• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
já tak koupila sluneční clonu do auta, sítku na kočár a lehátko do vany, zaplatila na účet a po 2týdnech to došlo bez lehátka. Hned jsem paní psala, odpověd byla tentýž den, prý ho nemají jejich dodavatelé. No co je mi do toho, proč to nenapsala předem, vybrala bych si v ceně něco jiného.Ted už čekám další týdny, jestli jim ho dovezou, kdyžtak doufám vrátí peníze. Zase zkušenost. Chválím tímto opravdu bránu, protože tam mám 100% spokojenost.
13. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste jeden dotaz pro me tupounka... VO perete v pracce nebo v ruce? Doted jsem odkladala prani vlnaku a vo, ale ted uz se do toho fakt musim pustit. Na kolik stupnu to tak perete? na 40 cca 30minut by mohlo stacit, ne?
13. kvě 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na bráně jsem ještě nekupovala, ale mrknu tam. Já znám hlavně mamaju a ecomammu.
13. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
makoush, v ruce na 30 nebo v pračce v programu na ruční praní (taky na 30).
13. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem se chtěla zeptat, máte některá Blueberku??
13. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani taky bych brala lovíky Mka. Máme L i M a to Mko sedí našemu 9,5 kg obříkovi fakt dobře a je tam hoodně velká rezerva, Lko na něm skoro plandá, je dobrý max na velký kalhotkovky. Objednala jsem teď z eplenky ještě jedny Mka, ¨mají je v akci :wink:
13. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: ako ste spokojne s tymi BBH chlpaticami?
13. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Siso: Přímo jsem se do nich zamilovala. IB jsou mrňavé, BBH dělají obří zadek. Ale oproti IB toho zase hrozně nasají.
13. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty nemáme, ale mě neva ani velký ani malý zadečky:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
oriolo:
http://branakdetem.cz/_2145.htm

hanko my máme LVB M a jsou nám volné u nožiček a křížíme, když jdeš na bránu, tak to omrkni naživo, já bych teda L nebrala
13. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
LVB crepe M byly O. v roce div ne veliký - ucha překřížený a takový volnější celkově, z L by vypadnul :sweat_smile:

BBH mešavky jsou super na cesty, nasajou mraky. Mám pro obě děcka vyřešený, v čem jezdit na dlouhý cesty (do Něm. a do SR ), hnusky nám kolikrát protekly, jak v tom O. seděl, jednou se papírovkou maskarálně prosrajdil až na sedačku, museli jsme ho, chudinku, drbat vlhčenýma ubrouskama na WC v McDonaldu a zbytek cesty jel v pyžámku, pže jinej kus oblečení nebyl dosažitelnej, všechno bylo zazděný v kufru, takže cesty už jedině v látce (BBH + IB) :wink:
13. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte nkěterá zkušenosti s bleuberry???
13. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci z www.e-plenky.cz??? tam je nemají :frowning2: A nebo mám blbou adresu
13. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujuuuuuu ty jo hned je jdu objednat je to docela cenový rozdíl oproti bráně :confused:
a vemu teda ty M :slight_smile:no sem zvědavá jaké vlňáčky budou..si představuju že jsou takové jemňoučké :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oriola-momentálně jsou brýle zahrabaný v sekci babyprogram-ale máme je skladem.i kloboučky..

Hani.my ty LVB totiž nepotřebujem akutně vyprodat,protože už máme posledních pár kousků:slight_smile: Bylo tam tenkrát tak strašně drahý clo a už tak se slevňovaly...že víc slevnit teď nemůžu-prodávat hrubě pod cenou je nechci..
13. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jo :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát teď sakryš nevím esli vzít i L do zásoby, šmarjá já si tady zakážu chodit bo to by pak člověk nakupoval a nakupoval...
ale už sem rozhodnutá, že budu používat hlavně pořád jen čtvercové pleny a vv, přijde mi to pro mě nejpohodlnější a pak budu mít ty 3 repre plínečky a hotovo.
a ty vlňáčky chci zkusit bo když teď maru dávám na doma přes den jen plenku na osminu a na to iv..tak už mi přijde že se v tom paří a sem tam je trošku otlačená ze svrchňáků..tak snad to bude s vlňáčky lepší.
13. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme bez pupecniho pahylu, ze by pomohlo me nesikovne zabaleni do novoskladu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem vzala M i L :slight_smile: a lanolínujete to lanolínem z lékárny-cera lanae a nebo máte tu kůru od disany? co je lepší?
13. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanko, lanolin z lékárny údajně dělá fleky, ale nemůžu to potvrdit, zatím nic flekatého nemám, kůru od Disany mám taky, ale asi jsem jí aplikovala málo, protože mi to protékalo, tak příště zkusím větší množství
13. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám z lanolinu z lékárny, disaní kůra mi pořád prosakovala, takl jsem jí musela dávat mraky :unamused: ale jejich šampon je výbornej na fleky věšeho druhu, ten mám fakt ráda :slight_smile: jo, občas to udělá mastnej flek, ale zatím mi to nikde nezůstalo flekatý pořád, při praní to zase slezlo nebo se to odmastilo používáním :wink:
13. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně lanolín z lékárny zničil takhle naše Mkový lovíky, jsou samej flek :angry: Zkusím je ještě prohnat pračkou ma 30, snad to pustí :frowning2: Vracím se zase k Ulrichu.
13. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, zkus ten disaní šampon hodně máčet - naložit do teplý vody a nechat působit :wink:
13. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, už ti poslali z eplenky tie lovíky? mne furt nie :frowning2:a to som platila pred týždnom
13. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku, zkusím, ale nejdřív ho musím na Bráně koupit :slight_smile: Díky za tip :wink:

Matilko, já to platila teprve včera... Jak tak koukám budu na ně dýl čekat :unamused:
13. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, no ja dúfam, že už mi prídu :frowning2: inak tam budem musieť napísať
13. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jim zkus napsat a uvidíš kde to vázne.
13. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď odmáčela totál posrajděný SWB, už jsem myslela, že budou prostě obarvený, M. pusil dávku a zrovna na přírodní, celá jedna gumka byla uvnitř i venku zažlutěná, odmáčela jsem to celej den, přepírala v disaně, žlučovým mýdlem, jelenem a nakonec i Persil sensitive gelem a pustilo to, chce to prostě namočit a nechat máčet, občas promáchat a dopouštět teplou vodu, aby to nebylo ve studený. Zůstal jedinej následek - že ta gumka je taková vychlupacená, ale hlavně že ten flek pustil :wink:
13. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek