• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
My kojíme furt plně, takže mě prozatím fleky od mrkve míjí, ale od toho půl roku bych měla začít zkoušet zeleninu, takže to začne i u nás :unamused: Já nechci flekatý plínky :astonished: :rolling_eyes: :pensive:
24. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Aha, já jsem myslela, že i UM je do půl roku bez příkrmu...

Jinak mě teda mrkev nechává fleky na bryndákách, ale na plínách zdaleka ne tak výrazné... Asi se to tím trávením nějak deaktivuje :grinning:
24. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Tak to jsi mě s těma flekama na plínkách trochu uklidnila :slight_smile:
24. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukám řešíte fleky, tak unás po zavedení příkrmů se taky blinkání zhoršilo - neb v té době princezna preferovala ihned po jídle otočku na bříško, s refluxem jsem bojovali dlouho a asi tak v 8 měsích to vymizelo uplně :slight_smile:

jinak mrkv je ještě v poho ta pustí, ael takový banán děs. hlavně jak se hned nepřepere. já bojuji se žlučákem a sprejem na skvrny od Eurony (česká značka) a zatím vyhrávám :slight_smile: ale chce to hned alespoň namočit. jinak když ne tak slunko pomůže.
jinak sůl na skvrny dávám ke slizu jen na světlé a bílé prádlo jinak ne.
24. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek Schneku, a máš už BBH Magic prodaný ? Nějaký Mko by se mi možná ještě hodilo :sunglasses:
24. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana ještě ne. Kdybys je vzala i s tou zavazovačkou, dala bych to bez pošty :wink:
24. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mám takovej dodatek k SWB a BB - taky by mohli ten vrchní materiál (mám SWB a BB s bambusovým velurem) u kapsy podšít lastinem... takhle v tý plíně čučí kus hadru... si myslím, že by plínka za 600,- mohla být fakt dodělaná do detailu... tam ten lastin asi našiju, snad ji nezničim... jinak ta BB vypadá super, akorát tohle trošku kazí dojem :unamused:
24. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím. K blinkání. Měla jsem štěstí a kluci skoro neblinkali a u příkrmů už vůbec. A teď k mému plenkování. Díky vám v počtu už mám jasno. Teď by mi pomohlo pár osvědčených značek - kvalitní, co pěkněsedí a po pár vyprání nezmění vzhled. Taky jsem se v diskuzi dočetla, že v braněkd. jsou delší dodačky. Máte s jinými obchody lepší zkušenosti?
24. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek co tím myslíš s tou BB? kde co trčí? nějak jsem to nepochopila, mě tam nic netrčí nikde...
24. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna jak je kapsa na strčení vkládačky dovnitř, tak na PULu je guma, je nařasenej a ten bambus tam tak plandá. Teda mě to tak připadá.
24. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek aha, no mě to nijak nevadí - a co si tam chceš našít, já nešiju, tak nevím, co je lastin :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna ta průhledná guma, co je v plínách :wink:
24. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek ahaaa, tak to jo. Ale já myslím, že oni to tak mají schválně bez té gumy, aby se to dalo překrýt přes ten pul, aby ten pul nebyl na zádíčkách, já to tak aspoń vždycky našteluju.
24. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika Banán? Jako na tmavém oblečení světlý flek nebo jak? Já jsem nikdy flek od banánu nepozorovala :confused:

@schnek To mi dost vadilo na SW kapsovce...
24. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ivuško, ono se to tak nabere do látky a když se to nepřemáchne hned, zůstane ti zažranej zahnědlej flek, kterej nedje dolů :angry:

a podšilas to? já na jedný starší SWB jo, ale byla to prácička :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi nejdřív tu BB vyperu, a%t se to bdrobet zdrcne a potom podšiju. Mě to teda vyloženě nevadí, ale přijde mi to nevzhledný a výrobcem možno lépe řešitelný, než tam nechat takovou plandu...
24. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Mně bylo řečeno, že jsme s kojením měli trable hlavně kvůli malýmu- prostě co nasál, to vyblil(neuměla jsem ho kojit jinak, než byl ve viceméně horizontální poloze), Nutriton na zahuštění MM nesnesl, pak už řval, jen co viděl prso- byl drsnej- prostě radši nepil, než něco z prsa- ta averze došla tak daleko, že odmítal i moje odstříkaný mlíko (ještě že jsem tomhle nebyla nijak přecitlivělá, jinak by mě zcela jistě posedla poporodní deprese).
Pevně doufám, že malá bude lepší savec- moc bych chtěla kojit, klidně hodně dlouho :wink:
24. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka tak to tě obdivuji, že jsi to takhle v pohodě zvládla. Kluci sály pěkně a já bych nesla hodně špatně kdyby mě odmítali.
24. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitavl Já musela už rozdýchat i takový pitomý porod- dost jsem se těšila na porod přirozený, všelijak jsem se na něj chystala- a pak bác- předčasně Jáchyma vypudili, navíc nakonec akutním císařem :frowning2: . Přirozené nebylo ani ň.
Hodně jsme si vzájemně nahrazovali společným spaním- první měsíce jsme se synkem spávali doslova na sebe natisklí a dýchali si do obličeje :sweat_smile: - myslím, že jsme to měli oba zapotřebí a dostali se tak ze všech těch nepřízní bez újmy- prostě jsme to domazlili :grinning:
24. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitavl mamaja a latkovky.cz mi vždycky přišly do 2 dnů. Na Bráně jsem taky čekala dýl, ale zas mají lepší výběr :wink:
24. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
K blinkání - taky nás to drželo dloho, ještě několi měsíců na příkrmech blil (takže taky tak do 8-9m)... Fleky jsem neřešila, to už by mně odvezli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ještě teď nás občas ohodí, když se víc napije nebo v nějaké blbší poloze...

A co teprv bobky s borůvkama, to je test pracích prášků! :wink: :slight_smile: Borůvky teda vedou... :angry: Ještě že se to nezažere do toho nočníku... :slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene na svétlém černé, hlavně když se nechá zaschnout nebo nenamočí :unamused:
24. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuju za rady:wink:
Prodávám IB, kdyby někdo chtěl. Info v albu:slight_smile:
25. srp 2010 ve 02:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ja si to taky myslela, ale dve doktorky mi rekly, at zkusime zacit, tak jsem zacla, a co ctu tady, tak kdo nekoji, zacina cca po tom 4. mesici, jinak kdyz jsme cely den na vylete, davam jen mliko a uprimne, je to vetsi pohoda, malymu krasne staci, i na noc ma jen mliko, zadnou kasi, tak bych se na to kolikrat velebnosti nejraci vyprdla :sweat_smile: Mam uz zkouset pomalu ovoce, coz ale v nasem pripade je jen ten blbej banan, kdyz nesmi nic kyselyho. Koupila jsem sklenicku "banan" na zkousku, jestli to bude jist, nez to zacnu patlat sama, no a je v tom jabko a vit.C, asi to budu muset snist sama :angry:
@kvakulka takovej problem mela znama, mlika hafo, ale mala blbe sala, zvracela a pak se zacla vztekat a odmitat prso. My meli problem po narozeni s zloutenkou, spal a nejedl, u jidla usinal, ale techniku prisati podle me mel dobrou, cert vi...
Ja byla kdysi i na vys. s prsama (jestli neni ca v jednom), bylo to OK,ale mam hlavne na leve strane nejake fibroticke zmeny,ktere sice nejsou nebezpecne a asi pomerne caste, ale podle me v kojeni taky vadily, protoze s tim levym byl vzdy problem (prisatim, min mlika..), tak se bojim, ze se to bude opakovat...
25. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad skvrny - já nesnáším skvrny od melounu :rolling_eyes: Nevěřila jsem, že jdou tak blbě dolů :angry: :angry: :angry:

Ad dodací lhůty - na bráně většinou dýl, ale dobrý, jen jednou jsem čekala 3 měsíce, nakonec tu plínu vůbec neměli, ale domluvili jsme se na kompenzaci, takže vlastně dobrý. Jinak mamaja a ecomamma gut :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
řšíte dodacíl hůty - mamaja, ecomamma, látkovky, tuly tuly (nově latkove-pleny) a tuleník byli ok, brána většinou ok, ale měla jsem problémy s tím, že snad v každý objednávce jsme měla něco blbě daný, zaměněný... abych řekla pravdu, je docela vopruz potom to vyměňovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stejně se pomalu pokaždý ptám, kdekoli objednávám, jestli je daný zboží skladem, případně píšu do objednávky, ať mě informujou a hlavně kdyby nebyla dostupná přesně ta mnou objednaná varianta,.. projistotu :wink:
25. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé na tuly-tuly jsem zapomněla. Tam to byla vždy paráda a super komunikace! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u nás v Ostravě objednávám ve www.4babies.cz. Taky tam mají psané jestli je to skladem nebo za kolik dnů a paní ještě před tím volá nebo píše email. Já si to chodím vyzvedávat do prodejny :slight_smile: a super, minule jsem v pátek objednávala v pondělí psala že si to můžu vyzvednout :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, že bych byla škodolibá, ale fakt jsem ráda, že máte doma taky blijavečky, hned to líp snáším :wink:
25. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, máte někdo zkušenost s Haipa - Daipa? jak jste spokojené? je potřeba separačních plen? nějaké výhody, nevýhody? Mimoto hodlám používat klasické čtvercovky a vedu s mamkou malou válku. Ona tvrdí, že se musí vyvařit, já si myslím, že 90 stupnů v pračce stačí.. Tak jak je to? možná už jste to tady probíraly, ale 505 stránek je na mě fakt dost... dík moc za rady!!!
25. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka haipa daipa jsou oblíbené plenky, sama jsem se nezkoušela, ale mnoha lidem hrubnou praním. Určitě stačí praní na 90 stupňů, většinou se perou dokonce na 60... Já Sama peru na 60 a jednou začas projedu plínky na 90, ale tak jednou za měsíc.
25. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek