• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@kvakulka Dnes jsme byli u doktorky, CRP má jen lehce zvýšené, poslechově nic, v krku nic, v břiše nic, v moči nic. Tak asi nějaká celková viróza. Horečka se daří držet pod kontrolou, má dobrou náladu, pije dost, takže celkem žádné drama.
15. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky děvčata! potřebuju radu! Která máte tyhle plenky http://nejenprodeti.cz/denni-sada-flip-organic-1224. chci se zeptat, jestli se tam ta vv přicvakává patentkem nebo jen vkládá. dík
15. črc 2010 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo ahoj, jen se vkládá za ty křidýlka, takže nic moc chyták, ale nám to drží i při plazení a jiných pozemních aktivitách:slight_smile:
15. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj děkuji
15. črc 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo no, tak to snad ani není zač :wink: Proč se vlastně ptáš? Budeš šít něco podobného?
15. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj čau no uvažuju o tom. ale spíš jako SIO- to nandávání bez patentek se mi moc nelíbí. čau
15. črc 2010 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela my mame jednovelikostni bambinex a jsem s nima maximalne spokojena. Pro uplne pidi mimco jsme teda meli babylucy fix xs (asi na prvni 3-4tydny), potom uz ty bambinexy, pouzivame je porad a jsou v poho. Je na nich videt, ze jsou pouzivane (hlavne kolem suchace), ale uplne v poho je budu pouzivat i na dalsi mimco. Patentky na zmenseni velikosti se nam u jednech vytrhly, ale reklamovala jsem bez problemu v brane a dostali jsme nove obratem. U dalsich dvou bez problemu. Mame u ty duowrap, co zminuje maly_prcek a jsou taky bezvadne. Za sebe rikam, ma novorence je dobre mit neco dobre padnouciho (doporucuju kouknout na bazary, precejen za ty 1-2mesice se to moc neopotrebuje), potom od nejakych 5kg uz ty jednovelikostni klidne muzou byt. Budes to mit tezke, holt kazda mamina ma vyzkousene neco jineho :wink: :grinning:
16. črc 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím Vás, nevíte kde se dá na netu sehnat kvalitní Merino vlna na vlňáčky? Návody jsem už našla, ale vlna chybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata.sestricka tady na koníkovi je i téma Pletení vlňáčků, tak tam ti možná poradí. Já bych se podívala po obchodech s látkovkama, v normálních galanteriích asi moc ne. TAdy jsem nedávno četla o vlně v Praze, ale jsou tam myslím i kontakty na weby http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree.asp?all=yes&id=13860812&typ=0
16. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Díky :wink:

Je nutný žehlit čtvercový plíny? :confused:
16. črc 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata.sestricka : tak ja je zehlim a po celou dobu budu :slight_smile: ... je to v pohozehleni :slight_smile:
16. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata.sestricka Nutný to není, stačí praní na 60.

@beruskanula jsem na tvoje předsevzetí zvědavá :slight_smile: Zrovna v těchto vedrech se mi tu kupí žehlení, protože se mi nechce přitápět žehičkou. Kdybych žehlila i plenky, tak už nemám malou do čeho zabalit.
16. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blondata sestricka, nutny to neni. Ja nikdy nezehlila, nemam to rada. Vubec skoro nezehlim nic :wink: Ale nekoho to bavi, nekdo zehli vse...Takze si to delej tak, jak se ti to libi.
16. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata.sestricka čau www.zlaticko.cz- vlna diamante, akorát vyjdou trošku dráž- protože je hodně silná a tak je v klubku jen 50 m. Já na mimiska použila 2 klubka
16. črc 2010 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz : budu kdyztak informovat, ale jak se znam, tak to dodrzim... zehleni mam rada, je to pro mne odreagovani :grinning: :slight_smile:
16. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah @maly_prcek já jen tak informativně...používám PULky IV a spíš teď přemýšlím, že po S koupím rovnou L, kilově to na sebe dost navazuje. Ale ráda bych je schovala na další mimi (až se na něj jednou odhodlám :wink: ), tak aby byly ještě funkční.
16. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nedávno si tu někdo kupoval vlňáky z nějakých "neprověřených" stránek. Byly takové hezké s obrázkama. nevím, kdo to byl. Nevíte náhodou někdo, co to bylo za stránky?
16. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka nebylo to merinostar.cz?
16. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela My teď máme IV organic vel. M, syn má 9,5 kg a budou mu určitě ještě dlouho- myslím, že IV jsou hodně prostorný, vejde se ještě do vel. S :sweat_smile: :sweat_smile: . Ale jak píšeš, myslím, že moc odolný nejsou- IV Fox hodně nosil a jsou takový už jetý- druhý dítě je tedy ještě dotahá, ale jiný PULky vydrží víc (teď jsem fanda do Thirstiesek- DuoWrap :wink:
@blka Já kupovala z Merinostar- ale jednobarevné, oranžové, natahovací- podle mě jsou OK, ale ne držáky, spíš na den- i když jsem dvakrát lanolínovala, tak nacucanou plínu neudrží (ale opakuju, Jáchym je, jakej je- dneska měl prodojenou BE za necelé dvě hodiny- noční plína, hehehehe :grinning: )
16. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to je ono. Díky :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Vlnacky uz mam taky objednany, ale ty natahovaci. Liemtkovy nebo hnedy, podle toho, jaky budou driv. Tak pak poreferuj, jestli beres jiny, jaky jsou :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle Ještě neberu, jen jsem si dneska říkala, že by byly dobrý vlňáčky a vzpomněla jsem i na ty s potiskem. Já mám od myšlenek k činům dlouhou cestu :sweat_smile:
16. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,

tak mě napadlo, chodíme ted hodně plavat a nechcu už kupovat ty papírové plavací pleny....jsou hnusné upřímně, malý z nich měl opruzený zadek, doužíval celé balení a do dalšího už nejdu.

ale napadlo mě co dát na plavání jen ty kalhotky z Itti Bitti? jsou sice chlupaté ale možná by nebyly tak nasáklé a nepříjemné jako ty papírovky? nezkoušeli jste to někdo, co to udělá ve vodě? :slight_smile: dík...
16. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri a proč nekoupíš plavečky?
16. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri taky jsme používali po prvním balíku plín plavečky. U nás je přímo šijí a mají i pro prťochy.
16. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď několik dní dávala na noc jednorázovku, kvůli menšímu balíku v tom teple. Ale včera se madam tak večer rozčilovala, až byla celá opocená i pod plenkou, tak jsme ji v tom teda neměla srdce nechat a dala jsem jí prefold do lovíků. Stejně v noci čurá spíš až k ránu. Ráno byla plina suchá. Nejhorší je, že mi bojkotuje už aspoň 3 týdny číňák a do normoš nočníku nechápe. Ráno se do něj teda už vyčurala poprvé, ale asi proto, že se jí fakt chtělo. Dneska má zase vlňáky s prefoldem.
16. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď dva dny byly přes den víceméně v pulkách a Baru má červenou prcku :unamused: Takže v těhle hicech musíme být jen na vlně... Jak to děláte, když máte vlnu celý den a jste někde na výletě třeba a není čas vlňáky větrat?? :unamused:
16. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 erin jsem na tom stejně, ale pokud mám kočárek tak vlňáky větrám přehozené v košíku, a pokud šátek tak beru alespoň 2 a střídám s pulkama a pak když někde vegetujeme tak suším jako šátek :slight_smile: který je v tomdle počasí propocen :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika Vidíš, kočárek to řeší :grinning: My už skoro vůbec nešátkujem a teďka si to ani neumím představit, to musíte být mokrý jak myši, ne?
16. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek