• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@beruskanula Možná jenom blbě věším, jak tu holky psaly :wink: . Ale jako umotám to v pohodě, to jo, jen mě to překvapilo :wink:

@zuzcacig Obávám se, že e-shop, kde mají všechno nenajdeš. Teda aspoň já jsem nenašla :frowning2:

Holky, moc to sem nepatří. Máte některá zkušenost s tady tím spacím pytlem http://www.branakdetem.cz/spaci-pytel-merino-disana.htm
11. črc 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si už vyrasila Kikko bambusky praním na 60- ale jak to jinak dělat, když všechny plíny peru na 40 a přeci nebudu 2 dny starou počůranou plínu přihazovat k oblečení :sweat_smile: ?
Holky, jakou máte zkušenost s dekalcifikační kúrou? Pomohlo to plínám?
Jo a definitivně se rozžehnávám s Gro Baby a prodávám, tak kdyby někdo... www.modrykonik.cz/bazar/plenky/ho4n/gro-baby/
www.modrykonik.cz/bazar/plenky/q1v9/gro-baby/
11. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Máme:slight_smile: Máme tu větší velikost, zelený :slight_smile: .
11. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka Jo? A je dobrý? Já totiž potřebuju spacák, protože teď jsou šílený vedra, ale jak máme otevřený balkon, tak už je pak v noci chladněji a Mareček spí odkopaný a je studenej. A když v něm jde Jáchym spát, tak předpokládám, že se nespotí, když je z vlny, že? To by se u obyčejného asi spotil, že?
A ty barevné se nesráží stejně jako vlňáky?
11. črc 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka já jsem malé koupila spací pytel s outlastem a jsem teda max. spokojená - v noci na včerejšek v něm byla v dupačkách a když jsem ji vyndala, tak měla nožky teplé akorát a nebyla zpocená... tak jsem udělala test a v noci na dnešek jsem ji tam dala bez dupaček, jen v bodýčku, a když jsem ji ráno vyndala, tak měla taky nožky teplé akorát :slight_smile:

http://www.littleangel.cz/spaci-pytle/6-12-mesic/spaci-pytel-outlast-6-12-mes-3
11. črc 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene Jé, tos mi neměla dělat :sweat_smile: . Já a moje pověstné rozhodování teď budeme mít velkou práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig : je to teda spis eshop s detskyma haderkama, ale maj tam i ty kikko :slight_smile:

kojeneckeobleceni.cz

a co ti zbyva dokoupit? :slight_smile:

holky, ten drak je na vetsi ditka? :slight_smile: my zacnem klasicky novoskladem :slight_smile:
11. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak si taky myslim, ze neexistuje eshop na vse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale dobry veci maji na luxusprodite.cz
miminkaabatolata.mimishop.cz
11. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo taky malvik :slight_smile:
11. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka No on teď v něm nespí, bydlíme v paneláku a mámé tu dost krutě, takže je jen přikrytý tetra plínou a stejně se odkope. Ale spacák je to jinak báječný, merino, takže se nespotí. Bude asi stejná pletenina jako na natahovačkách. Prala jsem ho zatím jednou a nic se nestalo, ale po jednom praní nic nebylo ani s vlňákama, že :sweat_smile: Možná že bude jistější pořídit ten neutral...?
11. črc 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se Klárka osypala... Přesně v oblasti pod vkládačkou (obdélník vpředu i vzadu) a na stehýnkách a na boku přesně podle kontur plínky. Nechápu :confounded:
11. črc 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula chceš seznam? :slight_smile:
medvídek
lahvička na ředění
Kikko ubrousky (2*15ks)
Kikko bambus (8 ks)
snappi
taška / pytlík na cesty na pleny
separačky popoliny cel.
deka háčkovaná Popolini
Není to extra důležité, tak si právě dávám na čas a projíždím různé obchody + se chci v úterý po cestě z kontroly mrknout ve městě, co mají/nemají a objednat to
11. črc 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig : tak deku, snappi, tasku na pleny, bambusky a separacky jsme brala z 4babies.cz nebo brana k detem :slight_smile:
11. črc 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a diky za seznam...

my musime koupit ty plenky- jsme si ty, co mame doma roztridila a vetsina z nich jsou dobry, ale ne na ten sklad :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a pak taky musime poresit soupravicku do porodky :slight_smile:
11. črc 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka My taky bydlíme v cihláku a máme tady teď 26 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale v noci, jak jsou otevřený okna, tak je pak chladněji a i já ráda spím zakrytá.
11. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka My taky necháváme ventilačky otevřené, k ránu je pak krásně zima :wink: , ale on je asi horkokrevný a ten pytel je asi na něj moc- naposledy v něm spal někdy koncem května. I když se celý odkope a jen má třeba hlavičku přitisklou k dece nebo k polštáři, tak se zpotí...Možná na ta horka bude lepší to, co doporučuje charleene
11. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Já si udělám na podzim radost touhle soupravičkou do porodnice- myslím, že mají i vícedílnou do chladnějšího počasí, ale to vy nebudete potřebovat :wink:
11. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka čau no to je krása
11. črc 2010 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Daník byl dneska komplet celej den jen v látce a myslím, že se mu to líbí :slight_smile: ráno měl ještě papírovku a jak jsem ho držela, tak mě tou dupkou úplně hřál :confounded: Kdežto v látkovce ne :slight_smile: A v těch vedrech to venku schne jedna radost :dizzy_face: A měla jsem tu dnes sestřenku co čeká mimi za 5 týdnů a už je taky nalomená látkovat :slight_smile: naše řady se krásně rozšiřují, co?

Chtěla bych se zeptat na zkušenosti - prcek má 2 měsíce, chtěla bych pořídit nějaké kalhotové plenky, abych třeba venku nemusela dávat novosklad, nebo pro tatínka to bude lehčí a i bych to chtěla prostě jen zkusit - poradíte které jsou dobré, ne mohutné, savé a vhodné do IV Organic, Soft a Thristies? Třeba nějaké anavy? :wink:
11. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Anavy určitě(jak jinak, že :sweat_smile: ), taky Popolini One size Duha (kolik malej už váží? Myslí, že od takových 5 kg nahoru už může mít one size plínku klidně, ale možná mě holky opraví :sweat_smile: ).
11. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka Anavy tady moc chválíte, tak mě samozřejmě napadly ty :grinning: Malej váží odhadem 5,5kg (přesně budu vědět ve středu). One size je rostoucí, že? To by bylo fajn. Ale může být i na jednu velikost, ty zas nejsou tak velké.
11. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes zas dala látkovku a flísáky, vyrážka do večera trochu ustoupila, tak jsem zvědavá... Mělo něčí dítě vyrážku ze suché plíny? :unamused:
11. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Mám onesize i Anavy a z těch dvou bych radši sáhla po Anavy :wink: Jsou štíhlejší, Onesize jsou prostě balík :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anavy mám patentkovou ia na snapku a ta na snapku mi přijde lepší... není teda tak krásná :grinning: ale přijde mi pružnější....
11. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chtěla jsem koupit ještě jedny natahovací vlňáky, mám už fakt úchylku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teďka přemýšlím, jestli nejít do flísáků?? Poradíte?
11. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Anavy mi nepřipadají moc obrovitý, vícevelikostní mám spíš noční plínky, ty chceš spíš nějakou denní- být tebou zkusila bych jednu Anavy, tu stejně jednou použiješ, a u malýho mimča moc nevadí, že je eventuelně ve větším balíku, protože se ještě nechce moc hýbat
@ivuska.h To tedy nééé, samozřejmě mě hned napadl prací prostředek, ale že by sliz nebo ulrich něco prováděl???
11. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h myslis ze suche latkovky nebo papirovky? me se maly osypava kdyz jsou takovahle vedra bud v papirovce (je jedno jestli suche nebo mokre, staci kdyz je v ni tak hodku) nebo kdyz ma pulky s vv treba v kocaru nebo autosedacce (je to na neho uz moc hrube). Nemohla to byt reakce na neco, v cem jsi prala?
11. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Proč flísáče? Kvůli praní? Bála bach se u velkýho dítěte, že to bude propouštět.
11. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pročítala jsem diskuzi myslím na Anavy stránkách a někdo tam vychvaloval flísáče i na větší děcko :slight_smile:
11. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h JO to je taky možný, jak píše susanah- zapaření prostě z množství látky- něco jako potničky. Dýchá ten flís dostatečně?
11. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek