• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
sami, máme plavky popo L asi tak od sedmi kilo, i když jsou psané od devíti, naprostá spokojenost, okolo nožiček těsní hezky, ale nemůžu říct, jestli by zadržely, protože jsme v nich ještě žádnou nehodu neměli
12. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a ještě jeden dotaz k těm Iti biti...jak to má být zapnuté? Vepředu víc nahoře, nebo na zadečku víc do pasu? Mně to oproti těm jednorázovkám přijde krátké na bříšku..já jsem zvyklá, že to měl až nad pupík...tak jestli to takhle má být? :confused:
12. kvě 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
IB jsou bokovky, to máš jako s kalhotama, když si vezmeš bokovky, tak ti taky kouká celý břicho, já zapínám, aby to bylo víc vepředu, protože jak Vikouš plazí a leze, tak čůrá dopředu
12. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: aha :wink: díky..takže to tak být má :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, co na to rikal Tygr??

(a erikej, ze nemluvi, to uz vim... :grinning: )
12. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenal: jako nic, vypadal v poho :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tak já my taky měli premiéru s Itti Bitti a dobrý, nic neproteklo, i když asi po 1,5 hoďce to bylo mokrý dost, ale určitě jsem tam nic navíc nedávala...a dost pod pupíkem to máme také :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale fakt je úžasný, že i když je ta plínka mokrá, tak fakt vůbec nesmrdí :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
BUde ze me latkarka... :grinning:
12. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevíte, jestli je nezbytně nutné lanolinovat vlněný obdelník? nebo zatím nevím, jak je to s tím lanolinovaním
12. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, že jo? Já jsem z tohodle taky nadšená. To fakt nesmrdí :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
artuse, pokud ho chce používat jako nepromokací vrstvu, tak nalanolinovat, jinak by byl jen na ozdobu :wink:
12. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja snad maly dam nekdy hnusku, abych videla jak to smrdi :grinning: :grinning: :grinning: (neee, nedaam kecaaam :grinning: :grinning: :grinning: )

jeste k tem IB - prislo mi, ze tak nez se 2x - 3x vypraly, tak mi taky protekly - jako by se musely "ochodit", ale ted jsem z nich uplne nadsena. Kdyby chtel nekdo vymenit IB SIO (L) za AM (M) takova ta krasne modro zelena - marine green), tak do toho jdu :sunglasses: - kdyztak IP.
12. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
artuse - jak pise evicka - urcite treba nalanolinovat :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokus číslo 2, snad zůstane suchej dýl :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je AM? :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
australská mešavice
12. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipky, omluvte zacinajici vykojeny dementni mozek, ale nejsem schopna zamotat Kubika do novoskladu :sweat_smile: a ani najit link na ukazky skladu. Vim, ze to tu bylo i jsem to studovala, ale nemuzete m ito sem hodit?

A zase teda musim nahalsit, ze jsem 3x vyuzila cinak. Nechci ho nejak trapit, ale kdyz me postrikal nejen curanim pri prebalovani, tak jsem to zkusila.
12. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuz - já Tě obdivuji, že hned látkuješ. Jsem na to u sebe fakt zvědavá :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak swb vlnaky uz ma Evicka7 :slight_smile:

Takze zbejvaj uz jenom IV Mka k podarovani, ale ty stejne jeste nejsou vyprany ;)
12. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
k těm IB-jasný,musí se to párkrát vyprat,to je valstně pravda.je to z bambusu a bambus čím víc se pere,tím víc nasade..
12. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Tygr v tý plíně usnul..už ji má tři hodiny..a ještě spí, tak jsem zvědaf, jestli nebude mokro :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, kdyz te tu vidim... Koukala jsem ze na brane mate IV muselin 100g, ale proc jsou to proboha devadesatky?
To ma byt jako pouzitelny na co, na novosklad pro dospelyho? osmdesatky uz se vyrabet nebudou?
A kdy se objevi Mam Happy square?
12. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile: tak som tu zas, 4dni na SR a takmer nonstop v látke, akurát som všetkých pobúrila tými krásnymi plienuškami, no myslím, že sa páčili :slight_smile: hlavne IB a brutálne zelená ptit bamboo :grinning:
Karolínku máme pokrstenú, tak verím, že odteraz z nej bude najhodnejšie miminečko :slight_smile:
Blahoželám novým miminkám a začínajúcim látkarkám! Zmuzle, novosklad sa musí strašne moc utiahnuť okolo nožičiek, nedávno som si ho fotila pre kamošku, ktorá s tým tiež zápasila, akurát som tie fotky zrejme už vymazala :confused:
Nám ale dnes nepomohol ani novosklad, malá ani nehlásila, potvorka, posrajdila plienky, zvrchňáčky, bodýčko a total celé tepláky pomaly až k ponožkám :grinning: no čo, aj to sa stáva :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte mám dotaz na web eplenka, neviete, za akú dobu pošlú balíček? už som aj zaplatila minulý týždeň a furt nič :angry: neviem sa dočkať lovíkov (jo gedren, som ťa s tými swb nestihla, čo už...)
12. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak IB vydržela 4,5hodiny..ale už to měl tak tak :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko, diky.

Sil, prave, ze zatim ne. Uz mam skoro pryc balik moltexek.
12. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mam ten novosklad vycpavatjeste jednou plenou? Nebo jak? A na to pak separacku? A tu plenu skladat jak? Jsem fakt tupec :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle novosklad poskládat umíš? když tak tady je odkaz http://www.mamaja.cz/clanky/sklad-pro-novorozence no a pak si dej na prostředek toho novoskladu buď poskladanou vícevrstevnou plenu, nebo bambusovou nebo froté vkládačku a nebo čtvercovou plenku poskladanou na osminu-přehneš peknu ošitými okraji(u plenek kikko lux) k sobě, pak ten obdelník přehneš znova-ty obšité okraje budou na kraji plenky-je to tak lepší bo to pak mimi netlačí,no a pak ten obdelník přehneš na půl-a máš plenku na osminu :wink: a ještě je dobré ty volné konce plenek kousek od sebe poposunout-zase aby to mimi netlačilo do zádíček.
tak snad jsem to vysvětlila dobře že to pochopíš :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek