• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Pro zajimavost jsem vam vyfotila tu "snapku", co pouzivala tchyne... je to origos jeste po manzelovi :grinning: a fungovalo to tak, ze se to omotalo teda kolem dokola a zaplo jako ksandicky. Jo a prej skladala tak, ze jedna plina dovnitr narovno, druha pres to slozena na novosklad jakozto kalhotky a cele chycene tou sponkou. Predpoklada ze mezi tim byl nejakej igelit, ale o tom nic nerikala.

http://majdula.rajce.idnes.cz/Kolousek_6/#214_-_10_mesicu_a_28_dnu.JPG

Moje mamka tuto vychytavku nemela a tak nas vsechny tri pri zabalovani pichala do boku spendlikama :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig me kupodivu v tom nasi podporuji, mamina shanela cc, kdyz jsme u nich, abych si nemusela vozit a vsude se tim chlubi, ze ma rozumnou dceru :grinning: Nadsene si nechava predvadet nove PULky a nadchly ji vlnaky :slight_smile: Ale abych pravdu rekla, osobne znam asi jen 2 latkujici maminy :sweat_smile: Treba tu v DE latkuji snad jen Cesky :grinning:
11. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek ophtalmoframykoin
11. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tu gabka běhá v drakovi. Dala jsem jí navrch medvídkovou plínku a vypadá fakt roztomile. U nás z PULek vedou thirsties super je jak mají dvoje gumičky kolem nožiček. A malá neměla nikdy otlačený nožičky
11. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj blueberry pulky máme, mrkni do fotoalba, jsme spokojení :slight_smile:
11. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig taky tak :slight_smile: sucháč si utáhnu podle prcka. Ale je fajn, že je možností víc :slight_smile: Zrovna teď je malej jen ve čč na snapku a leží na jednorázové přebalovačce.
Když látkuju, tak průběžně kontroluju a jak to má počurané, tak měním. Nechávám to, jen když spí a nevadí mu to.
11. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka @blka Já se taky ptala mamky, a prý se tenkrát dávaly 2-3 čč narovno :fearful: :fearful: Taky to nechápu :confused: Co vím z doslechu od známých, tak pak se dělaly sklady a nějak se ty plíny "uzlíkovaly" na koncích
@zuzcacig My jsme měli IV fox a teď zoo, mně taky víc vyhovuje sucháč, právě kvůli té nastavitelnosti podle potřeby a ne podle odsazení patentků :wink:

Jinak fuj s těma papírovkama - chudáci děti :pensive:
11. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna juuuuuuu a jaký jsou krásný ty s puntíkama...ty jsou taky moje favoritní:slight_smile: Vypadají v pohodě, asi jedny koupím :dizzy_face:
11. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nás se Lukášek naučil rozepínat sucháč i patentky :grinning: Takže teď pobývá ve vycpané pastelce na snapku..tu snad hned tak nerozepne, ale včera se mi úplně dostal z plínky i z PULek a jak se mu to líbilo :grinning:
@majdula to vypadá vychytaně, teď se to dá sehnat jako napínáky na prostěradla, nebo to aspoň vypadá podobně:wink:
11. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna teď jsem teprve zkoukla celé album, no to je plínek ty brďo a jaké krásné...ty BB vypadají krásně i ty deluxe a zdá se , že Míšovi sedí ještě líp jak Lukymu, že? Fakt super albíčko a sbírka plenek:slight_smile:
11. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak rozmočená podlaha (a vytopené garáže, pod námi nikdo nebydlí :grinning:) se nekonala, plínka byla při vyndání z postele suchá, ale hned jsem ji nesundala, takže se do ní vyčůrala po pár minutách :angry: Takže plínka na ždímání, ale flísáky to podržely. Nevím, co by se stalo, kdyby si v tom sedla... Ale bylo to málo vycpané, jen jedna dlouhá vkládačka.
11. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk díky za rady :wink: já ty HD mám, jsem s nima spokojená, ale malýmu jsou ještě velký. O těch kikko jsem taky přemýšlela, hlavně se mi líbí cena, ale pokud jsou úzké, tak to pro nás není, malý je puclíček :sweat_smile:
11. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig Imse mám 2v1 a spokojenost, takže myslím, že by nám seděly. Ještě jsem přemýšlela o těch bambino mio, ty jsou taky na cc. Díky za tipy a přeju ti klidný a pohodový zbytek těhulkování :wink:
11. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka čau no taky se jí musím trošku zastat- ona je normálně celkem chytrá, takhle to nedělala celý dva roky co byl v plínkách, ale až ted když se odpleňuje. No ale teda doufám, že mu na noc nebude dávat dalšího půl roku jednu hnusku- třeba na 10x aby ušetřila. To ale není jediná výjímka, kámošky skoro všechny když odpleňujou, tak na noc dávají jednu hnusku na několikrát, samozřejmě ne počůranou no ale stejně je to divný.
11. črc 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za názory na BL, zkusím bambusku a přidám anavy na snapku, vyhovuje mi, jak se dá výborně upravit velikost. Na patentky si nějak nemůžu zvyknout, mám radši snapku a sucháče. Doufám, že to V pozdějc nebude rozdělávat.. ale jak to tu tak čtu, tak asi doufám marně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A k historii přebalování - já "zamlada" prý nosila čč narovno a přes to nějaký zavazovací igelitový kalhotky, to si teda neumím představit, jestli to něco podrželo. A moje mamka tuhle prohlásila, že se jí ty naše plíny líbí čím dál víc :grinning:
11. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Si tak říkám, že vrátit se do historie a začít vyrábět kalhotkovky a vlňáky, to by bylo terno :grinning:
11. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esicko čauky BM jsem měla tu nejmenší velikost a pak tu druhou do 7 kg a nemůžu si je vynachválit. Tu do 7 kg máme ještě ted, když mu dám čč na osminy a nebo jednu vv- tak to krásně drží. Malej má už 10,5 kg a pořád mu jsou.
11. črc 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no to by byla paráda
11. črc 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h to jo, nechápu, že to tenkrát nikoho nenapadlo :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: holky.... jsme dostali desne proveseny pliny :angry: .... slozila jsem z toho novosklad, ale musim rict, ze si netroufnu to malymu dat :angry: :frowning2: .... proste si myslim, ze jak to neni pravidelny a je to vytahany, tak by ho to tlacilo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takze si poridime novy plenky :slight_smile: .... holky, jaky klasicky ctvercovky byste doporucily? od koho?
11. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esicko imse 2v1 mám taky nachystané dvoje na cestování k MUDr. Dovycpáváš je něčím? Nebo to stačí tak jak to je? A díky za přání, momentálně bych byla nejraději, kdybych už večer byla single a ne 2v1 :grinning:
11. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo já dávala jednu papírovku třeba dvakrát na odpo spaní, ale jen pro jistotu. Ony se stejně víckrát použít nedají, bo nějak zcukovatí. Ale na noc dostávala čistou :grinning:
11. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula já bych je zkusila oprat a znovu pověsit. Já dostala právě krásně rovné, tak jsem se ptala, jak je věšela a prý je nechala prověšené, což nechápu, že se neprověsily
11. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOTAZ: kolik octu přidávat na máchání u čč? A můžu pak přihodit i bambusové vkládačky?
11. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig: tak to jsme zkusila a ani tohle nepomohlo, znovu jsem je vyprala, povesila a fakt des :angry: :astonished: .... kazdej roh jinak...

myslim si, ze na novoskald to neni vhodny :astonished:
11. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig prý záleží, jestli je věšíš tím šitým nebo pevným tkaným krajem nahoru - správně to druhé, pak by se prověsit neměly ... já do čč nebalím, tak mi na tom tak nesejde.
11. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela : moje mamina je asi vesila jak ji to do ruky padlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula já bych do čč šla buď do kikko eco lux nebo do kikko bambusek :wink: mám doma hyblera - strašny rašple i po používání octa do máchání a sušení v sušičce a žehlení-nepomohlo nic; mám i libštát a z těch mi hned při prvním praní začaly lítat nitě, tak jsem je všechny ještě obšívala-jsou teda jemnější než hybler, ty už bych si nekoupila
Nejjemnější, nejnadýchanější a hlavně nejsavější mi přijdou ty bambusky kikko. Novosklad z nich jsme na malýho motali ještě ve 4 měsících. Pak se mi mou péči změnili v dlouhé nudle, z těch už nic neumotám, používám je jako vkládačky :wink:
11. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, bych mohla jisté značce dělat reklamu :grinning:
11. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela já je věším tak, že šité okraje jsou u sebe (mám je přehlé na půl) a přes šňůru mám přehlý ten pevně tkaný, a když jsem je žeghlila, tak jsem zatáhla vždycky cípy proti a prověšené je nemám, zatím :sweat_smile:
A kdybych nedostala plíny od kámošky, tak kupuju Kikko Lux, obyč. určitě ne.

@permonik7 já na ty babmbusky četla hodně špatných referencí, že právě z čtverce se stane obdélník.
11. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek