• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Myslím,že jsou to libštátské čč
18. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule presne tak, sú to libštátske textilné závody
18. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko: tak to jo, myslela jsem si to,ale přeci jen se v těch zkratách ještě tolik nevyznám. Vždycky mrknu na první stranu, tak jsou vypsaný, ale tuhle jsem tam nenašla. A kolik těch kikko pro začátek?
18. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule, ja používam 40čč, myslím, že je to celkom akurát, ešte mám pár kalhotoviek, takže mi to krásne vyjde, ale ak chceš len čč, tak si vezmi radšej 50-60ks.
18. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko: děkuju. Pořídím radši víc. :wink: těch 50 by mohlo být zatím dost.
18. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule, uvidíš postupne podľa potreby :slight_smile:
18. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj evule :slight_smile: My se do látky pustily taky hned po příchodu z porodnice a je to naprostá paráda, zatím mě to baví :grinning: Přes den používáme starý čtvercovky, který sice moc nesajou, ale jelikož balíme co 1,5-2 hodiny (občas stihneme BKM), tak nám to zas až tolik nevadí. Dávám novorozeneckej sklad, do nich jednu navíc na osminy a separačku z deky z Ikeii. Tyhle separačky mi vyhovujou víc než kupovaný, tuším papírovky. Když nestihneme hodit "bobek" do nočníku, tak vyhodim celou separačku a plena zůstane téměř neposkvrněna, nemusím moc přepírat. Na noc pak dávám HD pastelky (příště bych už koupila jen nebělený, ty bělený mi přijdou dost hrubý) nebo kalhotový - hlavně kvůli snazší a rychlejší instalaci....
Bych taky měla na vás všechny dotaz ohledně skladování a praní plen - pleny skladuju v kýbli, tuším že má objem 12 l (pojme cca 20 plen) a pračka s 5 kg objemem má celkem dost. Jak do pračky narvete 20 litrovej kýbl? :confused: Kolik je to asi plen a jakých? Kuju.... :sunglasses:
18. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko: určitě, uvidí se až přijde na lámání chleba.

mamlas: nazdárek. Já se do toho chci taky pustit, ale jde mi z toho trochu hlava kolem. Snad to nějak
překonám a zorientuju se. Jaký kalhotovky máš na noc? :wink:
18. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně se nenechat odradit evule :slight_smile: Na noc právě ty pastelky, mám teda jen 4 ks, tak občas to vyhraje BL bambuska nebo Bamboo extra. Přes to PUL kalhotky (IV organic, Popowrap) popř. home made flísáčky - přes den pak střídám s vlňáčkama. A pokud někam cestujeme (třeba k dr.), máme 2 ks kalhotek All in One (ty jsou ale opravdu jen na parádu), přijdou mi celkem zbytečný a hlavně relativně drahý. Teď jsem ještě doobjednávala vícevrstvý a nějaký bambusky k tomu.... Je to jak droga, furt po nějakých pokukuju :sunglasses:
18. dub 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
droga to teda je :grinning: ja fakt netuším, koľko litrovú popolnicu mám, ale jak je moc nabitá, tak je nabitá aj pračka, takže to má asi taký objem ako moja pračka :sweat_smile: vyberala som to podľa toho... a kupovali sme v Makre tuším za 120kč.
18. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas, ktoré vv si objednala?
18. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas: no pokusím se, musíme vydržet a třeba se nám rozsvítí :grinning:
:wink:
18. dub 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
popoliny velikost S a Kiko velikost M :slight_smile: Když už tak už....
18. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas: to víš, že jo...nač troškařit :grinning:
18. dub 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas tak potom podaj referencie, dosť ma to zaujíma :slight_smile: hlavne tie kikko... s kikko lux eco som totiž moc spokojná
18. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko - poreferuju, balicek snad dorazi v pondeli..... :wink:
18. dub 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas: tak to se taky těším na reference. :wink:
18. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko nebo ostatni, jestli uvazujete o nejakych vv, tak ja muzu odprodat ty od TB vel. 1. Ted uz se nedaji sehnat, na Brane to je kod 1497 a mam tu velikost 1 :wink: Nakoupila jsem si je do zasoby a mam jich fakticky dost (jsou nepouzite a vyprane). Jsem proste sysel. A pak mely zbyt pro ostatni, co? Ale strhla mne panika. Tak pripadne IP.
18. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas: myslím, že než bych nasbírala 20l plenek do kýblu, tak by mi tam shnily :slight_smile::slight_smile::slight_smile:, po těch třech dnech je toho ani ne plná pračka (pět litrů) a prát se to už musí :wink:
18. dub 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule: já jsem používala asi od necelých čtyř kil IV vel. M a už to bylo ok, tak jestli budeš mít velký odhad váhy u mimča, možná bych šla až do těch M, přece jen kalhotky stojí dost :slight_smile:
18. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kýble se řešily nedávno.... já mam 60 litrovej (asi), peru po 3-4 dnech, je to akorát do 5kg pračky, pleny tam házim velmi ledabyle, takže to tam neni našťouchaný.... :sweat_smile:
18. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že se tu ty kýble řešily (bez mé účasti :slight_smile: ) tak jsem si chtěla doplnit údaje :slight_smile: Ale docela mě děsí představa 60 litrovýho koše plnýho plen :grinning: :grinning: Hlavně mám pocit, že tolik plen abych s nimi naplnila tak velkou popelnici ani nemáme :grinning: (teda pokud nemám mylné představy o tom, jak vypadá 60 litrů...)
18. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak vv jsou udany :sunglasses:
18. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiallinka: jojo díky, asi budeme mít větší mimčo, vypadá to, že bude po mně :grinning:
Tak půjdu možná do těch M :wink:
18. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My oblíkáme na našeho drobka kalhotky S i M, je fakt že v M plaveme, ale když se řádně vycpou :grinning: A spolíhat na to, že velký rodiče budou mít velký dítě - no nevím nevím :slight_smile: :slight_smile: Zatím vidím v okolí spíš opaky, včetně u nás
18. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám problém... poprvé jsem lanolinovala vlňáčky (barevné Disany) - koupila jsem si Impreganci Ulrich, ale dnes jsem je našemu čertíkovi zkusila dát (pro jistotu během dne) a zdály se mi provlhlé?? Co s tím, kde jsem mohla udělat chybu? Je to tou impregnací nebo rukama?? :confounded:
18. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad svrchňáky - my máme IV Organic a Víteček měl při příchodu z porodnice 4kg a až do teď jsme používali vel.S, teď váží V. 7 kg a koupila jsem M, ale občas dám i ty S
18. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď babo raď... :grinning: Velikost M nebo S? :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj disany impregnuju taky v ulrichovy a v pohodě ale chci se zeptat po impregnaci kaťata ždímete v ruce nebo v pračce?
18. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palenda - jak dlouho je měl prcek na sobě? Resp. jak moc čural? Občas mám taky pocit že jsou na omak vlhký, ale je to po delší době použití nebo po nošení (-hodně mačkání na zadek). Anebo zkusit siknější nálev na impregnaci :slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek