• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
@kackaj Určitě vel. M. Na novoše budeš muset vzadu přehýbat (návod bude), pokud to nebudeš chtít mít až pod paže :grinning: A jinak teda to neřešení zůstalo u Ondry i po porodu, on tak snadno zapadl, jen se nakojil a pozoroval nebo spal, fakt žádná práce, proti vzpurnému batoleti...

Dnes jsem na veletrhu na stánku Farmers viděla úžasná umělá miminka realistických proporcí a hmotnosti, to by bylo na focení návodů skladů super. Jenže jsou prý pěkně drahé...

@schnek Hele nelákej, nebo budu taky chtí zas těhotnět :grinning:
25. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jako sranda to se dvěma takhle malýma není, já chtěla počkat, až půjdou do školy... jsem na sebe zvědavá, hlavně na moje studia... to asi bude pěknej propadák :grinning: ale co už... :wink: no a fakt můžu říct, že se od začátku vezu na hormonech a je mi úžasně :slight_smile:
25. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek No jo, studia, to už jsem dávno vzdala :grinning:
25. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj Jména - u nás teda na holku Ema/Tereza a klučičí Jakub/Michal (Ondorvé, Dominikové mi nějak neprochází...)
25. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h nebyly to na tom veletrhu ty reborn panenky? Jsem o tom teď někde četla... Mě připadaj trochu strašidelný.

@kackaj Tak hlavně ať je druhý těhotenství bez problémů a nevolností... Mě by se pro druhého kluka líbil Ondřej nebo Lukáš a pro holčičku Matilda (to mi asi neprojde v rodině), takže asi Anička, jako jsme měli alternativu pro Marka...
25. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj gratulace veliká :sweat_smile:
já chtěla pro případnou holčičku Linda, ale taky mi to neprošlo, nakonec jsme na manželovo přání napsali Lucinku, ale to už jsme věděli, že to bude kluk :wink:
25. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h to si nemůžu dovolit... možná si to ješetě protáhnu, ale nedostudovat neexistuje :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l já o těch panenkách taky četla, moc dobrý pocit jsem z nich neměla a to byly jen na obrázku
25. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, jsme si všimla, že se přidala funkce opravit překlepy, hmm :confused:
25. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l To nebyly reborny, ty jsou blé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tohle si nehrálo na opravdické mimino, jen to mělo tu váhu a proporce. Používá se to třeba na učení vázání šátku a tak.
25. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek To víš, já jsem se rekvalifikovala :grinning:
25. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h njn, když na právníka se překvalifikovat bez školy nějak nedá... to mám prostě smůlu :grinning:
25. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak plavací vesta mne pobavila :slight_smile: toje to dětské nadšenííí :grinning:
panenky na učení vázání šátku jsou super, měla jsem tu čest sijednu postiskat, váha 3 kila 50cm prostě průměrné novorozeně :slight_smile:
25. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek no teda fakt, popisuješ to tak pěkně, že je mi líto, že už třetí dítě nechci...teda možná nechci, ale možná taky chci:slight_smile: Když bude, nikdo se ho zbavovat nebude, ale asi bych raději zůstala u dvou.
@ivuska.h tak jo Mka jsou naše, tak už netrpělivě vyhlížím:slight_smile: Ty panenky nevím jaký myslíš, jestli máš nějaký odkaz, tak to sem šupni:slight_smile:

@maly_prcek jj Emička je hrozně pěkná, ale nevím, jestli by už se mi nezhroutila sestřenice, má dva kluky jeden z nich je Ondra, takže jsem se opičila už při prvním (ale přes to u mě nejel vlak, já jí to říkala už když rodila, že budu mít Ondru já:slight_smile:) a její vysněné jméno pro holčičku byla Ema, tak to by ji asi kleplo - stačilo by už jen to, že mám holčičku a ona dva raubíře:slight_smile: No, ale já bych se zas nedala odbít, uvidíme...

@ladida.l nevolnosti jsem už při prvním těhu v této době měla a teď nic, tak snad už se nic ani konat nebude. I když částečně jsem se na nevolnosti těšila, páč už přibírám, kdežto u prvního jsem první 3měsíce hubla:slight_smile: Matilda je super, ale to by mi manža taky nevzal, je to konzerva.

@schnek nejvíc to právě vidím na Lucinku, páč to jsem měla všechny kočky Lucky a tak mám to jméno ráda, že asi bude i mimčo Lucka. Nebo Káča nebo Liliana...a neeebooo ta Emička:slight_smile: Tak teď už si jen vybrat, co?:grinning: A to je právě to, co nejde...
25. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek No jo, já jsem byla původně informatik, teď jsem nevyučená švadlena :grinning:

@kackaj Nemám, zkoušela jsem hledat ale nenašla...
25. srp 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela se omlouvám, poslední příspěvek patřil tobě a Lucince:slight_smile:
@ivuska.h joo,tak to budeš muset asi ňákou koupit a fotit na ní plíny, abych věděla o co jde :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad jména - já mám jasno, ale mm to nějak bojkotuje :sweat_smile: asi něco vybereme, až se prvně s třetětem okoukneme :wink:
25. srp 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj jee kackaj gratuluju k tehotenstvi! a emicka je ta nejlepsi volba :wink: :grinning:
26. srp 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj Jééé, moc gratuluju!!!! :dizzy_face:
26. srp 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že tu zrovna řešíte téma které je u nás momentálně hodně živé-taky jsme chtěli zůstat u dvou a zadařilo se znovu...No taky to nějak zvládnem, ale asi mi bude ještě trvat než se začnu těšit. Jsem úplně na začátku, minulý týden jsem to zjistila.
26. srp 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj taky velká gratulace od nás a ať je vše ok :slight_smile:

@joohana jejda další skvělá zprávička, tož tfuj tfuj :slight_smile: počet tři se mi moc líbí :grinning:
26. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda děvčata, tady se ta miminka začínají rozrůstat!!! Jen tak dál! :grinning: Ať nevymřeme!
My bychom se třetímu taky nebránili, ale momentálně po víc jak roce n mateřské jsem přesvědčena o tom, že bych šla nejdřív na chvíli zase do práce, aby mi kulturně nehráblo. Nějak doma zaostávám. :frowning2:
26. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tedy tady je to samé těhu! Není to nakažlivé? :grinning: :grinning: :grinning:

@kackaj - gratuluji

@joohana - samozřejmě také gratuluji

Přeji Vám oběma pohodové těhu!

@ojo - dovča super, látkování opět v pohodě, ještě lepší než loni, jsem točila snad jen 5 čč, krásně to schlo a zbytek dne nahaťour :grinning:
26. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Dneska rano pri venceni jsem videla na poli ve vode stat 5 čápů, kdyz jsem takove mnozstvi videla minuly rok v cervenci, tyden na to jsem otehotnela :grinning: Klidne tuto moznost na nejaky cas prenecham jinym :grinning:
26. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem těhulkám gratuluji!!!!!! Ke jménům-mám doma Matouška (zkráceně mu říkám Maty) a Jonáška. Do třetice to konečně bude holčička a to Ema. Překvapilo mě jak je toto jméno oblíbené. V mém okolí žádná není.
26. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk - a sakrýš :slight_smile: No ale já bych se ani nebránila, tak kdyžtak ty čápy beru na sebe :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitavl My chteli Emmu dat, jenze jsem to neprozretelne rekla pred tehotnou kamaradkou a uz to bylo :grinning: Od te doby jmena tutlam :grinning:

@silente Ok, mas je mit :grinning: Me by v soucasne situaci (ani ne petimesicni sedmikilak, po cisari a 4. patro bez vytahu) muselo fakt trefit :sunglasses:
26. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk - chápu, taky bydlíme v podkroví bez výtahu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A jména taky tutlám, jsem před lety řekla, že chci Sabinku .... a mé okolí je teď přesabinkováno :pensive: Prozradím max. klučičí jméno - Jan po tátovi :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitavl u nas v okoli taky zadna nebyla, az jsem tak pojmenovala nasi malou. no a od te doby zjistuju, ze je ema kazda druha holcina :sweat_smile:

jee a dalsi tehule, no taky gratuluju!
a tri deti bych taky chtela.. :dizzy_face:
26. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Jo jo, takhle jsem pred lety chtela Sofinku a ono se to nejak rozjelo :grinning: Cekam, jak ted bude "preMaugliovano" :grinning: Uz se me dve kamaradky ptaly, zda by mi moc vadilo, kdyby dali takove jmeno (samozrejme, ze Maugli je jen nick). Pochopitelne na to jmeno nemam patent a je mi jasny, ze nasi hosi nebudou ani chodit do stejne tridy, takze jim v tom nebranim :grinning:
26. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek