• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
ještě mě napadlo, nemůže třeba chlorovaná voda z koupaliště nějak poškodit pul na těch kapsovkách? ty plavky IV mají jiný pul? nerada bych si zničila naše oblíbené plínky
19. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h chci se zeptat, ty tvé svrchní flísáčky, jak jsou tlusté? Zapnu přes ně bodýčko, tak jak přes PUL?
19. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelle1 Jsou o malinko tlustší než PULky, ale to je fakt pár milimetrů. Objemnost záleží na tom, co dáš pod to za plínu, ten flís je měkoučký a žádný objem sám o sobě netvoří. Ondra nosí oblečení normálně na svou velikost a zapnu vše.
19. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna O tom dost pochybuju. Nevím teda jak jiní výrobci, ale ten, od kterého mám PUL já, deklaruje, že to vydrží všechno, je to původně vyvinuté na prádlo v nemocnicích a tudíž to musí snést i sterilizaci v autoklávu.
19. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mi dnes od jedné zdejší dobré duše přišla BBH Magic vel. L, hned jsem zkoušela na Klárku (ovšem musela jsem ji podplatit čokoládou). Sedí celkem dobře, až na klasický problém BBH -- když utáhnu kolem stehýnek, pořád je ještě mezera v pase. To ale snad na funkci nebude mít vliv. Jinak sedí dobře, jen mi přijde hodně široká mezi nohama, na chození by jí moc pohodlná nebyla, ale na noc je to spíš plus. Taky jsem jí srovnávala s mou prototypovou AIO a ta moje bude mít o maličko vyšší sed.
19. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Zapíná se klasicky těma ušima přes, ta cos vložila mi přijde, že se zapíná jenom na bokách... Je to asi nějaký novější typ... Ale ty foldy do toho půjdu nacvaknout, pasujou tam i Anavy vnitřky :slight_smile: Já k tomu už nemám ty původní vkládačky, byly bavlněné, tenké, absolutně na nic, tak jsem si ušila tady tu "neprotěkací", aby to drželo přes tu nášivku...

Taky jsem dlouho váhala, jestli ji prodat nebo si ji nechat na další mimčo...

@markusko Můžou maximálně se srazit a zežmolkovatět, ale když je nalanolinuješ, tak na funkčnost by to žádný vliv mít nemělo...

@ivuska.h Už jsou zkrabacené (ale jak uschly, tak jsem je krásně vytáhla, šlo to líp jak bambus-konopný flís, takže vlastně zas tak zkrabacené nejsou) a pustily pochopitelně nitě, ale ten materiál je teda luxusní, jsou takové nadýchané, měkučké... :dizzy_face: Vydadají, že nebudou tolik hrubnout... Škoda jen těch trčících nití... A savostí mi taky přijdou, že sajou líp jak ty bambus-konopno flísové... Jsou fakt suprové :slight_smile:
Už prodávám nějaké své "staré" AIO, aby se mi udělalo místečko na tu tvoji testovací AIO :wink: Bude mít všitou tu savou vrstvu vevnitř nebo se to bude nějak vkládat a skládat? Já bych totiž asi raději vkládala a skládala a měnila jen ty vnitřky...
19. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jo a budou zelené příšerky? :slight_smile: Kdyžtak si je zamlouvám :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebuju poradit s extendorem, je to fakt dobré, já mám bodyčka na dvě i na tři patentky, pasuje to? Jakou značku si mám pořídit a kolik kusů?
19. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ty jo, to jsem se mela kvuli testovani zaregostrovat na FCB. :wink: Ja si prave potrebuji nejake nove AIO a nevim jake. Kdy budou ty tvoje?

Ma nekdo zkusenosti s AIO SWB?
19. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek To třepení se dá řešit zalemováním okrajů proužkem úpletu... Tak prosím po pár praních napiš, jestli ssi myslíš, že to kroucení je fatální závada nebo jestli by to podle tebe bylo prodejné.

@maly_prcek AIO budou jednobarevné, protože to je jediný PUL s certifikací, co jsem sehnala. Ale na zakázku ty příšerkové klidně můžu udělat.

@zmuzle Ještě na nich odchytáváme nějaké mouchy, mám tu první prototyp a ukázalo se, že jsou moc široká ta zadní křidýlka (po zapnutí se ohybaly směrem od těla) a bude se muset ještě upravit délka gumiček kolem noh a vzadu.
19. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ju, tak to se tesim a radove by mohly byt kdy? Ze bych treba pockala a vyzkousela je :slight_smile: A priserkovy zneji dobre :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janasrub ja mam MaM http://www.branakdetem.cz/manymonths-extendor-ke-kojeneckemu-body-2-ks.htm jen jeden kus staci mi. Obcas premachnu v ruce a v pohode. Sedi mi na vsechny tesco bodycka, vetsinu ostatnich taky (carter's, lindex, h&M) nesedi mi to jen na bodycka C&A :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek - moc díky za popis. Máš někde lepší fotečku toho potisku?
@sussanah - to máš kliku, mně seděly fakt na málo věcí a u pár jsem si silou zničila ty cvočky :angry:
19. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle já mám na malou AIO SWB. mezi nožičkama nejsou široké to je super ale přijde mě že má docela balík na zadečku a přijde mě, že jsou spíš bokové. Malá zvládá rozepnout sucháče a na tyhle cvoky na stranách ješte nevyzrála :slight_smile: Jinak jsem pořizovala v létě takže co se týká schnutí tak ti nepovím. Ted to není problém obrátím naruby. Jinak jde docela jednoduše z AIO udělat kapsovku tak že odpáráš tu vložku

jo jinak ted jsme zkusili jak dlouho vydrží BG organic. úplně jsem zapomněla na čas takže plínka protekla po 5 hodinách

jo a už mám vlnáčky a jsem nadšená.
19. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka3 Hm, tak uplne bokovy nam moc nesedi. Tak nevim, asi do ni nepujdu. A velikost mate M a sedi Vam? Kolik vazi mala?
19. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle Já už raději nic neslibuju :grinning: Možná příští týden, ale pak mají obě mé pomocnice dovolenou, takže jestli se to nestihne, bude to až druhý týden v srpnu.
19. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nevim, koupila jsem kapsovku fuzzybuns malemu na paradu (cervena s kopretinama) a vcerami protekla :frowning2: Ted se uklidnuju, ze jsem ji mozna spatne nasadila (nasazovala jsem mu ji vestoje v kocare a navic foukalo, tak jsem se snazila rychle). Mel ji jen 1,5h (presneji receno, vycural se do ni dvakrat, mam v tom prehled :grinning: Mate nekdo podobnou zkusenost?
Jinak jsme moc rada, ze jsme trochu bkm, protoze minuly tyden mi odesla pracka a opravar prijde az zitra :unamused: :angry:
19. črc 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah: sakra, já mám právě většinu bodyček z CA
19. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janasrub hmm, tak to nedoporucuju. Na nektere z CA to sedelo, na nektere ne, tak 50:50 :pensive:
19. črc 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h No, tak pak dej echo. To neni nejaka dlouha doba, to ja pockam :slight_smile: At na priserkovou, nebo pak nejakou modrou.
19. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle máme L-ko a malá má něco mezi 9,5 a 10 kilo. Pokusím se malou vyfotit v té plínce
19. črc 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Větší fotka je tady... Jsou to sloníci. Kdybys to chtěla ještě víc z blízka, písni. :wink:
19. črc 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Hezčejc jdou vidět tady (je to stejná, akorát se zelenýma patentkama, co jsem měla)
19. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak ja mám s BBH opačný problém, aby som utiahla nožičky tak ako potrebujem, malá je priškrtená v páse :angry: ak nožičky neutiahnem aby to nemala moc zarezané v páse pretečú mi, platí to aj pre bambus aj pre magic, magic už je na tom trochu lepšie a v nosítku - v sede v pohode, ale tie bambusky ma štvú riadne....
to čo opisuješ Ty u nás platí len pre BBH vlniaky, nožky utiahnuté dostatočne a medzera v páse, ale tam mi to dajako neprekáža....

chcela by som sa Ťa opýtať, mám info že vlniaky budeš robiť len biele... na objednávku by sa dali aj farebné?
19. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@izabelkak S tím barvením je problém... Potravinářské barvy někomu pouští, někomu ne, takže jsem od nich upustila. Jsou samozřejmě i průmyslová barviva, která nepouští, z technického hlediska by nebyl problém si vlnu barvit. Jenže se mi zatím nepodařilo zjistit, jak je to s certifikací, jestli stačí, když barvivo neobsahuje zákonem zakázané látky nebo jestli by se musela nabarvená látka nechat znovu atestovat. První případ by byl dobrý, druhý špatný :grinning:
19. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek @zmuzle Díky za názory, vlňáky jsem nechala trochu proschnout a teď je lanolinuju, tak uvidíme, jak se to na nich podepsalo... :pensive: Nevypadají, že by se srazily, ale to uvidím, až je budu malé oblékat :sweat_smile:

@sussanah Nemáš někde odkaz s obrázkem těch fuzzibunz? Červená s kopretinama, to zní lákavě :slight_smile: Já tady tu značku vůbec neznám, tak bych se mrkla :wink:
20. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak BBH AIO se v noci osvědčila, byla celkem nacuclá (dala jsem do ní místo té jejich vkládačky svou dlouhou bambusovou), ale postel suchá a vršek taky pěkně suchý. Tak budu potřebovat ještě jednu, neprodává někdo? :slight_smile: Nebo Fuzzi kapsovku vel. L?
20. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa kopretinovou fuzzibunz mam taky. kupovala jsem ji nekdy loni na ebayi.. mam cervenou a fialkovou. jsou faaajn. do roka mi stacila ta jejich vkladacka, ted dovycpavam jeste BI bambusem..
20. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek