• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@ivuska.h jsi prostě úžasná :slight_smile: moc ti fandím, jsi šikula
13. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám stávkuje pračka, jsem zvědavá, jestli s enám podaří na to o víkendu někoho sehnat :confounded:
13. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h díky, o něm jsem taky uvažovala, no uvidíme...

@evlyn já se odsud už nehnu :wink:

haipy smirglují? no to mám radost, mám tři a ten snapkovej systém se mi moc líbí, i ten chobot.
13. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik já mám haipy z druhé ruky, jen jednu mám kupovanou novou...ta nová je teda nejměkčí, ale ty z druhé ruky byly jak šmirgl a postupně mi změkly...ještě je chci prohnat tou lázní s kys.citronovou co to udělá:wink: pak dám vědět
14. srp 2010 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu mít na prodej BL Organic staršího typu nevykuchanou, BE S/M a Popolini bambus Two size. Nechce někdo? Za stmbolické ceny...
14. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem na vaše rady (zda je lepší pastelka nebo anavy) koupila na bráně dvě anavy a ten materiál - to je fakt o něčem jiném :dizzy_face: bájo... - Na pastelky ale nezanevřu, ještě poslouží.... :slight_smile:

@permonik7 jak jsi to udělala že ti pastelky změkly? Tou kyselinou citronovou? Já je po usušení trochu vždycky rozemnu v rukách a ony změknou, není to tak hrozné, navíc dávám separačku, takže malé to nijak prdelku nedře.... :slight_smile:

Kdybyste se holky některá pastelek zbavovala, hlásím se :slight_smile: (protože předpokládám že anavy na snapku nikdo prodávat nebudete :sweat_smile: :grinning: ) ty nové Anavy jsou měkčí, nehrubnou, to je pravda, ale finanční situace už tak růžová není :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h já bych asi vzala tu Baby Lucy a BE - je co za značku? :slight_smile:
14. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasad. @permonik7 Lázeň z kys. citronové je fakt bezva, na bavlnu určitě zabere :wink: Zkuste
14. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak poznatek k praní bambusek ve slizu- možná na tom něco bude, že obecně bambusky prané ve slizu časem míň sají- začala jsem prát ve Froschi a všechno z bambus. materiálu saje o poznání líp.
Anavy vystačí na půl noci s přehledem, což dřív nehrozilo.
@ivuska.h Myslíš, že má smysl pořizovat pro novoše vlňáčky? Nebo je lepší počkat, až mu budou sedět jednovelikostní? Mám zálusk na tvoje vlňáky (mimochodem, ty se na e-shopu moc neohřály :grinning: :grinning: :grinning: ), ale ty budou až tak od 5 kg, co? Na Jáchyma jsem měla jen PULky a flísáče...
14. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasad. v bráně měli anany? no teda, já když tam byla, tak neměli....chtěla jsem si ji taky osahat a koupit....

@permonik7 takže to je jiným stylem praní? Kyselinu tu budu muset ještě objevit....já dávám zatím do praní ocet. Taky žehlením by to mohlo změknout, tak je kdyžtak přetáhnu, jestli bude čas.
14. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@animal Bamboo Extra od BabyIdea. Ondrovi už je malá a ani přestím ji moc neunosil, nějak mu moc neseděla.
14. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka Moje vlňáky určitě sesí už od narození, nad ty 3 kg rozhodně, zvlášť třeba přes novosklad. Dám na eshop ještě míry, to jsem nějak nestihla... Napíšu ti je pak i sem, až změřím. Mám tu Lovíky NB/S, co jsem spravovala jisté zdejší mamince :wink:, tak můžu vyfotit spolu a poměřit, ať je nějaké porovnání.

@suik No jo, já holt někdy úplně nestíhám pokrýt jejich požadavky na zásobování, tak občas nejsou :frowning2:
14. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Na změknutí dost pomáhá promnutí po usušení. Nebo sušička (jo, je to návykové, dnes jsem zas sušila :zipper_mouth: ).
14. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h paní se ale tvářila, že anavy ani nezná.....

sušička, můj sen!!!! Nejen kvůli plenám, ale hlavně kvůli kočičím chlupům, který jsou všude. Do bytu se nám ale asi nevejde a ani na ní zatím nejsou penízky. Ale ji chci určitě koupit dřív než myčku.

s promnutím to zkusím, díky, za tip
14. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jj, sušička je návyková, nejdřív jsem si říkala, že ji v létě používat nebudu a budu sušit na balkoně. Zlatý voči :grinning: Suším všechno celý rok v sušičce a všechno je krásně měkoučké a bez chlupů a nitek, žmolků:slight_smile:
14. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 bez chlupů a žmolků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uá.....já taky nesnáším věšení prádla, víc než žehlení....
14. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik My ji máme kombinovanou s pračkou, ale je celkem otravné, že usuší naráz jen půlku prádla, než kolik se vejde do pračky...

Tak míry vlňáků:

pas 26-54+
stehno 14-40+
sed 34-54+
14. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A fotky v mém fotoblogu.
14. srp 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h já mám zvlášť pračku a sušičku a přesně proto jsem si pořídila velkou 8kg sušičku, abych mohla sušit najednou celou plnou pračku, takže než se mi vypere další várka, ta předchozí už je suchá, poskládaná ve skříních. Takovéto praní mi fakt vyhovuje, když se mi neválí nikde prádlo čekající na žehlení a jiné prádlo na sušáku 3 dny, když je venku hnusně a neschne. Nedám na ni dopustit:wink:
@suik žehlení taky bytostně nesnáším, hlavně tady v těch tropech, kdy je i v noci přes 20˚C
Můžu potvrdit, že jsem dala přednost sušičce před myčkou nádobí. To nádobí mě tak neštvalo tak prádlo. Nádobí umyju, utřu a je to. Ale prádlo když neschne, nebo přeschne... :grinning: :grinning: hotová věda
14. srp 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 Jenom kdyby potvora nežrala tolik proudu :rolling_eyes:
14. srp 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nikdy moc nechápala, k čemu je sušička dobrá kromě toho, že ušetří čas, ale když to tu tak čtu :slight_smile: ... analfabetický dotaz - když sušíte v sušičce, to už pak nemusíte žehlit?
15. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 ne já myslela že víc nesnáším věšení prádla, žehlení mě nevadí, někdy mě i baví :grinning: obzvlášť když je to něco rovnýho a jde to hezky žehlit. Nádobí nechám oschnout a pak uklízím.... :grinning:

@ivuska.h to je taky řešení, ale já se těch kombinovanejch trochu bojím, páč to jedna funkce bývá na úkor druhé, radši bych časem zvlášť, navíc teď jsme investovali do opravy starší pračky, celkem dost, a nesmím doma žádný podobný návrh ani přednést :grinning: Byl by to velmi neuvážený čin :grinning:
15. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela pro mě je zásadní věc v tom, že odfouká a odstředí chlupy, máme kočku a chlupy jsou všude, někdy musím žehlit s lepícím válečkem v ruce, což zabere 2x tolik času.
15. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik to úplně chápu, že toužíš po sušičce, mě by nenapadlo, že tohle taky umí
15. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik jj, fakt anavy minulý týden na bráně byly... Myslím že to bylo v pondělí, ulovila jsem dvě na snapku :grinning: už je mám doma
15. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela já to taky nevěděla, ale pak jsem o tom někde četla nebo to někdo zmínil .... do tý doby mi to přišlo jako zbytečná věc. :grinning: ,nebo takovábez který se obejdeš.

@ivasad. já ti věřím :wink:
15. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdo máte separačky Popolini, nežmolkovatí vám v pračce? Teda spíš se to chytá na plínky a já už fakt nevím, čím to může být :unamused:
15. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Taky všude kočičí chlupy- ach ouvej, to znám- dítě lozí po bytě a má pak úplně chlupatý dlaně- docela nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snažím se samozřejmě velmi často luxovat, ale kočky jsou rychlejší :sweat_smile:
@ivuska.h Dík za míry- to je na novoše OK- bezva, bude se nakupovat :wink:
15. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelle1 já mám celulozové Popolini a nedělá mi to nic. :confused:
15. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela přesně tak, od té doby, co mám sušičku, žehlím jen košile, jinak vůbec nic:wink: A ty chlupy, jak to odfuní z oblečení, to je úplnej luxus:slight_smile:
15. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek