• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
:grinning: tak mi postak privezl ty plinky :slight_smile: ... vypadaji pekne... dnes je vyperem, dobre povesime :grinning: , vyzehlime a slozime z nich novosklady a udete pripraveni :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,máte některá zkušenost s flufflama? Nejsou moc objemné? A kolik toho pojmou?
14. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Já jsem na IB zjistila že jsem rovnoplínkářka, ty vlastně taky když to do kapsovky nerveš dovnitř ale jen navrch. Vyměň kapsovku za vlňáky a máš ideální balení :slight_smile:. Na kalhotovkách mi vadí ta zbytečná látka na bocích...
14. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Zkušenost nemám, ale holky tu tuším psaly že pelichají.
14. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Mě včera dcerka odjela na prázdiny, tak se nudíma právě skládám čč na novosklad, že si je rovnou nachystám. Mě to jde pomalu, myslela jsem, že to budu mít rychleji :grinning:
14. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig : my si je rovnou pri zehleni slozime na novosklad :slight_smile: ...pak jen prebalit a je to :grinning:
14. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Díky :wink:
@zuzcacig Za chvíli ti to půjde rychle :wink:
14. črc 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula @blka mě to přišlo brzo, už rovnou skládat, ale je fakt, že ke konci už to šlo rychle :slight_smile:
14. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to skladani nedela problerm, mam to behem mziku, ale rikam si, ze samotny prebalovani bude pak rychlejsi :slight_smile: , pekne naskladane novosklady, vemu ze skrine a je to :slight_smile:
14. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzcacig Po pár týdnech to budeš ty i tvůj skládat v cukuletu i po tmě :wink:
14. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Když já mám vlňoše povětšinou natahovací a do těch to neumím dobře nainstalovat (trvá mi to a to malý teda šílí...)... Možná časem ve stoje...

Dnes jsem zkoušela toho vašeho draka bez svrchňošů a vůůůůbec mi to nedrží, jak se hýbe, za chvilu se to celé rozjelo...

Malému pokladu se zalíbilo kadit na dlažbu v chodbě (aspoň že tam :grinning: ) když ho větrám místo do nočníka... Grrr... :angry:
14. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji za rady. ještě se poohlídku a pak písnu, děkuji a přeji pěkný den :grinning:
15. črc 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

V budoucnu bych chtěla používat látkové plínky, jsem teprve v začátcích, zatím si vše pročítám atd... Tak jsem se chtěla zeptat :wink: .... Chtěla bych používat jednovelikostní svrchňáčky- jaké máte zkušenosti, popřípadně nějaký tip a pak mám dotaz ohledně vlňáčků- nepletete si je? Jako jestli existují nějaké návody? Vím, že tyhle kalhotky jsou z merino vlny, jestli se dá vůbec někde koupit..
Děkuju!
15. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata.sestricka zkoušela jsem pouze dvě značky one size svrchňáku - Blueberry a potom Flip od Bum genius - flipku používám každý den, Blueberry jsem poslala dál - aloe já dávám ráda plíny narovno a Flip jsou pro tenhle účel super. Dávám je teda i na kalhotovky.
15. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Já bych chtěla používat klasický čtvercovky, to by ty svrchňáčky asi nebyly to pravé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata.sestricka právěže byly, taky máme BG flip a dávám tam vv na rovno i čč na rovno a drží super.
15. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my poridili jako svrchnaky thiersties duowrap a tots flexiwrap, pak mame teda takya nejaky od kikko- ale ty mi prijdou uz ted desny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejaky od g-mini
15. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj aha, takže ty plíny nijak neskládáte? Já totiž nechápu asi to "narovno" :sweat_smile:
15. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata.sestricka jo narovno je jen rovná plína...ne novosklad ani sklad na draka, ani kalhotovka nebo něco podobného. Prostě čtvercovka složená na obdélník vložená do gatěk:slight_smile: Ale takto to používám až teď poslední dobou, za prvé máme tuhé bobky a za druhé většinou jde kakoš do nočníku...pokud zrovna nemáme průjmové období jako teď:grinning:
15. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj díky za vysvětlení :slight_smile: Tak pro miminka je asi nejlepší ten novorezenecký sklad, co? Plínka narovno by asi protekla :sweat_smile:
15. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, novosklad je pro miminka nejlepsi :slight_smile:

plinku narovno budu davat, az bude malej vetsi :slight_smile:
15. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
když máte jednovelikostní svrchňáky, vydrží vám celou dobu? Nezničí se dřív, než by se využila ta jejich "jednovelikostnost" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
15. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondra má od včerejška horečky, tak jsem trochu mimo... Ale dnes tu mám konečně první 4 prefoldy, je to vel. M (35x40 cm), jsou z bambusového froté. Takže hledám 4 testery s dětmi odpovídající velikosti, počítám tak od 6 do 10 kg (Ondra má 7 kg a prefold je mu s rezervou). Pište prosím IP :slight_smile:
15. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela já nevím, mám je asi od ledna :grinning:
15. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Co se týká trvanlivosti samotného PULu, měly by v pohodě vydržet, já mám jedny, co jsem šila Klárce před rokem a něco a nemají žádné závady.
15. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h my bysme je vyzkouseli. je to neco jako vkladaci vlozka, ne? Beatka ma kolem 6,5 kg. Ale do plinek moc necura.
15. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha_ Může se tím cpát kapsovka, samotné svrchňáky a nebo se to dá umotat na kalhotkový sklad (nafotím s panenkou až se vrátí manžel a s ním i foťák).
15. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Vlňáčky mám jednovelikostní od Anavy, jsou fajné, dávám do nich čč a vv (na kalhotkovky mám natahovací, do těch se mi zase blbě rvou čč a vv, jak se to dítě moje hýbe a pere se mnou :slight_smile: ),

Jednovelikostní PULky bych si nekoupila :unamused: Jednak tomu dítku se hodně mění proporce a ty půlky se přeci jen tak jak vlna nepřizpůsobí (hlavně u stehýnek... tyčky vs. kýty :slight_smile: ) Jako možnost je tu Thirsties Duo wrap (dvojvelikost), na malé mimčo bych neváhala, u většího dítka se mi stává, že ty patentky (jak to má zmenšené) si člověk sem tam při nandávání odepně, jak zatáhne (aby to popravil, jak se to dítko mrská) a taky se mi na prostředním patentku udělala pidi dírka u patentky, jak Davi leze a šoupe s tím po zemi a namáhá se to tam víc... Taky jednoveliskotní sedí líp.
Ale zase ty DuoWrapky jsou fajné (mám je ráda), koupit od každé velikosti jedny by bylo asi lepší, ale zase ta cena, že :unamused: Jet jenom v PULkách, asi bych si koupila raději rozdělené velikosti... To říkám za nás...
15. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek no tak to mě jen čůrá, ale nejen na chodbě, ale skoro po celým baráku jen né do nočníku.
15. črc 2010 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Co Ondráškovi je? To musí být běs mít v tomhle vedru ještě horečku :frowning2: Pomáhají aspoň nějaký zábaly?
15. črc 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek