• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
No tak jste mě trochu "potěšili" že nejsem jediná kdo s GB má trable :sweat_smile: Jináč taky mě to mrzí, pač se mi moc zamlouvá až na to že je fakt malá :frowning2: a je na sucháč, což je taky na nic když ho umí rozepnout... Ještě že už je teplo a může chodit bez pleny, nebo jen s čč na novosklad, snapku a nazdar bazar, se s tím nebudu párat když je třicet stupňů :sunglasses:
3. črc 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě se definitivně naučilo rozepínat sucháče :angry: :angry: :angry: . Takže pro nás mají GB další mínus- jsou sice poměerně slušně vysoké, ale drsně se vrývajjí do stehýnek- i přesto, že naše mládě má docela dost štíhlý nožky. Žádná vyrážka se mu z toho nedělá, možná mu to ani nevadí, ale radši v těchto parnech dávat nebudu.
Mám dotaz: na tekutý hovniska celulózový separačky, že? Nikdy jsem separajdy nepoužívala, ale Jáchym kadí už i 6krát denně, což už mě nebaví odepírat :unamused: . Kvalitní jsou Popolini?
Díky :wink:
3. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka No asi moc žádný :slight_smile:)
3. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka Jj, celulozový. A Popolini nebo Disany, obojí prima.
3. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Tak to já tě nebudu nijak zatěžovat :wink: . Já jsem se jen ptala, jestli to dělá i někomu jinému a proč to asi dělá.
@mataharyy A krásně to drží? Já jsem dala Marečkovi čč na draka, udělal pár kroku po 4 a měl to u kolen :sweat_smile: . Asi to málo stahuju nebo co. Ale těma PULkama to hezky drží...
@kvakulka Měla jsem Disany a spokojenost a pak jsem přešla na Bambinexy a ty mi přišly ještě lepší.
4. črc 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka jo drží, ale když jsem dala na draka tak se to rozpadala a pak vlál jak drak, ale účinek žádnej :grinning: ale na novosklad paráda a když do toho ještě dám jednu čč (aby ho snapka nedřela) tak naprostá paráda :dizzy_face: včera tak chodil celej den (po dvou, čtyřech válel se po zemi...) a ani se to nehlo :wink:
4. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Super, tak já to zkusím z toho novoskladu. No právě, že mu ten drak za chvilu vlál jak drak :grinning: . Teda vlát nestihl, protože jsem jenom odnesla PULky, přišla jsem a zase šla pro PULky a sklad upravila a zabalila :confounded: . A to máš čč 70x70 a v pohodě mu stačí nebo ty větší? Myslím, že ty menší nám na novosklad už nestačí :frowning2:
4. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a snapku si nesundávají drobci, když nemají svrchńáky?
4. črc 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna zatim ne :grinning:
4. črc 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Látkařky, prosím poraďte.Který svrchní vlňáky udrží i čtverce poskládaný na draka?Potřebujem fakt držáky a vlnu..
Díky!
4. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja draka skladam cca od 3 mesicu a drzi krasne. Kdyz ted beha jen v tricku a pline a nahodou si sedne, tak teda snapku rozdelava, suchace na svrchnakach taky. Proste zkouma co tam je. I papirovku rozdelava, dkyz ji mel, kvuli prujmum.
4. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukuca Ja teda nikdy neresila, ze by na sklad na draka musely byt extra vlnaky. :confused: Davam na to samozrejme snapku a pak co mam doma. Takze u nas Loviky, BBH a normos pleteny a vse je bez problemu a drzi to.
4. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle já mám totiž vlňák Disany, pod tím čč na draka na snapku a jak se malej kutálí a zkouší lézt , tak za půl hodiny má právě ten sklad povolnej,někde na bocích...Pod těma Disanama to sklouzne..
4. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
PUL kalhotky asi už nechci a na bránu v Brně to mám kousek, ale nemají ty vlňáky co mívali..
4. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka mám 80x80 a když dávám 70x70 tak froté a jde obojí :wink:
Jináč snapku ještě neodsnapkuje :dizzy_face: ale sucháče od tuším půl roku sundá a má z toho hroznou srandu :sunglasses:
4. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Díky :wink:
U nás ho snapka fascinuje, když ji má sundanou, ale na plínkách si ji ještě moc nevšiml. Ale sucháče, to je za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jak mu dám kalhotky, tak mi je hnedka rozepne a furt mi je rozepíná, dokud ho neobleču. I před body mi je rozepíná :angry:
5. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je zajimavy, ten muj, jak ma snapku na dosah, tak si neda pokoj, dokud ji nerozepne. Rad ji totiz cuca. A disany jsme meli loni v lete, to se nepohyboval a tak nic nepadalo a potom teda taky ne. Holt je kazde ditko jine a vazu furt z 70x70.
5. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l tak to je super :grinning: :grinning: :grinning: ...a my se tady pářeme s tak drahýma kouskama a vymejšlíme, co ještě dražšího a lepšího pořídit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočítat nestíhám.

Snapka - nezájem na kalhotkách, volně ložená nejlepší hračka :grinning:
Sucháče zatím nezájem, naštěstí :grinning:

Asi jste je tu probíraly, ale já jsem mimoň. Co Váš názor na plenky sketch? Cena gut, ale kvalita?
http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=11579908
díííky!

a jedna foto - 70x70 na draka + snapka + meloun :grinning:
5. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snapka je u nás taky nejlepší hračka :grinning:
@kukuca Nám to podrží storchy, ty jsou fakt skvělé, máme je teď asi měsíc a nemůžu si je vynachválit. Navíc na léto fakt super.
@kvakulka Já jsem taky separačky dřív nepoužívala, ale teď jsem jim přišla na chuť. Doporučuju celulózové Popolini, ty mají ideální velikost a i hodně vydrží, Disany taky jdou, ale jsou dost velké (třeba do anav) a materiálově víc takové ubrouskové, vydrží míň, jedno praní je na nich dost znát.
5. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l krásné taky to takhle podobně praktikuju, ale mám už moc velkýho kluka a plínka takhle zajištěná snapkou mu po chvilce sleze až úplně dolů
5. črc 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente čau moc hezké, sketch nemám, ale většina maminek je nedoporučuje- že kvalitou jsou tak na 50 Kč
5. črc 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo - díííky! Jsem si říkala, že jsem o nich tady určo něco zahlédla. Jj, nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci :slight_smile:
5. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak skladujete špinavé pleny? já je dávám do kbelíku s vodou a s trochou soli Ulrich, pokakané předem zaperu, počůrané tam dávám rovnou... teď jsem pár dní dávala častěji jednorázovky, takže jsem neprala jako obvykle po 2 dnech, ale asi po 4, tak mi to v tom kbelíku mírně zasmrádlo a cítit to bylo i po vyprání :unamused: takže teď peru znova :sweat_smile: používám čč a ikea ručníčky a žínky
5. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene čauky já skladuju na sucho, pokakané taky obvykle předem zaperu a počůrané tam dávám tak. Peru po 3 dnech a nepřipadá mi, že by to tam nějak smrdělo.
5. črc 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene - já skladuji nasucho a pohoda i v pařácích. Prostě to uschne :grinning: Káka sklepnu z Irmy, kterou přemáchnu a hodím k ostatním plenám. Čím dál častěji ale chytíme káko do nočníku, takže super :dizzy_face:
5. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene My perem nejpozději po 3 dnech, kyblík mám jeden, s vodou, pokakané přeperu trochu v ruce žlučákem a hodmím tam, počurané tam hodím rovnou a zatím se vypralo všechno a nesmrdělo nic.
5. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Markusko, storchy?Ty neznám. A odkud je máš?
5. črc 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomu skladování plínek - o víkendu jsme sháněli nějaký ten kbelík, cca 23-25l, to si tak myslím, že by mohlo odpovídat naší 5kg pračce - a je to bohužel úplně nedostatkové zboží :frowning2: Objeli jsme Baumax, Obi i Hornbach a nikde nic... To jsem netušila, že sehnat kyblík bude takovej problém :sweat_smile:
5. črc 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek