• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@silente tak pokud vám je, tak to neřeš :wink:
8. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninouche Děkujeme :wink:
8. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna - neřeším, se tím bavím :slight_smile: když si vzpomenu na BL PUL XS ... kdepak jsou .... stačily nám asi měsíc :grinning:
8. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Ta velikost BL bambusek M/L je fakt maxi, ale aspoň se tam toho dá hoodně nacpat na noc (taková futrovací plína)- ale pravda je, že teď velikost M/L skoro omotám okolo Jáchyma kol dokola :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou BL XS/S jste mě teda dostaly :grinning: nemám žádného obříka a už jsem myslela, že koupím radši M/L...tak to abych to přehodnotila :wink:
9. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
BL jednu mám, ale myslím, že bavlnu, malou neměli, tak jsem vzala M/L....takže je velká?
9. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik na malý mimčo určitě, ale já dávám to M/L od asi 4 měsíců a dá se, teda je velká, ale gumky jsou fest, takže těsní krásně
9. črc 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna na malý mimi s ní nepočítám, ale aspoň na někdy, no tak budem čekat.....mě se hrozně líbila, když jsem byla v bráně, jinak jsem tam byla jak v Jiříkově vidění :grinning:
9. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady foto BL bambus M/L a malej tak kolem 9 kg
9. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem boků to má ještě volný, ale nechci mu to moc utahovat, aby neměl otlačenou gumku v pase
9. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám baby lucy velur M/L a přijde mi velikostně normlní, a to nemám doma žádnýho obra
9. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám BL jak bambusku tak velur oboje M/L malá má 9,5 a ta bambuska je trochu větší ale neprotýká a ta velurová je tak akorát
jo a přece jen půjdu do těch vlnáčků. Po té vaší diskusi půjdu do těch v přírodní barvě. Tak jsem zvědavá jak zvládnu lanolinování.
9. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme druhý den bez svrchňáků a zatím bez nehody, vždycky stihnu včas přebalit... Asi ale trochu míň čůrá, když je víc teplo.
9. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h já jsem měla malýho po obědě bez svrchňáků půl hodiny a totál byl pročuranej... :unamused:
9. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka3 lanolinování zvládneš v pohodě, já se taky bála, ale nic na tom není
9. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna No jo, asi jsi zrovna chytila nějakou velkou dávku :slight_smile: A biobavlněný prefold obstál v testování -- udržel dvoudenní nálož vaječiny :grinning:
9. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna To jsem si taky dlouho myslela... až do té doby, co se mi třikrát po sobě impregnace nějak nepovedla, nechtělo to udělat tu mléčnou vodu... Furt plavaly oka na hladině a nic.
9. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h a čím to bylo?
9. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna To netuším... Ondra mezitím z těch vlňáků vyrostl a nové jsem mu zatím neušila.
9. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l @janinka3 holky, jaka je ta BL velur? Ja mam organic, ale zvazuju koupi neceho trochu savejsiho. Je to jako BL bambus nebo je veur lepsi?
9. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska fikaně dala malou do kočárku na balkon bez svrchňáků, že když spí, málo čůrá, jenže ona se 2x vzbudila, tak byla jak myš :grinning:
9. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Ale vždyť vy nic nepotřebujete, jste skoro BKM :grinning:
9. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah já nemám s s jinýma baby lucy zkušenosti - ale je to savý cca jako panda a méně než anavy, jestli Ti to pomůže...
9. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 potrebujeme porad na noc :unamused: Obcas je noc sucha a obcas je plina plna. Myslela jsem, ze nam budou stacit, to co mame (2 zavazovacky a 3 BL), ale zavazovacky uz ma tesne na bocich, takze je za neco musim vymenit, at muzu prat ve svem intervalu 5-6dni :slight_smile: Ale jinak ficime na bundle treninkovych :wink:
9. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah To je fajn, že vám to tak jde, já začala kolem 3 týdnů malé a nikam jsme se nedopracovali, ale nad nočník to zkoušíme pořád, jsme ráda, že aspoň nějak chytáme kakání... Takže já pořád potřebuju nový plínky :grinning:
9. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 ja prave jeste poridila 2 kapsovky na cesty (mimo vv a cc na den vlastne nic nemam) a na paradu, ale manza uz mi hrozi, ze pokud chci kupovat dalsi pliny, tak leda ze bude rovnou i dalsi mimi :grinning: To je potom dilema :wink: Jinak s bkm neni nic stopro, dneska chudaka tak prohnala bluma, ze potom co naplnil nocnik po okraj, tak stihl jeste udelat hromadku, kdyz jsem nocnik vynasela :grinning:
9. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Jasně, jsem si jenom rýpla :wink: :slight_smile: No já si říkám, že snad bude další mimi taky holčička, ať nemusím prodávat holčičí plínky :grinning:
9. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 no tak pokud u nas bude holcicka, tak prave asi nejake budu muset nakoupit :grinning:
9. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela - my máme 9 kg a 76 cm a ty BL bambus XS/S fakt v pohodě :grinning:
10. črc 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h - my teď lítáme venku bez plín vůbec, úspěšnost vidím tak 70:30, 70% chytíme :slight_smile:
10. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek