• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@ivuska.h Tu sladkost bych zvládla, ale cítila jsem tam jakousi pachuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka ovesný je lepší, tedy jestli ti chutná ovesná kaše :sweat_smile: . A myslím, že v ovesným je víc bílkovin- to pro ty, kteří moc nejedí živočichobílkoviny... Já kravský mlíko piju, až moc, zvlášť v těhotenství b y se u nás uživila menší kravka :sweat_smile:
@ivuska.h Dneska měl Jáchym prefold jako kalhotovku (samotný)- po 4.praní už saje báječně, jde umotat krásně padnoucí kalhot.sklad- bezva je, že to froté lehce pruží. Délka je taky OK- jako vv trošku delší, takže vepředu přehýbám na kluka, jako kalhot.sklad je tak akorát :wink:
27. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka Ovesnou kaši jsem ještě nejedla :sweat_smile: . Já bych mlíko a mléčný výrobky taky mohla na litry a kila, jenže u syna zjistili BKM :frowning2:
27. črc 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeposílám odpověď z tuly-tuly.

Hezký den,
moc se omlouváme za komplikace, ale z nějakého záhadného důvodu nám jdou špatně vkládat obrázky, řešíme to s webmastery.
WHG jsou opravdu povedené, oba vzory máme, nicméně jen patentkové.Barvy máme také zatím všechny, i když jdou docela na odbyt.
Round about jsou poslední.
Pokud je budete chtít, udělejte normální objednávku a vozry prosím poznačte do poznámky.
Omlouváme se za komplikace,
Iva a Marcela

Jo a ty dvě jdou už ke mne a navrh jedna minky :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l no vidíš, stačí otevřít pusu :slight_smile: a napsat pár řádků a už je to na cestě:slight_smile: Tak pak pisni, jak se zdají tobě:slight_smile: A jaké vzory sis teda objednala?
27. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l
@kackaj Mně se teda taky moc líbí, jsou nádherné :sunglasses: . A ještě, když je Kackaj vychválila do nebes. Ale mám to štěstí, že mám šetřivou (nebo škudlivou :sweat_smile: ) povahu :grinning:
27. črc 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka šetřivost bych taky potřebovala, bohužel mi naprosto chybí :sweat_smile:

@kackaj Round about a Mod Beads, se těšim jak malej Jarda :grinning:
27. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka šmarjááá, takovou povahu bych taky potřebovala, páč mám díky té své povaze věčně vítr v kapse:slight_smile:
@ladida.l Jardo, vybrala sis pěkné modýlky :dizzy_face:
27. črc 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l
@kackaj Tož ale ta moje šetřivost je fakt až moc :sweat_smile: . Jdu do obchodu, hrozně se mi líbí třeba nějaké tričko. Ale stojí 500,- a tolik já za tričko přece nedám :sweat_smile: :pensive: :rolling_eyes:
27. črc 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka a tak trička pro mě, to jsem na tom stejně...dnes jsem koupila 4ks za 400kč...jsem netušila, že mám ve vedlejším vchodě takové zdroje:slight_smile: Normál pevné, super kvalita, jen na tom není žádná značka, což mi nechybí:slight_smile: Jenže ty plínky a fler...to jsou teď moje neřesti. Plínky už ani ne, ale na fleru jsem každý den a pořád bych něco musela mít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj Ale člověk si musí udělat radost, ne :wink: ?
Já nemyslím jen tričko, i sukni, kalhoty, cokoliv. Prostě su marná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mně se líbí moc plínek a chtěla bych každou vyzkoušet :grinning: . Ale nějakou si koupím výjimečně. A tak asi proto jsme převážně na čč :sweat_smile:
27. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A i tak mám v plínkách plno peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já přestala počítat, kolik jsme do toho vrazila,ale mám to tak, že za něco dám dost peněz a za něco je mi to líto. Já třeba utratím hodně za džíny, mám čtvery ale drahý. a pak trika za pár kaček z háemka a těch za milion. Ovšem plenky, to je jiná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka no dyť, nesmí se to přehánět, člověk v tom má majlant...ale já se skoro všeho zbavila. Teď mám jen sadu BG flip (vyjde to vlastně vcelku levně), ty dvě BB a 4ks BG organic. Jo a dvě anavy. To zas není toho tak moc už. Ale vyzkoušela jsem toho hafo a nakonec stejně zakotvila u rovnoplínek:slight_smile: Akorát na druhý nevím jak to půjde. Ale kamoška vlastně taky měla od začátku jen vv do PULek a neskládala žádný kalhotkový sklady, dávala to jen na rovno a zvládli to i s vaječinou, tak to snad zvládnem pak taky:slight_smile:
27. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj Tož to já bych se pár kousků taky ráda zbavila, ale nikdo je pořád nechce :confounded:
27. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Ten mně chutná ještě míň :grinning: Dávám ho jen na vaření :slight_smile: A nemá vápník...
27. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda pár dnů tu nejsem a tolik jste nappkaly, snad nic důlkežitýho, se mi nechce dočítat :grinning:
U našich byla pouť a objevila jsem tam stánek Farmers, dost mě to překvapilo, tak pánovi říkám, že jsem se na netu dočetla, že mají tepláky na látkovky a něco v tom smyslu, že jsou tu poprvý a on mě uzemnil, že už tu byli několikrát :grinning: no jo, ale mě to předtím absolutně nezajímalo, že :grinning: No, tak tepláky neměl, že to sebou nevozí (asi není zájem :unamused: ale udělal mi sáhodlouhou prezentaci všeho co mají, ať si to ošahám, že to se na netu nedozvím :slight_smile: A příště že si mám mailem napsat, o co mám zájem, navybírat barvy, nakombinovat, oni ušijou, přivezou, já si vyberu a co se mi nebude líbit, dají zas do prodeje :dizzy_face: a dostala jsem zadara čepičku, tak jsme hnedka koupili aspoň bodýčko :grinning:
27. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste me s tema BB nalomily, ze jsem si teda opet aktualizovala, za koli mam pliny a nejak se mi to kupi.. Uz jsem utratila skoro 9t a to uz nehodlam nic prodavat :unamused: Takze obavam se jakoukoliv dalsi investici budu muset ospravedlnit dalsim mimcem :grinning: Coz teda doufam, ze bude brzo, dneska jsme se s mm dohodli, ze to nechavame ode dneska na prirode :slight_smile:

@blka to je mi lito s tou BKM :frowning2: Syn bratrance to ma, ale zjistili mu to az ve 3 letech, do te doby se jen a jen trapili. Ale vis jak, s tim se da zit :wink: Ty mu teda davas ty napoje ovesne, co jste tu psali nebo to pijes ty, aby to nemel v mliku? My totiz uvazujeme, co malemu dat, az prestanu kojit, uplne totiz odmita UM :unamused:
27. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Aha, no ale zkusit se má vše, tak ho asi koupím :grinning:

@sussanah Já mám v plínkách 12 tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Piju to já, Marečka kojím.
27. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka A chuťově nej je v prášku Kokos Drink (zdravá výživa)...
27. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Ale v těch práškových jsou srajdy, tak to radši nepijte moc často....
27. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Nějaký emulgátor a stabilizátor... Do kafe dobrý :grinning:
27. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslím jde i o ty fosforečnany, ono to odvápňuje...

To jsme se zas od látkovek někam dostaly :grinning:
27. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, no dostaly, ale aspoň se člověk taky něco dozví, i když trošku mimo. Já totiž oves milk a kokos milk v prášku piju taky :grinning: Ale nej miluju soja drink čokoláda od Alnatury :dizzy_face: Mlíko piju jenom čerstvé, trvanlivé už ne.
My sice nemáme alergii, ale moc kravského mléka prý není dobré, že když je ho moc, může se dostat do mlíka a prckovi to pak může dělat neplechu. Takže samotné mlíko omezuju, ale něco pít musím a čaj a voda se furt nedá, tak ať mám změnu.
Ad finance tipuju že zatím mám v látkovkách tak 3,5 tisíce. hlavně tomu nesmím propadnout :sweat_smile:
28. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Děkuju za tip :slight_smile:

@andelka to jsi nakoupila výbavičku za dobré peníze :wink: . Já jsem jen do začátku dala dost a fakt jsem toho moc neměla (a nemám).
28. črc 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka já toho též moc nemám a nové mám jen 20 Kikko, IB SIO a bambus prefold, ostatní je už z druhé ruky. Nejvíc stály PULky, těch mám 6.
28. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježkovi oči, může mě někdo zasvětit do těch plének???
já Belinku čekám v listopadu a střádám informace.
na bazárku jsem narazila na kikko, aio, a gro pleny.

Jsem z toho tuleň :grinning: . znám jen látkové a z obchodu, toto je pro mě španělská vesnice.

Můžete mi někdo poradit????
28. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Tak já toho mám asi poněkud víc. Navíc na bazaru téměř nikdy neseženu to, co chci, tak kupuje nové. Když už kupuju :grinning:

@veveruska0504 Můžeš používat klasické plíny poskládané na novosklad do svrchních kalhotek (PUL, vlna, fleec) nebo kalhotkové plínky, které ale také potřebují svrchní kalhotky, jinak by bylo mokré oblečení. A pak jsou AIO (all in one) plínky, které jsou i s kalhotkama, takže jen nasadíš a je to. Nebo SIO (snap in one), u který se dá měnit vnitřek, když je počůraný, ale jinak taky nasadíš a je to.
28. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka aha už tomu trošku rozumím.
Prosím a u těch SIO je ten vnitřek jednorázový, on se jako dokupuje, klipne, pak odklipne a je to????

Chápu to dobře??? :confused:
28. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novako no a jdu maturovat :sweat_smile: , jsem z toho tuleň.
28. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek