké pokažené... Snad bude fungovat aspoň přímý odkaz, ale nevím, jestli ho sem smím dát...
1. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no právě :grinning: já bych stejně byla prd tester :grinning: mám zkušenosti jen s čč a ikea ručníčky :grinning:
1. črc 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivushko, skoda, ze nemam FB. Jinak teda jeslti muzu aspon takhle dat svuj poznatek, tak ac je K. opravdu hubenour, tve plenky mu zase strihem tolik nesedi treba oproti BBH. Ty ma proste vys a kolem stehynek jsou vice vykrojene. Tvoje mu jsou vic bokove a musim mu je kolem nozicek vic stylovat. Ne, ze by mu nebyly, ale teda strihove mi prijodu tyto 2 plinuse uplne jine. On je proste typ po me, ze potrebuje plinky vic do pasu. Popolinky mu jsou, BL ne a otlacuji ho a to ma nozky jak hulky. Takze jednoveliksotni plinky nemuzou sedet vsem stejne, i u hubenouru se to lisi. :slight_smile:
1. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h dík píšu IP
1. črc 2010 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle BBH myslíš bambusky? Já už ani nevím, jaké kdysi bývaly... Jsou už skoro jak na panenku :unamused: . Náš synek má hubený nohy, vůbec je to spíš takové vytáhlé mimino a Anavy pasují vůbec nejlíp z kalhotovek (podobně jako AIO BBH).

@ivuska.h Mám poznatek :wink: Jednovelikostní na patentky v takové té béžové barvě s hnědým potiskem (žebrovaný úplet?)- malinko se vytahují do šířky (tak o šířku zapnutí jedné patentky)- ale neva, aspoň ještě dýl vydrží
P.S.: Ten mladý pán-model na webovkách- to je Ondrášek? No to je moc pěkný pán :wink: Docela podobný Klárce, že?
1. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle Tak s těma BBH jsi mě překvapila, protože když se roztáhnou a obkreslí se střih, je téměř totožný s tím mým (šířka mezi nohama, šířka předku, výška sedu...) až na dvě, resp. tři věci -- BBH má pevnější gumičky, trochu užší ty zadní křidýlka a ten třetí rozdíl je materiál. BBH jsou tužší a ne tak pružné, takže zřejmě na dítěti stabilnější, ale zase tvrdší. Na Klárku se mi BBH už vůbec nepodařilo zapnout, stehna měla uškrcená a v pase jí to odstávalo... Tak mě napadá, že by se u těch mých dala třeba jinak našít gumička -- volněji nebo třeba že by šla míň dozadu...

@kvakulka Díky za poznatek, vím, jaký potisk myslíš, je to žebro, ne oboulíc a tudíž ví pruží... Ony jsou v těch svrchních látkách rozdíly, něco je teplákovina, něco oboulíc, něco má v sobě lycru... A ano, to je náš model Ondrášek :slight_smile: Na Klárku je opravdu hodně podobný, to máš pravdu. Ale má zezadu spláclou hlavu, to ona neměla :grinning:
1. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusko, myslim BBH AIO, ty jsou asi jiny nez bambusky. Abych te nematla. Ale je fakt, ze bambusky budou podobny, to jo! Ty nam sedi podle toho, jak se srazily, ale K. tam ma zatim furt rezervu. Ale tvoje pliny mu jsou, ne ze ne.
1. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle Jo tak to pak jo :zipper_mouth: Ty jsem jen osahávala v Bráně, doma je nemám... Jedna divná věc -- dělaly jsme experimenty s lemováním plínek, zkoušeli jsme je na speciální mašině zalemovat proužkem. Mám tu dvě, jednu snapkovou a jednu patentkovou, je to přesně stejný střih, stejně gumičky, jak ty normální, ale tyhle jsou na pohled větší, vejde se do nich víc vkládaček a prostě celkově na dítěti jsou větší. To je prostě absolutní záhada.
1. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle A myslíš, že ty BBH AIO by stačily na Klárku na noc? Není to moc velký balík? Že bych jednu teda otestovala :grinning: Štve mě to hnuskaření, jenže jsem nenašla plínku, co by jí byla a nebyla obrovská... Nechce se někdo zbavit Lka? Barva je mi jedno...
1. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h bbh aio zas tak velky balik nejsou. a teda z plinusi co mame, nam poberou skoro nejvic.
jinak anavy em. moc nesedi, ale my mame jeste ty nizke a ty jsou na ni fakt moc nizke.. :frowning2: a to neni zadny obrik a je hubenour..
1. črc 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivushko, me taky prijdou BBH AIO dobry a na noc bych je testla. Jako veliky balik mi rozhodne neprijdou.
1. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně teda vadí, že i BBH AIO otlačujou stehýnka - to jsou ty jejich festovní gumky... :confounded:
1. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ivusko, tvoje FB skupina je něco jiného než přímo přátelé? Jen abych o něco nepřišla :grinning:
1. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Jojo, to je něco jinýho :slight_smile: Poslala bych ti pozvánku, ale nefunguje to... Nevím, jestli sem smím dát odkaz, ale určitě tu skupinu snadno najdeš pomocí Googlu :slight_smile:
1. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo počkej, ty myslíš skupinu Anavy? tak tam jsem :slight_smile: Aspoň myslím :grinning:
1. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h : Já mám teda různé série plínek a každá se chová trochu jinak, jde krásně poznat, které byly z jaké série (i snapkové) :grinning: Stejně tak každý barvený vzor sedí jinak, jinak pruží, liší se i o nekolik cm v sedu...
My máme 9kg a plínka sedí krásně, máme ji kousek pod pupík, kupodivu před cca 2m seděla hůř, to už byl ten sed takový naknap i bez malé vkládačky, ale jak poporostl a změnily se proporce, tak začala sedět líp (jako by se snad i syn zmenšil v sedu :slight_smile: ) a nemyslím si, že by z ní měl vyrůst. Je teda pěkný pucík... :slight_smile:
K těm jednovelikotsním: tak to prostě dycky bude, někomu vydrží a někomu nevydrží, někomu sedí, jinému nesedí... Nejde se zavděčit všem. Myslím si, že ten nový typ je dost velký, +- stejný jak mají ostatní značky (navíc tvoje pruží, takže se líp přizpůsobí), to je prostě nevýhoda jednovelikostek, kdo má větší/vyšší/tlustší dítě, tomu nevydrží a musí se s tím počítat. Tak je to u všech plínek. Osobně bych se přikláněla k XL velikosti (lidi je budou kupovat i jako noční, uvidíš... budou velké, takže půjdou dovycpat :wink: ), je škoda rozhazovat velikosti. Já kupuju jednovelikostky právě kvůli ekonomičnosti a takto by to ztratilo význam. Ani bych nepsala žádné upozornění, sedí prostě PODLE PROPROCÍ... Ono to udávání velikostí a kil je fakt jen hóóodně orintační. Ale tak to je prostě se vším (boty, oblečení, ...), nejde být UNI, když lidi jsou originály :wink: :slight_smile:
1. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi konecne dosly bundle treninkove kalhotky a teda me prekvapily, jak jsou mekoucke. Teda az na gumku v pase.. Maly ma 9,5kg a mam M a gumku jsem musela hnedka vymenit, mel ji chudak uplne zarezanou. A taky mame nasi prvni kapsovku, repre plinu k Dr a na navstevy, Fuzzibuns Perfectfit kopretinovo-cervenou :dizzy_face:Tak uz se skoro tesim, az ji maly pocura, at muzu ohodnotit, jak jsou ted horka, tak ma minimalni plinu a mame suche dny,tak uvidime :grinning:
Tak jsem uvazovala, ze se taky pridam k Ivushce na FB, ze bych se hlasila na vyzkouseni prefoldu, ale maly ma proste vlastni rozum a jestli to u nas pujde takhle dal, tak budeme asi brzo bez plen a budu rada, kdyz si uziju alespon tu novou kapsovku :slight_smile:
1. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek